קורס צילום מקצועי

My budget SLR gear by Claudio Matsuoka.

צילום: Claudio Matsuoka

צילום מקצועי עם עדשות

להיות מקצוען

קורס צילום מקצועי נועד לאלו אשר כבר יש להם בסיס בכל רזי הצילום, אלו המכירים את כל יסודות הצילום בצורה טובה וכן הם מרגישים שהם רוצים להתפתח ולהתמקצע בתחום. קורס צילום מקצועי יאפשר הפקה של צילומי איכות, ידע מקצועי ומתקדם הרבה יותר וכן מציאת אפיק מקצועי בתחום הצילום.

אם ברצונכם לרכוש ידע ומיומנויות בתחום הצילום מקצועי, הינכם צריכים להירשם אל קורס צילום מקצועי. קורס צילום מקצועי מתאים לכם אם יש לכם חוש אומנות כלשהו, קורס זה מתבסס על האהבה למקצוע וכן הרצון להתקדם ולהתפתח. קורס צילום מקצועי יקנה לכם את הכלים המתאימים והמקצועיים להתפתחות בתחום, קורס זה ישפר את זווית הראייה שלכם בהפקה של צילומי איכות.

מוסדות מומלצים ללימוד קורס צילום מקצועי

קורס צילום מקצועי
מנטור – המקום ללמוד קורס צילום מקצועימכללת מנטור נחשבת למובילה בתחומה ומקנה ידע, מימניות, ומקצועיות ללומדים בה. צוות המרצים מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום ועל כן רמת הלימוד גבוהה ואיכותית. קורס צילום מקצועי אורך שנה אחת וכולל נושאים רבים המחולקים לשלבים: יסודות הצילום, עיבוד תמונה בפוטושופ, סדנאות נושא, פוטושופ למתקדמים, ופרויקט גמר ותערוכה. כל שלב מכיל נושאי לימוד רבים והיבטי צילום מקצועיים. הקורס מיועד למעונינים בצילום מקצועי ומעמיק.

לוגו
צילום למתקדמים בחשיפה ארוכהב”חשיפה” יאפשרו לכם לפתח את יכולות הצילום שלכם לרמה מקצועית, במסגרת סדנאות צילום מקיפות. תוכלו להתחיל ברמת מתחילים ולרכוש כלים בסיסיים או להמשיך ישירות לרמת מתקדמים, אם אתם בעלי ידע בתחום ולשים דגש על פיתוח הסגנון האישי ויכולת ההתבוננות הביקורתית. בשתי הרמות מבצעים התלמידים פרויקטים ומקבלים משוב כיתתי ואישי על כל עבודה. אורך הסדנאות כ – 12-13 שבועות כל אחת, במפגשים שבועיים בני מספר שעות.

מטרות קורס צילום מקצועי

מטרות קורס צילום מקצועי מתבסס על השקעה והקנייה של זווית ראייה מקצועית, דרך למידה מעמיקה של מימונויות וטכניקות שונות אשר יקדמו אתכם הלאה. כל אחד מהחובבן ועד למקצוען יכולים לשפר את היכולות ואת הטכניקות על ידי לימוד מעמיק. מטרות הקורס מבוססות על:

 • הקנייה של טכניקות צילום מקצועיות
 • פיתוח זויות צילום מקצועיות
 • שימוש באפקטים ובטכניקות מתקדמות
 • צילומי פרוטרט ודמויות אנושיות
 • צילומי אומנות
 • צילומי מאקרו וחפצים
 • שימוש במכשור מתקדם ומצלמות שונות
 • למידה דרך ביקורת הצילומים

תנאי רישום וקבלה לקורס צילום מקצועי

תנאי קבלה לקורס צילום מקצועי מבוססים על הידע הקודם שיש לכם בצילום, כלומר עליכם לקחת קורס צילום למתחילים או שכבר קיים אצלכם ידע בסיסי בצילום, בהבנת המצלמה וטכניקות בסיסיות. ידע זה יתרום לכם ללימוד מקצועי, כמו כן נדרשת  אהבה למקצוע וחיבה רבה לעולם הצילום מקצועי. לעיתים רבות בכדי להשתתף בקורס צילום מקצועי תדרשו לרכוש מכשור מתקדם הרבה יותר, מכשור זה אינו זול, אך ההשקע בציוד יקר משתלם דרך הצילומים האיכותיים והמקצועיים.

אופן לימוד קורס צילום מקצועי

הלימודים לרוב נערכים בקבוצה קטנה בעלת מדריך, אופן הלימוד יכול להשתנות בין מוסד למוסד, כמו כן שיטת הלימוד היא דרך הניסיון, לכן מקום הלימוד יכול להשתנות, הכוונה ייתכן וקבוצת הצילום תצא החוצה בכדי לצלם במחרב. קורס לימוד מקצועי עומד על טכניקות מתקדמות ולכן לימודי הצילום יתבססו על שימוש במכשור, הקנייה של זווית ראיה, צילומי אומנות וכן שימוש בתוכנות עיבוד תמונה שונות.

תפקידים עתידיים למסיימי קורס צילום מקצועי

בשל הידע המקצועי אשר ניתן בקורס, מסיימי הקורס ישתלבו בקלות מגוון תפקידים כגון עבודה בחברות פרסום ובחברות שונות הזקוקות לצלם מקצועי, השתלבות כצלם אירועים וחתונות, עבודה כצלם אומנות, עבודה כצלם עצמאי, עבודה כצלם של מגזנים שונים ועוד. כמו כן תוכלו להשתתף בתצוגות דרך הצגה של עבודתכם בתערוכות בארץ ובחו”ל.

מידע נוסף על צילום מקצועי

כיום, תחום הצילום הפך להיות מקצוע נדרש, כל משרד פרסום המכבד את עצמו חייב צלם מקצועי אשר יציג באופן אידיאלי את המוצרים שאותו הוא מפרסם. ההכרה וצורך של צלמים מקצועיים הפכו עם השנים לחובה. הצילום המקצועי הפך למקצוע מכובד, אשר רבים שואפים להגיע אליו, אפילו החובבנים מבינינו. קורס הצילום המקצועי יוצא מכם את הפוטניצאל ויאפשר לכם אפשרויות התקדמות רבה, הן בפן המקצועי והן בפן האומנותי.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר