קורס מדריכי חדר כושר

צילום: House Of Sims

קורס מדריכי חדר כושר

אם אתם מתאמנים בחדר כושר כבר הרבה זמן, ורוצים להפוך את זה למקצוע, כדאי לכם לשקול קורס מדריכי חדר כושר. בקורס זה תלמדו כיצד לעבוד בתור מדריכים בחדר כושר ולהנחות את המתאמנים שלכם בשיפור הגוף למטרות שונות. מאמן כושר חייב לדעת כיצד לדחוף את המתאמן שלו למקסימום יכולת ופוטנציאל, אך עם זאת לשמור על הבריאות שלו. כמו כן על המאמן להתאים את תוכנית האימונים למטרות של המתאמן.

בקורס מדריכי חדר כושר תחילה לומדים את הבסיס של הגוף. כיצד הגוף בנוי? מהי האנטומיה והפיזיולוגיה הבסיסית של הגוף. נושאים כמו חילוף חומרים ופעילות אברים פנימיים יעזרו לכם בעתיד במהלך האימון הגופני.

הנושא השני הנלמד בקורס הינו תורת האימון. כאן נבנה הבסיס עבור מדריך החדר כושר, כדי שידע כיצד לבנות מסה אצל מתאמנים, מתי יש לבצע חיטוב, כמה אחוזי שומן מומלצים וכו’.

אי אפשר להיות מאמן כושר בלי ידע נרחב בתזונה. במהלך הלימודים תלמדו נושאים שונים הקשורים לתזונה: מהם חלבונים, פחמימות ושומנים. מתי מומלץ לאכול סוכרים ועוד.

אחד הנושאים שמתאמנים רבים חוששים מפניו לפני אימון הוא פציעות ספורט. פציעות אלו לא רק מסכנות את המתאמן, אלא גם מעכבות את האימונים שלו ומעלימות את כל ההשקעה שנתן בחדר כושר. על ידי לימוד של מניעה וויסות האימון האישי לומד המדריך כיצד למנוע פציעות עתידיות של המתאמנים ולזהות פוטנציאל לפציעות אלו.

בקורס מדריכי חדר כושר לומדים את כל נושאי האימון: מהי פעילות אירובית ואנארובית, כיצד יש להתחמם ולבצע מתיחות, כיצד לעבוד עם משקלים ומשקולות, מהי הפעילות שמתבצעת בכל מכשיר בחדר כושר ועל איזו קבוצת שרירים עובד כל מכשיר.

לבסוף, לומדים מאמני הקורס מידע כללי על עזרה ראשונה, כדי שיוכלו לטפל במידת הצורך בתקלות בחדר כושר.

אורך לימודי מדריך חדר כושר הינם חודש וחצי מרוכזים, או 5 חודשים במסגרת נוחה יותר.

לסיכום, אם אתם רוצים לעבוד עם אנשים ולעזור לאנשים לשפר את בריאותם ולהראות יותר טוב, קורס מדריכי חדר כושר יקנה לכם ידע שיעזור לכם להשיג מטרה זו ולשפר את האימון שלכם גם כן.

לימוד אונליין בחינם

רוצים להבין יותר בתחום חדרי כושר? הנה כמה מאגרי מידע חשובים:

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס מדריכי חדר כושר
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס מדריכי חדר כושר
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר