קורס עיצוב אתרים

האינטרנט בכל מקום

רוצים ללמוד קורס עיצוב אתרים? עידן האינטרנט נמצא בכל מקום, עם התפתחות הטכנולוגיה והרשת האלחוטית כיום, כל בית הוא בעל מחשב וחיבור לרשת האינטרנט.

הטכנולוגיה שינתה לנו את אורח החיים, בשנים האחרונות אנו מבלים את רוב זמנינו מול המחשב, אם זה בעבודה או בבית, להיות מחובר הפך להיות צורך עז ומעיין חובה להישאר מעודכן.

עם הטכנולוגיה קמו להם אינספור אתרים שונים ברשת, ועם ריבוי המידע והמסרים שונים, מעצבים רבים ניסו הן לשפר את המראה והן את הנגישות והשימוש של האתרים הרבים.בשביל לבצע משימה זו פיתחו המעצבים שפה עיצובית חדשה המאפשרת לנו, הגולשים, לגלוש בצורה נעימה יעילה באתרי האינטרנט הרבים.

חשיבות עיצוב אתרים

לימודי עיצוב אתרים באינטרנט הוא תחום המתפתח בארץ ובעיקר בעולם. עם עלייתו של האינטרנט והתפתחותו המהירה בשנים האחרונות, הבינו אנשים רבים שלא די בבניה שיגרתית של האתר, אלא גם בעיצוב המותאם למשתמש וכן בעיצוב השם, בדגש על שימושיות ונוחות של משתמש.

עיצוב אתרים כיום הוא משמעותי וחשוב בכל אתר. כל אדם אשר רוצה לעלות אתר, אחת מן המשימות העיקריות שלו היא עיצוב אתר. עיצוב זה למעשה הוא יצירת חווית המשתמש. העיצוב עומד על משמעות האתר, מטרתו, קהל היעד אליו הוא פונה וכן השימושיות ונוחות של המשתמש.

למה צריך לעבור קורס עיצוב אתרים?

היום כל אחד צריך את אינטרנט, אתר אינטרנט הוא הכרטיס ביקור שלך אם אתה מורה פרטי, או חברת הייטק או סתם חובבן שהבונה לעצמו בלוג, היום אם לך אתר אתה לא קיים. כיום, עיצוב ובנייית אתרים הפכו לשוק מאוד תחרותי ומאוד יצירתי, החזון האישי שלך הוא זה שיאפיין את האתר שלך ואת העיצוב של האתר. קורס עיצוב אתרים יאפשר לך לכוון את הכישרון העיצוב אל מטרת יעד וליצור ולבנות אתר בעל משמעות ושימושיות וגם שיראה מקורי מעניין וייחודי.

איך מתחילים לעצב אתרים

בקורס עיצוב אתרים תפגשו עם תחומים שונים אשר קשורים בצורה זו או אחרת אל תחום עיצוב האתרים. בכדי להגיע לעיצוב אשר משרת את המטרות והיעדים של האתר לרוב מתחילים מסקיצה של האתר. סקיצה זו לרוב נעשית על ידי תוכנות גרפיות שונות ובראשה תוכנת הפוטושופ, תוכנה זו מאפשרת שליטה פשוטה על הרכיבים השונים תוך מניפולציות שונות על גבי דף האינטרנט. לרוב בלימודי עיצוב אתרים תצטרכו לקחת קורס פוטושופ אשר יקנה לכם את כל הכלים המתאימים. אם אתם מעוניינים להכניס רכיבי אנימציה באתר, כי אז תאלצו ללמוד קורס עיצוב אתרי פלאש גם כן.

אפשר לקרוא על עיצוב אתרים בחינם, ולהתחיל להתנסות בעיצוב בעצמכם. אחת התוכנות הפופולריות והחינמיות היא וורדפרס, המאפשרת שימוש בתבניות עיצוב אתרים הפתוחות לקהל הרחב. תוכלו למצוא תבניות פשוטות יותר באתר מאגר המידע לעיצוב אתרים. בנוסף, אם אתם צריכים הסברים, תוכלו לפנות למדריך עיצוב אתרים באנגלית. אם אתם מחפשים הסברים בעברית, כדאי לכם לבדוק את המדריך של אתר איתן.

תוכנות עיצוב אתרים

מטרות קורס עיצוב אתרים

מטרת קורס עיצוב אתרים הוא למעשה הקנייה של כלים לעיצוב אתר מאפס. דרך הבנה של שימושיות המשתמש וניתוח פעולות המשתמש באינטרנט, בונים עיצוב נוח ונגיש למשתמש. לימוד עיצוב אתרים מתחיל את דרכו החל מקונספט המתבסס על מטרות החברה, ומסתיים בעיצוב האתר ע”י תוכנות גרפיות והבנה כללית כיצד האתר יופק לקוד ויעלה לרשת. קורס עיצוב אתרים יאפשר לכם ללמוד אודות הכלים המתאימים בכדי להצליח בשוק האינרטנט המתפתח בארץ ובעולם.

