קורס כירולוגיה

קורס קריאה בכף היד

צילום: Hvnly

קורס קריאה בכף היד

קצת על קורס קריאה בכף יד – כירולוגיה

הייתם פעם אצל מגדת עתידות? לעתים המדע המודרני נדהם על הדיוק שחוזי עתידות וכירולוגים מסוגלים לקרוא את הקלפים או את כף היד ולחזות במדויק מה שיקרה. היה קורא בכף היד מאוד ידוע שהתעשר מזכיות בלוטו.

קורס קריאה בכף היד מלמד אתכם כיצד קוראים בכף היד בשלבים מאוד פשוטים.

הנה היתרונות של קריאה בכף היד, או כירולוגיה:

1. תוכלו לשעשע את החברים שלכם. דמיינו לעצמכם שאתם במסעדה או במסיבה ואתם פונים לחבר או למכר ומצליחים לנבא מה יקרה לו ואולי כמה דברים נסתרים שלא אמר לכם מעולם.קריאה בכף היד מעניקה כוח שלא ישוער בכפות ידיכם, או בעצם בכפות ידיהם של הנסיינים שלכם.

2. קריאה בכף יד היא שלב ראשון לכניסה לעולם של רוחניות ומיסטיקה. אנשים רבים מתעניינים בתחומים מרתקים אלו אבל לא יודעים כיצד לגשת אליהם. באמצעות כירולוגיה אתם תתגלגלו בסופו של דבר גם לקריאה בקפה, גלגול נשמות או סיאנס. זה קורה כמעט לכולם כי התחומים הללו נושקים ומאפשרים לנו להבין ברמה הרבה יותר עמוקה את העולם.

3. הסיבה השלישית ואולי הכי חשובה לקחת קורס קריאה בכף יד היא שהקורס ממש מהנה. בקורס פוגשים אנשים כמוכם שאוהבים תחומים רוחניות, ומסוגלים להקשיב באמת לכל נואנס כדי לקרוא בדיוק רב את כף היד.

מה לומדים בקורס קריאה בכף היד?

בקורס כירולוגיה לומדים על שני חלקים מרכזיים:

  • כירונומיה העוסקת בחקר צורת כף היד והאצבעות
  • כרומנטיקה העוסקת בחקר קווי כף היד.
  • שיטת אלבאום לאבחון מוטורי ומערכות החושים ואבחון כירולוגיה פסיכודיאגנוסטית -Psychodiagnostic Chirology (PDC)” Psychodiagnostic Chirology (PDC)
  • הכל על אבחון כירולוגי ופענוח שפת גוף

נושא נוסף הנלמד בקורס, כיצד לנבא ולקרוא את אופי האדם ולנבא עליו את העבר ההווה והעתיד.

קריאה בכף היד יכולה להיות שימושית בחקר של מחלות ובעיות נפשיות הפוקדות את האדם. בד”כ קוראים בכף יד ימין, שהיא כף היד הפעילה ואם אדם שמאלי קוראים לו בכף יד שמאל. למאמרים נוספים על כירולוגיה.

מוסדות לימוד כירולוגיה

מדיסין קולג’ – המכללה לרפואה משלימה

קורס זה מתקיים לאורך שנת לימודים אחת, בעיר חיפה בצפון. במהלך הקורס תלמדו על השיטה העתיקה לאבחון לפי כפות הידיים. הקורס מכשיר בצורה מעשית לבצע אבחנות רפואיות, אישיותיות, רגשיות ורוחניות על מצב האדם בעבר בהווה ובעתיד על פי ניתוח כפות ידיו.

פסיכו – כירולוגיה בסיסית של מכללת שלם

קורס זה משלב פסיכולוגיה וכירולוגיה ומסמיך את הסטודנט לחקור את נפש האדם בצורה עמוקה. בקורס נבחן אספקטים מיסטיים ומדעיים של אבחון כף היד, וכן תרגול מעשי של טכניקות כירולוגיה.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס כירולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס כירולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר