קורס גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת – איך הכל התחיל?

קורס גרפיקה ממוחשבת

עבודת סטודנטים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

תמיד הרגשתם משיכה כלשהי לעיצוב ולטכנולוגיה ולתקשורת חזותית ולא ידעתם איך לממש את המשיכה הזו ואת הכישרון הטמון בכם. מדריך זה יעזור לכם לבחור את הקורס גרפיקה ממוחשבת המתאים לכם.

גרפיקה ממוחשבת היא למעשה פיתוח של הטכנולוגיה בשנים האחרונות. בעבר, כאשר מעצב היה צריך לעצב כרזה כלשהי הוא היה נעזר באמצעים נגישים ויוצר את הכרזה בעבודת יד בלבד. עם התפתחות הטכנולוגיה ועידן המחשבים, חדרו לחיינו תוכנות גרפיות שונות אשר עזרו למעצבים הרבים לממש את חזונם דרך הגרפיקה הממוחשבת. הגרפיקה בעולם והן בישראל התפתחה בשנים האחרונות ומייצרת לעולם חוויות ויזואליות שונות. כיום, כל אחד אשר רוצה להיכנס לתחום הגרפיקה הממוחשבת כל שעליו לעשות הוא לקחת קורס בנושא.

קורס גרפיקה ממוחשבת למעשה מתבסס על הטכנולוגיה המתקדמת ועל תוכנות הגרפיות השונות אשר תומכות ותורמות לבניית העיצוב הגרפי. קורס גרפיקה ממוחשבת יעניק לכם הן את הידע בעיצוב, את הטכניקות השונות וכמו כן את הידע וניסיון בשימוש נרחב בתוכנות הגרפיות השונות. כיום ניתן למצוא קורסים שונים בנושא הגרפיקה הממוחשבת וכל שעליכם לעשות הוא פשוט לבחור בין גרפיקה כמקצוע ראשי או כתחביב.

מטרות קורס גרפיקה ממוחשבת

קורס גרפיקה ממוחשבת למעשה הוא קורס מקיף בעיצוב גרפי, אשר מבוסס על הסתכלות דו-מימדית, כלומר הגרפיקה הממוחשבת מבוססת על עיצוב דו-מימד, כגון שלטים, כרטיסי ביקור, אריזות שונות, פליירים, מגזנים ועיתונים ועוד הרבה יותר. עם זאת העיצוב עצמו לעיתים נעשה בתוכנות המתבססות על יצירת עצמים וראיית תלת מימד.

קורס גרפיקה ממוחשבת למעשה מקנה את הידע בתוכנות הגרפיות. כיום קיומות בשוק תוכנות גרפיות רבות אשר תורמות למעצב ליצור כל דבר העולה על רוחו. כל תוכנה בשוק היא בעלת מרכיבים מיוחדים משלה ותורמת לעיצוב בצורות שונות ומגוונות. לכן, בקורס גרפיקה ממוחשבת נדרשת הבנת והכרה של התוכנות השונות במטרה להשיג את המקסימום בעיצוב המיוחל.

תכני לימוד קורס גרפיקה ממוחשבת

קורס גרפיקה ממוחשבת מלבד הידע בתוכנות השונות שם דגש נוסף על הידע הבסיסי בעיצוב, אחרי הכל הידע בתוכנות הוא רק חלק מתהליך העיצוב. ההבנה וההכרה של תהליכי העיצוב השונים היא הכרחית והיא למעשה ההתחלה לכל עיצוב מנצח.

בקורס גרפיקה ממוחשבת תלמדו את הבסיס של העיצוב, הבנה של קו, צורה, צבע, כתם וקומפוזיציה, כל אלה הם למעשה הבסיס של העיצוב. כמו כן בקורס גרפיקה ממוחשבת תלמדו על טכניקות עיצוב שונות, על תיאוריות עיצוב, כגון תיאוריות ייחודיות לצבעים, הבנה של הצורות והטיפוגרפיה ומשמעות הסידור של המרכיבים הללו על משטח העבודה.

מלבד לימוד העיצוב והבנתו, בקורס גרפיקה ממוחשבת תלמדו על הדפוס, על טכניקות הדפוס, כיצד להכין קבצים לדפוס ועל תהליכי הדפוס השונים. לימוד זה הוא למעשה יכשיר אתכם ויקנה לכם הבנה מרחבית על נושא הגרפיקה ממוחשבת, מן הקונספט לדפוס.

כמו כן בקורס גרפיקה ממוחשבת תלמדו כיצד לנצל את הידע הדו-מימדי ביצירת אלמנטים שונים בתלת מימד. כלומר, לימוד העיצוב מאפשרים קשת רחבה של תחומים ואפיקי התפתחות והלימודים השונים מכינים את הסטודנטים דרך מטלות ותרגילים מגוונים. בלימודים מקצועיים של לימוד גרפיקה ממוחשבת תפגשו עם שיעורים העוסקים בנושאים כגון עיצוב ופרסום, שלטי חוצות, עיצוב חלונות ראווה, תלת מימד, ראייה אדריכלית, תקשורת חזותית, שיווק ועוד.

שיעורים בקורס גרפיקה ממוחשבת

בקורס גרפיקה ממוחשבת תפגשו עם שיעורים שונים אשר כל אחד יקנה לכם את הידע והכלים השונים בכדי להפוך למקצוענים בתחום העיצוב הגרפי.

אורך הקורס גרפיקה ממוחשבת

אורך הקורס נקבע כמובן לפי רמתו והידע שהוא מספק לסטודנטים. כמו כן לרוב קורס בסיסי בגרפיקה ממוחשבת יכול להיות שלושה חודשים לערך המספק לסטודנטים את הכלים הבסיסים והידע הבסיסי בעיצוב. אל מול לימודי גרפיקה ממוחשבת, שלרוב מדובר בלימודי תעודה או לימודי תואר והם אורכים 4 שנים. מסלול זה הוא המסלול המקים ביותר אשר יוציא היישר אל שוק העבודה בעלי ידע רב וניסיון בתחום.

מה ניתן לעשות לאחר הקורס גרפיקה ממוחשבת?

כל מי שסיים בהצלחה את קורס גרפיקה ממוחשבת, יכול בקלות להשלב בשוק העבודה כביצועיסט, גרפיקאי או מעצב ראשי. קורס גרפיקה ממוחשבת יקנה לכם את הידע וההבנה לעבודה בחברות פרסום שונות בארץ ובעולם, כמו כן עבודה בסטודיו לגרפיקה ובחברות דפוס שונות. בנוסף יהיו כאלה אשר יבחרו את המסלול העצמאי ויעבדו כמעצב עצמאי.

רגע לפני שמתחילים ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת

קורס גרפיקה ממוחשבת מתאים למעשה לכל גיל ולכל אדם המרגיש משיכה לתחום הזה. כל מה שצריך בכדי ללמוד בקורס גרפיקה ממוחשבת הוא ידע בסיסי ביותר במחשב וכמו כן הרבה האהבה לתחום. כיום ניתן למצוא מגזינים רבים, פורומים שונים וספרות מקצועית אשר כולם עוסקים בתחום העיצוב והגרפיקה הממוחשבת.

החלטתם שקורס גרפיקה ממוחשבת הוא הקורס בשבילכם? כל שעליכם לעשות עכשיו הוא למלא את הטופס המצורף למעלה, לציין את המוסדות המועדפים שתרצה לקבל מהם מידע, ותוך זמן קצר יחזרו אלייך עם פרטים נוספים על הקורס גרפיקה ממוחשבת.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר