קורס הילינג

קורס הילינג

צילום: pareeerica

קורס הילינג

עולם של כוח, השפעה ואנרגיה מחכה לך

מעוניינים לחקור צדדים נסתרים בהוויה? ללמוד עוד על הכוחות הסמויים מן העין? קורס הילינג יפתח לכם דלתות למקומות חדשים בתודעה וביקום. בקורס נוגעים במגוון רחב של נושאים הנוגעים להרחבת היכולת האישית שלנו ויכולות הריפוי שלנו.

באופן אוניברסלי ישנם טקסטים עתיקים שונים ומסורות שונות מרחבי העולם הטוענים כי ישנו כוח החבוי בכל אחד מאיתנו, ואנו נולדים לעולם הזה עם יכולת מופלאה ולא מוסברת לרפא את הגוף שלנו. כוח זה מאפשר גם להשפיע על העולם מסביבנו, ולהשכין שלום ואהבה בקרב משפחותינו וקרובינו, לקהילות שלנו ואף בין מדינות. בישראל השסועה קשה לתפוס יכולת כזו, אולם היא נמצאת שם, ויש לגלות ולהוציא אותה מן החושך.

השאלה הגדולה שעומדת בפני כל אחד מאיתנו היא כיצד למצוא את אותו הכוח בתוכנו וליישם אותו בחיינו היומיומיים. כיום יותר ויותר מדענים מסכימים על כך שהיקום בו אנו חיים עובד בצורה דומה לדרך בה מחשב עובד, רק שהמקור והבסיס לפעילות היקום נדמה שמקורה במודעות. המודעות היא השפה שמאפשרת ליקום לפעול בדרך שהוא פועל. כמו שיש תוכנות מחשב שמאפשרות למחשב לפעול בצורות שונות, כך המודעות שלנו זקוקה לפיתוח ולכלים כדי להשפיע על היקום בצורות שונות.

תפתחו את הראש וגלו משהו חדש

בקורס הילינג אתם לא רק לומדים על תיאוריות רוחניות וספיריטואליסטיות, אלא גם מתרגלים את הלמידה באופן מעשי. על ידי תרגול ושינוי החשיבה לכיוון חיובי יותר, אנו יכולים להשפיע לא רק על הרגשתנו, אלא גם על הגוף שלנו והתאים שלנו בגוף. ממצא זה הוכח בשנים האחרונות על ידי מחקרים רבים בנושא. כאשר אנו משנים את ההרגשה שלנו אנו משנים גם את היקום שמסביבנו. בעוד שבעבר אנשים התבודדו במשך שנים ועסקו במדיטציה שעות רבות במהלך היום, כיום קורס הילינג מאפשר להגיע לאותן תובנות והארות במהלך קורס הילינג. הקורס חוקר את מגבלות המודעות ומנסה לפרוץ את דפוסי החשיבה הקיימים והמגבילים שלכם.

האם קורס הילינג מתאים רק לאנשים רוחניים?

זוהי שאלה שנשאלת פעמים רבות על ידי אנשים ששמעו על קורס הילינג, אך הם מסתייגים מהקורס כי הם לא רוצים שיחשבו שהם “רוחניקים”, או שהם חוששים מלהסחף במשהו שאיננו מוחשי ונהיר. מעצור זה מונע מהם גישה לא רק משיטה אחת, אלא ממגוון של שיטות מגוונות בתחום ההילינג, שחלקן קיימות כבר אלפי שנים. אם אתם מסוקרנים אודות תחום ההילינג, או ששמעתם המלצה על טיפול זה או אחר, מומלץ לקרוא ולהתרשם מסוגי טיפולי ההילינג הבאים:

הילינג אנרגטי

בהילינג אנרגטי לומדים לרפא ולאזן את הגוף והנפש על ידי מעבר אנרגטי בין המטפל או ההילר למטופל. האמונה כי אפשר לרפא מחלות ותחלואים רבים באמצעות מגע איננה חדשה, והיא מנצלת את כוח החום, המגע, האהבה והחמלה לריפוי האחר. סוג הילינג זה קיים במקורות שונים, כגון האינדיאנים, ההודים, וכן בנצרות וביהדות. הילינג אנרגטי מנצל את מרכזי האנרגיה בגוף, הידועים כצ’אקרות או מרידיאנים, ועוזר לכוון אנרגיות קוסמיות פניצה ולהחיות את האנרגיה הפנימית שלנו. ההילינג האנרגטי איננו מיסטי במיוחד, משום שגם בעלי חיים מלקקים את הפצעים של הגורים שלהם כשאלה נחבלים. כשם שאם מנשקת ומלטפת את האזור הנפצע אצל הילד שלה, כך המטפל מסוגל לרפא באמצעות מגע והנחת ידיים. העברה זו של אנרגיה, שנקראת בתרבויות שונות אורנדה, פראנה, בארקה, רוח או צ’י, מאפשרת לרפא מגוון רחב של מחלות ובעיות נפשיות וגופניות.

תטא הילינג

באמצעות תטא הילינג אפשר לרפא באופן מיידי. הריפוי נעשה על ידי התחברות לגלי תטא במוח. ההילר מתחבר לעולמות מודעות גבוהים יותר וכך משיג את הריפוי. אנרגיית המחשבות שלנו משפיעות על התאים של הגוף וכך עובד ריפוי התטא הילינג. יש מקרים רבים וקשים של אנשים שסבלו מכאבים כרוניים ונרפאו באמצעות תטא הילינג.

מטרות קורס הילינג

המטרה הברורה המרכזית של קורס הילינג היא ללמד אתכם כיצד לטפל ולרפא את עצמכם ואחרים באמצעות התחברות למצבי תודעה גבוהים יותר וכוחות אנרגיה מרפאים. ישנם סוגים שונים של הילינג, אולם לכולם המשותף הוא בשינוי דרכי החשיבה והתחברות למקור כוח גבוה יותר.

מה לומדים בקורס הילינג?

מבוא ומונחי יסוד בהילינג

במהלך קורס הילינג לומדים נושאי בסיס ברפואה מערבית כגון אנטומיה, פיזיולוגיה, ופתולוגיה, וכן נושאים בסיסיים ברפואה האלטרנטיבים כגון מדיטציה, תרגילי הרפיה והרגעות, נקודות האנרגיה, צ’אקרות ומרידיאנים ועוד. בנוסף לומדים אודות נושאים הקשורים לפיתוח המודעות, כולל לימוד המודע והתת מודע, הקשר בין הגוף והנפש, וכן ההילה והתדר האנרגטי.

שיטות טיפול הילינג

ההילינג מאפשר לטפל בצורות שונות, לעתים על ידי מגע פיזי ולעתים על ידי טיפול מרחוק, שמאפשר להשפיע על אחרים ולטפל בלי מגע פיזי ואף במרחק של אלפי קילומטרים. שיטות הטיפול של ההילנג מאפשר לטפל בעזרת דמיון מודרך, אבחון צבעים או התחברות לרמות מודעות ושדות אנרגטיים.

סוגי הילינג

במהלך מסלול הלימודים המלא תתמחו במגוון סוגי ההילינג, שהם:

 • הילינג אתרי
 • הילינג אסטרלי
 • הילינג מנטלי
 • וורטקס הילינג ותקשור
 • הילינג קבלי
 • מדיקל הילינג
 • הילינג דאנס
 • הילינג הוליסטי

פיתוח מיומנויות הילינג

לבסוף, ישנו חלק חשוב בקורס שמכוון לשיפור עצמי והתפתחות אישית, ולפיתוח מודעות עצמית גבוהה יותר. הקורס כולל תכנים של תרפיות באומנויות כגון תיפוף, ציור והרפיה, ומלמד אודות תהליך הטיפול עצמו. במהלך הקורס תתנסו גם בתהליך הילינג אמיתי על מטופל הסובל מבעיה כלשהי.

מחיר קורס הילינג

העלות הכוללת של המסלול ללימודי הילינג נעה בין כמה אלפי שקלים לקורס קצר בן כמה חודשים, ועד כמה עשרות אלפי שקלים למסגרות המלאות של הכשרה בשלוש עד חמש שנים, עד להכשרה והסמכה של הילר מקצועי. ישנם מסגרות שיאפשרו לכם לנסות שיעורים פתוחים בטיפולי הילינג שונים.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס הילינג
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס הילינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר