קורסים לשפות

קורס אנגליתאנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם. בין אם אתם רוצים ללמוד קורס אנגלית לילדים, למתחילים, קורס אנגלית מדוברת או לימודי אנגלית עסקית, באתר זה תמצאו את כל המידע על הקורסים השונים.

קורס ספרדית בואו ללמוד את השפה שהביאה לכם את הפלמנקו, אלמודובר, קאווה, ועוד שלל פנינים מהתרבות הספרדית. בקורס ספרדית תלמדו אוצר מלים בספרדית, דקדוק ספרדי ועוד שלל נושאים שונים.

קורס צרפתיתהאם אתם פרנקופילים? בקורס צרפתית תלמדו את השפה של השאנסונים הצרפתיים, השפה של אמנים כגון ואן גוך ומאטיס. זוהי שפה מצוינת ללמוד לפני ביקור בפאריס או בפרובאנס.

קורס סיניתאם תשאלו כל איש עסקים איזו שפה כדאי ללמוד, כולם יאמרו סינית. בין אם אתם רוצים לפתח קשרים עסקיים עם סין, או ללמוד רפואה סינית בצורה מקצועית, לימוד השפה הסינית תפתח בפניכם חלון אפשרויות חדש.

קורס יפניתרוצים ללמוד את שפת ארץ השמש העולה? יפן מהווה מוקד משיכה לישראלים רבים, שנשבים במנגה היפנית, הסרטים היפנים, אומנויות הלחימה, ושאר מרכיבי התרבות העשירה של יפן.

קורס רומניתבישראל חיים ועובדים רומנים רבים, ובנוסף ישראל מקיימת קשרים עסקיים נרחבים עם רומניה. קורס רומנית יעשיר אתכם ויאפשר לכם לדבר ברומנית למטרות עסקים או נופש.

קורס איטלקיתאוהבים פיצה? התרבות האיטלקית הביאה לנו כל כך הרבה, ולדוברי השפה האיטלקית יש לה עוד הרבה להציע. ישראלים רבים בוחרים ללמוד איטלקית לשם לימודים אקדמאיים באיטליה, או כדי לטייל ולדבר באיטלקית.

קורס ערביתאין צורך להסביר את החשיבות הרבה של ידיעת השפה הערבית בישראל. בכל עיר בישראל קיים חלק מהאוכלוסיה הדובר ערבית, ובעזרת קורס ערבית תוכלו לתקשר עם כל אותם הגורמים.

קורס גרמניתלאנשים רבים יש בעיה ללמוד גרמנית, אולם דווקא בגלל ההיסטוריה של העם היהודי וגרמניה, יש חשיבות לחוקרים באוניברסיטה ולבעלי עסק לדעת את השפה הגרמנית ולתקשר עם אומת הגרמנים.

קורס רוסיתישנם מיליון רוסים בישראל, ולכן יש צורך בהמוני דוברי רוסית. בין אם אתם עובדים כמנהלי פרויקטים, עובדים סוציאליים או עובדים ציבוריים, ידיעת השפה הרוסית תעזור לכם בעבודה השוטפת.

קורס עבריתאם אתם קוראים את השורות הללו סביר שאין אתם זקוקים לקורס עברית, אולם אם אתם רושמים קרוב או חבר, תוכלו לעזור לו ולקרוא עוד על קורסים בעברית שמועברים במוסדות השונים.

קורס עריכה לשוניתעורכים לשוניים עובדים עם טקסטים אקדמאיים ועם ספרים, ועוסקים בהגהה ועריכה לשם הוצאה לאור. היכולת הלשונית מתפתחת במהלך קורס עריכה לשונית, שמעניק לכם תעודת עורך לשוני מקצועי.

קצת על קורס שפות

כיום העולם הפך לכפר גלובלי, אמצעי התקשרות קיבלו חשיבות עליונה ושמו את השפה כאמצעי לתקשורת. לימוד שפה שניה למעשה פותח קשת רחבה של אפשרויות תקשורת, השפה היא האמצעי להגיע למגוון רחב יותר של אנשים ותרבויות.

קורס שפות למעשה יקנה לכם את הידע והמימונויות להתחיל ולאפשר קשרים חדשים ושונים. קורסי שפות יתאים לכם בין אם אתם רוצים להעמיק את הידע בשפה מסויימת או שאתם לקראת בחינה וזקוקים לחיזוק. בכל מקרה קורס שפות יאפשר לכם לחדד את הידע והניסיון בשפה הסצפציפית.

כל אחד יכול ללמוד קורס שפות

כל אחד יכול ללמוד שפות, בין אם אתם מבוגרים או בין אם אתם ילדים וצעירים. כל עוד יש לכם מוטיבציה ורצון להתקדם ולפתח את הידע תוכלו גם אתם להתחיל ללמוד שפה חדשה. קורסי השפות מתחלקים לשתי רמות: רמת מתחילים ורמת מתקדמים.

רמת מתחילים: בקורס זה תלמדו את הבסיס, תלמדו את האל”ף-בי”ת, תלמדו לכתוב ולקרוא ואף תוכלו לדבר ולהבין אחד את השני. רמה זו היא בסיסית ומאפשרת לכם לדעת את היסודות של השפה .

רמת מתקדמים: קורס זה מתבסס על הידע הנרכש שלכם בשפה ומלמד אתכם טכניקות ומיומנויות בשפה. בקורס זה תלמדו לעומק את רזי השפה ותוכלו להתמקצע הן בדיבור הן בכתיבה, הן בקריאה והן בהבנה.

אופן לימוד קורס שפות

קורסי השפות השונים מועברים בכיתות קטנות של 25 איש לערך. דרך הקבוצה הקטנה תוכלו לתרגל ולקבל יחס אישי הרבה יותר להתקדמות מהירה יותר. את השיעורים מעבירים לרוב מורים בעלי ניסיון בתחום וכן שפת הקורס היא שפת האם שלהם.

קורס שפות הוא קורס לא פשוט, הוא דורש הרבה זמן ותרגול. את הקורס לרוב תלמדו בכיתה עם מנחה אשר יעביר לכם משימות לבית אשר יעברו על החומר הנלמד בשיעור לשם תרגול וחדוד נוסף. קורסים רבים בשפות גם מאפשרות לסטודנטים חומרי לימודים כגון ספרי לימוד, קבצים אודיו ווידאו וכן לעיתים תמצאו עזרה והנחיה נוספת באתר האינטרנט של הקורס.

  • Facebook
  • Twitter
  • email