קורס עיצוב

קורס עיצוב אתריםרוצה לבנות אתרים כמו תותח אמיתי? אתה יכול לקחת קורס בניית אתרים. בקורס לומדים את יסודות האינטרט, עיצוב לאינטרנט, תכנות בסיסי ושליטה באתרים. זו ההזדמנות שלך להיכנס לעולם ההייטק.

קורס גרפיקה ממוחשבתלימודי גרפיקה ממוחשבת ילמדו אתכם את הצד הטכני של המקצוע, אבל את הפן האמנותי אתם חייבים להביא מהבית. קורס גרפיקה ממוחשבת ילמד אתכם כיצד לעבוד עם תוכנות העיצוב הנפוצות.

קורס עריכת וידאוגם אם אתה צלם וידאו יש לך הרבה מה ללמוד במהלך קורס עריכת וידאו. בקורס לומדים לעבוד עם תוכנות עריכת הוידאו הנפוצת ביותר כמו פרמייר ובסיום הקורס תוכל כבר לערוך סרטי וידאו בעצמך.

קורס עיצוב אופנהחולמת להיות מעצבת אופנה או סצם לתפור לעצמך דברים בבית? את יכולה להירשם אל קורס עיצוב אופנה. בקורס תלמדי את יסודות האופנה כמו גם חיתוך בדים והתאמתם אל הקולקציות השונות.

קורס אנימציהכולם אוהבים אנימציה: מבוגרים וילדים כאחד. אם אתם רוצים להיות אנימטורים ולערוך אנימציות בצורה מקצועית אתם יכולים להירשם אל קורס אנימציה. מי יודע, אולי יום אחד תתקבלו לעבודה באולפני PIXAR.

קורס עיצוב פניםגם החדר המוזנח ביותר יכול להיראות מצויין אם יודעים מה לעשות איתו. קורס עיצוב פנים יקנה לכם את המיומנות הנסתרת הזו ובסיום הקורס תוכלו לעצב כל חדר כאוות נפשכם בהתאם לתקציב נתון.

קורס עיצוב גרפיתמיד עיצוב גרפי מושך יותר ויותר אנשים הנמשכים לעולם המחשוב ויש בהם פן אמנותי ועיצוב. קןרס עיצוב גרפי יכשיר אתכם לעבודה עם תוכנת פוטושופ, פריהנד ותוכנות נוספות ובסיום הקורס תוכלו לעסוק בתחום.

קורס צורפותצורפות היא מלאכת מחשב עתיקת יומין ומיוחדת. קורס צורפות ילמד אתכם באופן מעשי כיצד לעבד זהב ומתכות שונות וכיצד ליצור מחומרים אלו תכשיטיםץ כמובן שהתכשיטים נשארים אצלכם גם לאחר הקורס.

קורס צילוםלאדם הלא מיומן, צילום יכול להיראות כמלאכה פשוטה ביותר, אך זו לא האמת. קורס צילום ילמד אתכם הכל על צילום: חשיפה, אור ושמש, ניגודיות ואלמנטים נוספים כדי שתוכלו להפיק תמונות אישיות מדהימות.

קורס עיצוב תעשייתיאם מעניין אתכם כיצד יוצרים מוצרים שונים: בעץ, בפלסטיק או בחומרים אחרים – קורס עיצוב תעשייתי יכול להיות הקורס המתאים עבורכם. בקורס לומדים את תורת החומרים ומשתתפים בסדנא מעשית.

קורס עיצוב תיקיםתיקים הם המוצר האהוב על כל אישה. לא פלא שישנם מעצבי תיקים רבים שהגיעו את התחום מעולמות אחרים. קורס עיצוב תיקים יתן לכם כלים מעשיים לעיצוב תיקים בשילוב קולקציות עדכניות ועכשוויות.

קורס עיצוב שיערמעצבי שיער רבים פתחו מכללות לעיצוב שיער כדי להכשיר אתכם – דור הספרים הבא. קורס עיצוב שיער יקנה למשתתפים בו כלים מעשיים לתספורות ועיצוב שיער כמו גם יכולות לניהול שוטף של עסק.

קורס אדריכלותלהקים בניינים ולעצב אותם זו עבודה מרתקת וקשה. קורס אדריכלות ילמד אתכם את רזי האדריכלות וכיצד להשיג שלמות בפרוייקטים חדשים. בקורס לומדים כלים מעשיים כדי להיות אדריכלים מוצלחים.

קורס פנג שואיתורת הפנג שואי התפתחה מאוד בעולם המערבי בשנים האחרונות. קורס פנג שואי יסביר לכם כיצד תורה זו יכולה להשפיע על חיי היום יום שלנו בקלות וביעילות על ידי סדר וארגון נכון של חללים שונים.