תכני לימוד קורס עיצוב אתרים

קורס עיצוב אתרים יקנה לכם את כל הכלים בשביל להיות מקצוענים בתחום, בשביל הן להיות מעצבים והן לגעת בקצה של תחום בניית האתרים. לימודי עיצוב אתרים כוללים את הנושאים הבאים:

 • הכרה של עולם האינטרנט כיום
 • בניית אתרים על קצה המזלג
 • תוכנות עזר לבניית אתרים כגון פוטושופ / אילוסטרייטור
 • למידה על תוכנות עזר לבניית אתרים
 • הכרת ה- HTML
 • בניית אתרים ושימוש בפלאש
 • עיצוב ושימושיות האתר
 • עיצוב גרפי של אתרים
 • בניית אתר לפי קונספט וקהל יעד
 • עיצוב באנרים ועיצוב אנימציה
 • שיווק באינטרנט

למי מתאים קורס עיצוב אתרים?

קורס עיצוב אתרים הוא קורס המיועד לאלו אשר רוצים להתקדם בתחום התקשורת המקוונת, להפוך למעצבי WEB מקצועיים וכן לכל אלו אשר רוצים ללמוד את רזי המקצוע והם אנשים בעלי מעוף ויצירתיות ויש לכם כישרון בעיצוב.

קבלת תעודה

לימודי עיצוב אתרים מקצועי הם כעיקרון לימודי תעודה, הכוונה שהלימודים זה מעניקים לכם תעודת גמר, לאחר השלמת הקורס ודרישות המוסד. תעודה זו מעידה כי למדתם עיצוב אתרים וכן היא מעידה על רמת הקורס ואופי הקורס. קיימים בנוסף לימודי עיצוב אתרים מתקדמים הרבה יותר שהם חלק מתוכנית לימודים מקיפה בעיצוב גרפיקה מומחשבת. בכדי לקבל מידע נוסף על הלימודים עליכם למלא טופס ולתת למוסדות הלימוד לפנות אליכם לקבלת מידע נוסף על הקורס המתאים בשבילכם.

אופן לימוד קורס עיצוב אתרים

הלמידה התיאורטית מציגה בפני הסטודנטים חומר החשוב להמשך הדרך ולמעבר קל לחלק המעשי. רוב השיעורים מתבססים על הרצאות פרונטליות בכיתה של 20-25 סטודנטים, ובמהלך השיעור וכן אחריו נדרשים הסטודנטים לבצע משימות ולתרגל את הידע הנרכש בקורס. קיימים מוסדות אשר דורשים כי הסטודנטים יעברו מבחן מסכם או תרגיל מסכם אשר יכלול את כל הנושאים אשר נלמדו בקורס.

קורסי עיצוב אתרים מקצועיים נערך במוסדות השונים בכל רחבי הארץ על ידי מעצבים ובעלי מקצוע בתחום העיצוב ובניית האתרים. תחום עיצוב האתרים הוא תחום אשר תלוי רבות במורה שמלמד את הקורס ולכן חשוב המורה יהיה בעל ניסיון רב ומקצועי ביותר להעברה מקסימלית של החומר הנלמד.

תפקידים עתידיים למסיימים קורס עיצוב אתרים

סיימתם קורס עיצוב אתרים? כעת תוכלו לפנו למספר רחב של תחומי עיסוק. מסיימי הקורס בעלי תיק עבודות המכבד את עצמו, ישתלבו בקלות כמעצבים בחבות עיצוב אתרים וחברות בניית אתרים הן בארץ והן בחו”ל. כמו כן תוכלו להשתלב בעבודה בחברות פרסום המתמחות בבנארים ופלאש. אם כל זה אינו מתאים לכם תוכלו גם להפוך להיות מעצב אתרים עצמאי, למרות שדרך זו הקשה ביותר הן בהשגת הלקחות והן בהתעסקות שולית שלא קשורה כבר לתחום העיצוב. תוכלו למצוא מאגר של חברות עיצוב אתרים וסטודיו עיצוב אתרים באתר ווב-גייד.

פרטים נוספים על עיצוב אתרים

בואו ללמוד עיצוב אתרים והתחילו כבר עכשיו לעצב לאינטרנט, קורס עיצוב אתרים הוא מאוד מאתגר, העבודה היא קשה אך בסוף היא משתלמת. כיום קיימים פורומי עיצוב רבים שנמצאים לעזרתכם בכל שלב בעבודה ובזמן הלימוד. אם אתם רוצים לשמוע ולקרוא עוד על קורס עיצוב אתרים, מלאו את הטופס המצורף והמוסדות הרלוונטים יחזרו אליכם עם פרטים נוספים.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס עיצוב אתרים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס עיצוב אתרים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר