קורס מיסטיקה

קורס פרחי באךמחפשים קורס טיפול השייך לרפואה האלטנרטיבית? בקורס פרחי באך תלמדו לעומק על טיפול על ידי פרחי באך ותמציות המופקות מניצנים, פרחים, עצים ועוד ותהפכו למקצועניים במהרה.

קורס הילינגטיפול על פסיכותרפיה רוחנית אנרגטית והתמחות בהילינג אנרגטי הפך פופלרי ביותר בשנים האחרנות, בואו גם אתם ללמוד קורס הילינג ותהפכו במהרה להיות מטפלים מקצועיים בעלי ידע רב.

קורס דמיון מודרךמחפשים קורס המקנה כלי טיפולי בעזרת כוח הדמיון? רוצים להשיג מטרות באופן מודע על ידי כוח הדימיון? בואו לקחת קורס דימיון מודרך ותצליחו גם אתם לבחור את עתידכם ולהשיג את המטרות.

קורס_מודעות_עצמית

קורס מודעות עצמיתמחפשים דרך לגילוי ה’אני הפנימי’ שלכם? מחפשים כלים להתמודדויות עם דילמות בחיי היום יום? כדאי שתעברו קורס מודעות עצמית וכך תגלו את עצמכם מחדש ותשלטו בחייכם.

קורס רפואה משלימה הרפואה משלימה היא שם לתחום רחב מאוד של טיפולים רפואיים שלרוב אינם כלולים במסגרת הרפואה הקונבנציונלית המודרנית. רוצים לדעת עוד? בואו לקחת קורס רפואה משלימה.

קצת על קורס מיסטיקה

בשנים האחרונות עולה הפופולריות של קורסים במיסטיקה. קורסים אלו נוגעים לכל מה שאיננו מוסבר על ידי המדע הקונבנציונלי. המקור של המילה מיסטיקה היא מיוונית – הסתרה או סגירה. מיסטיקנים עוסקים בנושאים כמוסים, שעוברים בלחישה, ולכן עובד הדימוי של סגירת הפה. בנוסף, מיסטיקנים סוגרים את החושים על מנת להפתח לקלוט את מה שאיננו ניתן לקליטה בעזרת החושים הרגילים.

תפקידה של המיסטיקה

המיסטיקן רוצה להתקרב לרמה רוחנית גבוהה יותר. כיום רבים רואים במיסטיקה סוג של מדריך לחיים, שיעזור להם לפתור את בעיות היומיום שלהם. במיסטיקה לומדים שיטות לאבחון, חיזוי וריפוי מצבים שונים אליהם נכנס האדם. בקורסי הרוחניות תמצאו קורסים בנומרולוגיה, אסטרולוגיה, קריסטלים ואבני חן, תִקשור, קלפי טארות, פאנג שוואי, קמעות ועוד..

באמצעות המיסטיקה אנו מתחברים לקולות פנימיים וכלים אינטואיטיביים, בעלי כוח רב, אשר יכולים לעזור לנו אם רק נלמד לשחרר. כלים אלו עוזרים לענות על שאלות וספקות שמנקרים בנו, ואשר מעכבים אותנו. חוויות מיסטיות שונות גורמות לאנשים לזכות בהארה, ולהצליח לראות את התמונה הגדולה של החיים, הנסתרת מרבים אחרים.

מטרות קורס מיסטיקה

קורס מיסטיקה למעשה יקנה לכם את הכלים המאימים בכדי להיות מקצוענים בתחום הרוחניות ומיסטיקה. כל קורס יאפשר לכם ללמוד נישה שונה בתחום מעניין ומרתק. כל קורס טומן בתוכו פן תיאורטי ופן מעשי. מצד אחד תוכל ללמוד ולהבין על התחום באופן תיאורטי אשר בא לרוב דרך הספרים, ההרצאות השונות, סרטונים ועוד. ומצד שני תפגשו עם הצד המעשי, שם תוכלו לממש את הידע הנרכש ולתרגל אותו ולרכוש מיומנויות וטכניקות אשר יהפכו אתכם למצקועניים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email