קורס עיצוב אירועיםלכל אירוע יש אופי מיוחד ולכן יש צורך במעצבי אירועים. קורס עיצוב אירועים יכשיר אתכם לנהל עסק שוטף בתחום עיצוב האירועים ובסיום הקורס תוכלו לעסוק בתחום או לעבוד בחברת הפקת אירועים.

בוא להיות מעצב בקורס אחד

מחפש תחום לימודים אשר יפתח את החוש העיצובי שלך? יש לך רעיונות מקוריים ואתה לא יודע איך לממש אותם? מרגיש שאתה יודע איך דברים צריכים להראות? אתה נמשך לטרנדים ועיצובים ייחודיים? אז ייתכן שתחום לימודי העיצוב הוא התחום בשבילך, ואתה יכול להירשם אל קורס עיצוב במסגרת לימודי תעודה.

קורסי עיצוב הם אלו אשר יקנו לסטודנטים ראייה מרחבית חדשה על העולם שלנו, לימודי העיצוב יאפשרו לסטודנטים התנסויות עם חומרים שונים, טכנולוגיות שונות וכמו כן היכרות עם טרנדים ואופנה.

תחום העיצוב מקיף אותנו

תחום העיצוב הינו תחום גדול ומורכב, תחום זה עוסק בתכנון ובייצור מוצר, מוצר זה צריך לענות על דרישות וצרכים רבים. העיצוב מחולק למוצר ויזואלי ולמוצר ממשי, מוצר ויזואלי הוא מוצר אשר מעביר את מסריו בצורה דו-מימדית, כגון כרזה או פרסומת. מוצר ממשי הוא מוצר אשר ניתן לחוש אותו והוא תלת מימדי, מוצרים כגון בגדים שעונים ומחשבים ניידים.

תחום העיצוב הוא תחום המבוסס על העברת המסרים והרעיון דרך אותו מוצר. דרך המוצר מועברים טרנדים ואופנות וכמו כן פניה של החברה המודרנית שלנו. קורס עיצוב בפני עצמו הוא קורס המורכב מתחומים שונים כגון פסיכולוגיה, תורת החומרים, טכנולוגיה, סוציולוגיה ועוד. שילובם של תחומים אלו תורמים להעברת המסר ויצירת מוצר מוגמר בעל משמעות.

מה הם קורסים בעיצוב?

קורסי עיצוב הם תחום לימודים אשר יקנו לסטודנטים את ההבנה העיצובית, את היכולת ליצור מוצר מוגמר בעל מסרים ברורים וחדים וכמו כן להשתמש בכל הטכניקות הנלמדות בלימודי העיצוב אשר יתרמו להעברת המסרים השונים. לימודי העיצוב שמים דגש על שלבי בבניית הקונספט ועד ליצירתו של המוצר המוגמר, מפיתוח הרעיון הבסיסי, על ידי טכניקות של איור וציור טכני ועד בנייה של מוצר המבוסס על קונספט כולל אשר בא לידי ביטוי בעיצובו ובצורתו של המוצר.

לימודי העיצוב ישפרו אצל הסטודנט את הראייה היצירתית, הם ישימו דגש על פרקטיקה, על מקצועיות וכמו כן טכניקות ותיאוריות עיצוב שונות. לימודי העיצוב מאמינים במתן דגש על מקוריות וכן מאפשרים את ביטויו האישי של כל סטודנט במהלך הקורס.

מטרות קורסי עיצוב

קורסים בעיצוב מציעים לסטודנטים מגוון רחב של אפשרויות ותחומים שונים להתפתחות, תוך למידה על ההיסטוריה של העיצוב, למידה תיאורטית של אופנות, על מעצבים שונים ודרך עבודתם ועל תיאוריות עיצוביות שונות. וכמו כן יצירה של עבודות, משימות שונות במטרה להכשיר את הסטודנט וללמידה של הטכניקות השונות.

לימודי העיצוב יפגישו את הסטודנטים עם השוק ועם התעשייה, על ידי מפגשים וסיורים מקצועיים, הסטודנט יקבל צד שונה לעבודות העיצוב. פגישות שונות עם מעצבים ובעלי מקצוע יציגו הן את טכניקות העבודה והן את הצד השיווקי והמעשי. קורסי עיצוב יכינו את הסטודנטים, לפי תוכנית הלימודים הקבוע מראש, לשוק העבודה. כל תת-תחום בלימודי העיצוב דוגל בהכנסה של מסרים שיווקים וניהולים בכדי לקדם את הפרויקטים השונים וכמו כן את מיומנותו של הסטודנט בשיווק עצמי.

נושאי לימוד בקורסים לעיצוב

תחום העיצוב הוא תחום רחב אשר מכיל בתוכו תחומים שונים, כל תחום תורם להבנה ויצירה של קונספט כולל למוצר. לכן יש חשיבות להיות בעל הבנה ואף הכללית ביות בתחום שונים ורבים, תחומים כגון פסיכולוגיה, סוציולוגיה, שיווק, ניהול, הבנת חומרים, טכניקות, פיסיקה ועוד.

