קורס אנגלית

איזו אנגלית אתה רוצה ללמוד?

אתה רוצה מאוד ללמוד אנגלית? יש לך פחד משפת האנגלית? על ידי קורס אנגלית בסיסי או מעמיק, תוכל לשפר ידיעותיך ולדעת את השפה האנגלית על בוריה, הן בדיבור, הן בקריאה, הן בכתיבה והן בהבנה.

במדריך זה נעזור לך לפתור 3 שאלות בסיסיות שכל מי שרוצה ללמוד או לשפר את האנגלית שלו צריך לשאול את עצמו:

1. באיזה סוג קורס אנגלית לבחור? יש מגוון עצום של סוגי קורסים ללימוד אנגלית, ביניהם: קורס אנגלית למבוגרים, לימודי אנגלית לילדים, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למתחילים, קורס אנגלית באינטרנט ועוד. כל קורס מתאים למטרות אחרות, ולכן מומלץ לקרוא את הפירוט על כל קורס ולבחור את הקורס שמתאים לכם.

2. באיזה מוסד לימודי אנגלית לבחור? יש מגוון של מוסדות מעולים ללימוד אנגלית, ובאתר זה נבצע השוואה ונציג בפניכם את היתרון בלימוד אנגלית בכל מוסד.

3. כמה כסף, זמן והשקעה ידרשו ממני כדי להגיע לרמה שאני שואף אליה באנגלית? כל אחד מאיתנו שונה בכמות המשאבים הזמינים לו ללימודי אנגלית. במדריך זה נסביר לכם כמה כסף דורש כל קורס אנגלית, וכן כמה זמן והשקעה נדרשים מהתלמיד כדי להראות תוצאות.

אבל לפני שנתחיל, הנה קצת מידע על לימודי אנגלית:

מידע בסיסי על לימודי אנגלית

השפה האנגלית היא בין החשובות בשפות הזרות וזאת הסיבה שמלמדים אותן בבתי הספר כבר מהכיתות הנמוכות. האנגלית הפכה להיות חלק ניכר במציאות שאנו חיים היום מפאת הסיבה שאנו נמצאים בתרבות מערבית ובעולם של טכנולוגיה מתקדמת. ידיעת האנגלית ברמה טובה היא מפתח להצלחה בעסקים, בעבודה ובחיים עצמם.

השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם. האנגלית היא שפה מרכזית ורשמית בהרבה ארצות בעולם כגון: ארה”ב, בריטניה, אירלנד, קנדה ,הודו ועוד. האנגלית התפתחה מהשפה הגרמנית, התפתחה לאנגלית תיכונה ולאנגלית מודרנית מוקדמת שדוברה בזמנו של שייקספיר. לאחר מכן התפתחה לאנגלית המודרנית שאנו דוברים כיום. אוצר המילים בשפה זו מגיע למליון מילים אמנם מהן רבות שאינן בשימוש. כיום בעולם יש בסביבות 2 מיליארד בני אדם שיודעים את השפה האנגלית ברמה כזו או אחרת. האנגלית היא השפה הדומיננטית בתחום הבידור, האינטרנט, הטכנולוגיה וההיי-טק.

מטרות קורס אנגלית

 • פיתוח רמת התקשורת – דיבור, קריאה וכתיבה
 • חיזוק הביטחון העצמי בשפה האנגלית
 • שליטה בשפה האנגלית
 • הרחבת הידע באוצר המילים העצמי

נושאי לימוד עיקריים בקורסי אנגלית

 • הדקדוק והזמנים עבר הווה ועתיד בשפה האנגלית
 • מילות קישור וניסוח משפטים
 • קריאה והבנת מאמרים
 • דיבור והתבטאות
 • כתיבת מאמרים קצרים (התבטאות בכתב)
 • הרחבה והעשרה של אוצר המילים

סוגי קורסי אנגלית

מחיר – העלות של קורס אנגלית עסקית נע בין 5,000 ש”ח לקורס בסיסי, ועד 10,000 ש”ח לקורס מתקדם ומקיף.

אורך – קורס אנגלית עסקית אורך כחצי שנה.

תכני הלימוד – בקורס לומדים נושאים כמו: אנגלית מדוברת, תקשורת בעולם העסקים הבינלאומי, שיפור מיומנויות קריאה, כתיבה ודיבור באנגלית, לימוד מושגים עסקיים, דרכים מקובלים לתקשורת תקינה באנגלית בתרבויות שונות, ניהול משא ומתן באנגלית, הגשת מצגות באנגלית, שיפור ביטחון עצמי באנגלית, כתיבת מכתבים עסקיים, לימוד אוצר מילים נרחב, ניהול ישיבות ופגישות עבודה באנגלית, ברכות שלום ופרידה באנגלית, ניהול שיחה חברתית בפגישות פורמליות, אירועים עסקיים, כנסים ומסיבות, שיפור ההבנה של דיבור במבטאים שונים באנגלית, לימוד אנגלית משפטית, שיחת חולין באנגלית, הבנת מסמכים עסקיים ומשפטיים באנגלית, ניהול שיחות ועידה ושיפור הקשר עם לקוחות.

כיום לא רק מדברים אנגלית באנגלית ובארה”ב, אלא כל העולם העסקי מדבר בשפה בינלאומית זו. אין זה חדש ששיפור האנגלית תורם ליכולת למכור לגורמים בחו”ל, מה גם שקורס אנגלית עסקית מתמקד בשיפור נקודתי וממוקד לאנשי עסקים ולתקשורת עסקית באנגלית. סטודנטים לקורס אנגלית עסקית הם בדרך כלל מבוגרים, בגילאים של 20-60, ורבים מתביישים להרשם לקורס כי הם חושבים שהם זקנים מדי ללמוד. לאלו שמצליחים להתגבר על הבושה קורס אנגלית מתגלה כקורס מעשיר וחשוב, שבו גם פוגשים אנשים שונים שנמצאים באותו מקום.

לימוד אנגלית עצמי באינטרנט, בחינם או מהבית

למי שלא מעוניין ללמוד אנגלית בכיתה, יש מספר אפשרויות אחרות ללימוד אנגלית:

1. לימודי אנגלית באינטרנט – לימוד אנגלית און ליין נעשה פופולרי בשנים האחרונות. אפשר ללמוד אנגלית בסיסית באתרים המומלצים הבאים:

 • מדריך ללימוד אנגלית – זהו אתר מעולה להתחיל בו, משום שהוא כולל תמונות של המילים שתלמדו, וכן הסברים של אודיו.
 • מילים באנגלית בכל יום – בשירות הזה אתם מכניסים את האימייל ומקבלים מילה חדשה באנגלית ללימוד כל יום. שיטה זו יעילה אם יש לכם המון זמן בשביל שיפור אנגלית לתקופה ארוכה.
 • קורס אנגלית אונליין – אפשר ללמוד גם דרך שיעורי האנגלית המופיעים בתפריט השמאלי. בשיעורים הללו תלמדו רמת אנגלית למתחילים.

2. לימוד אנגלית דרך דיסק או מספרים – באתר של אמזון תמצאו מגוון ספרים ודיסקים ללימוד אנגלית.

3. לימוד אנגלית דרך תוכנה במחשב – במדריך הזה השוו בצורה מקיפה בין תוכנות שונות ללימוד אנגלית, ובחרו במקום ראשון בתוכנה עם 850 שעות לימוד! למידע על התוכנה שזכתה במקום ראשון אתם יכולים להכנס לאתר “Tell Me More“.

לימודי אנגלית לילדים

הבעיה בלימוד אנגלית היא שילדים צריכים דרך כיפית וצבעונית ללימוד אנגלית, הכוללת גם הסברים בעברית. לשם כך אפשר להעזר באתר קידנט, הכולל שיעורים שונים לילדים ללימוד אנגלית. חשוב לציין שהשיעורים באתר זה הם בחינם.

מוסדות לימוד מומלצים ללימוד קורס אנגלית

בית הספר לשפות Berlitz – בית הספר לשפות מהמובילים בעולם, 130 (!) שנות נסיון. שיטת לימוד חדשנית וייחודית. לימוד אנגלית ברמות שונות וכן לימוד אנגלית לילדים.
בית הספר Wall-street – בית הספר מהגדולים בעולם. 420 מרכזי לימוד ב23 מדינות מהם 9 מרכזי לימוד בארץ. לימוד אנגלית ברמות שונות.
בית הספר Global-One – מרכז לימוד למגזר העסקי, לחברות וליחידים. התאמה של מרכז הלימודים אל השעות הנוחות לחברה או לאדם.

מידע נוסף על קורס אנגלית

במקומות הלימוד תמצאו צוות אנשים מיומן בעל ניסיון עשיר בתחום הוראת האנגלית. במקומות אלו תוכלו ללמוד אנגלית לפי רמתכם האישית בקבוצות לימוד עד 10 איש. ישנן רמות לימוד שונות וכן קבוצות לימוד המסווגות לפי אנגלית בסיסית, אנגלית למתקדמים, אנגלית לעסקים, אנגלית לילדים ואנגלית טכנית.

בנוסף, ישנם אתרי אינטרנט ללימוד אנגלית ושם תוכלו ללמוד אנגלית באופן אינטראקטיבי מהבית. עלות קורס כזה היא נמוכה בהרבה מקורס פרונטאלי מבית ספר לשפות כל שהוא.

לסיכום, השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם והיא שפת הדיבור של עולם הבידור, המדיה, הטכנולוגיה והאינטרנט. לימוד השפה האנגלית הוא לימוד חשוב שבעזרתו תוכלו להסתדר בכל מקום בעולם וכן ידיעת השפה היא מפתח להצלחה בחיים בכלל ובעולם העבודה והעסקים בפרט.

 • Facebook
 • Twitter
 • email