לימודי העיצוב שמים דגש עם לימוד של נושאים מרכזיים באותו תחום לימוד שבחר הסטודנט, אם כי ישנם נושאים המשותפים לכל תחומי העיצוב, נושאים כגון:

  • עיצוב בסיסי – נושא זה מדבר על הכרת מושגי היסוד של העיצוב, מרכיבים צורניים וכן כלי להבנת העיצוב ככלי בסיסי ליצירה ובנייה של הרעיון.
  • טכניקות איור וציור – טכניקות אלו יתרמו לסטודנט להעביר את הרעיון לידי ממשות דו-מימדית.
  • תוכנות גרפיות – תוכנות שונות אשר דרכן יהיה ניתן לממש את הקונספט, תוכנות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, תוכנות תלת מימד ועוד. תוכנות אלו נלמדות במהלך קורס עיצוב גרפי בדרך כלל.
  • חומרים וטכנולוגיות – נושא זה יעמוד על השימוש וטכניקות העבודה ביצירת הקונספט הכולל בכל תחום ותחום.
  • טרנדים ואופנות – הקנייה של כלים תיאורטיים לגבי מה מקובל בשוק ומה לא. הדבר חשוב במיוחד ללומדים עיצוב אופנה או סטיילינג.

תפקידים עתידיים לאחר לימודי עיצוב

קורסים בעיצוב מאפשרים לסטודנטים קשת רחבה של אפשרויות התפתחות, סטודנטים אשר סיימו בהצלחה את לימודי העיצוב יכולים להתפתח למספר תחומים:
1. הסטודנטים מתחומי העיצוב השונים יכולים להשתלב בתעשייה, במפעלים, משרדי פרסום, חברות גדולות וכמו כן כמעצבי בית, בתחומי העיצוב השונים. בדרך כלל סטודנטים המסיימים לימודי עיצוב תעשייתי בוחרים באפיק זה.
2. סטודנטים אשר סיימו בהצלחה קורס עיצוב יכולים כמו כן להיות עצמאיים ולהקים עסק הקשור לתחום העיצוב אותו למדו. הדבר נפוץ במיוחד בקרב המסיימים לימודי עיצוב פנים.
3. סטודנטים אשר סיימו בהצלחה את לימודי התואר הראשון בעיצוב יכולים להמשיך לקורסים בעיצוב תואר שני, תואר זה יכול לפנות למספר תחומים, תואר שני באומנות, תואר שני בעיצוב תעשייתי ועוד. כמו כן התואר השני יכול להיות מתחום שונה כגון תואר שני במנהל עסקים.

קבלה ללימודי עיצוב

לימודי העיצוב השונים דורשים מבחני קבלה, לרוב פסיכוטכני, ומבחנים אשר יעמדו על היכולת המעשית והיצירתי והטכנית. לרוב תידרש גם ראיון אישי אשר יקבע את קבלת המועמד ללימודים.

לעומת האוניברסיטאות, דרישות המכללות השונות מקלות הרבה יותר, ישנן מכללות בארץ אשר מקלות בתנאי הקבלה אם כי עלות שכר הלימוד גבוה פי כמה. למרות זאת ניתן לראות כי היתרון החשוב של המכללות השונות, הוא שניתן לעבוד ולהרוויח כסף בזמן הלימודים.

משך לימודי העיצוב

תואר ראשון בלימודי העיצוב, לרוב נמשך 4 שנים, האוניברסיטאות והמכללות מציגות תוכנית לימודים מקיפה של 4 שנים, כאשר בשלוש שנים הראשונות הסטודנט מקבל את כל הידע והניסיון שהוא צריך ובשנה האחרונה מטרתה הגשת פרויקט גמר, פרויקט אשר יכיל את כל הידע שצבר הסטודנט. תואר שני בעיצוב, ניתן למצוא באוניברסיטאות בארץ או בחו”ל, תואר זה אורך כשנתיים, ומעניק לסטודנט תואר מעצב בתחום העיצוב בו הוא למד, כאן באים לידי ביטוי יתרונם של הקורסים המאפשרים למידה מהירה ופרקטית תוך כדי השתלבות בשוק העבודה ביד בסיום הקורס.

קורסים לעיצוב, הצעד הבא שלך

לסיכום, לימודי עיצוב הם הכלי שלך בכדי להצליח בתחום שמעניין אותך, לימודי העיצוב יקנו לך את כל מה שאתה צריך בשביל להצליח בשוק וכמו כן להיות מעצב טוב. לימודי העיצוב הם תובעניים אך מספקים, הסטודנט אשר יסיים בהצלחה קורס עיצוב יוכל לפנות לכל תחום בקשת הרחבה של מקצועות העיצוב ואף להצליח בשוק.

  • Facebook
  • Twitter
  • email