קורס תפירה | קורס תדמיתנות

קורס תפירה
צילום: House Of Sims

קורס תפירה מקצועי

קצת על קורס תפירה

בקורס תפירה לומדים כיצד לטפל בטקסטיל, לסרוג, לבצע תיקונים בבד, ואף ליצור פרטי ביגוד ואביזרים שונים. אם אתם מעוניינים להוציא את התופר שבכם, מומלץ להרשם לקורס לאחר שתקראו עוד מידע על התנהלות הקורס.

אז מדוע כדאי ללמוד תפירה?

בעוד שכולם נוהרים ללמוד מקצועות הייטק ומחשבים שונים, ללמוד תפירה היא אופציה מקורית אך מאוד יישומית. כיום שוק האופנה מגלגל מיליארדים של דולרים בכל העולם, ודוגמניות שונות לובשות פריטים באלפי דולרים בתצוגות אופנה. אנשים מתחילים לקבל תודעה של לבוש נכון, לא רק נשים אלא גם גברים. עם זאת, תחום התדמיתנות נותר יחסית פרוץ ולא מפותח. תחום זה משלב יצירתיות, יכולת טכנית, ועוד מיומנויות שונות שחלקן אפשר ללמוד אבל חלקן נולדים איתן. בקורס תפירה מקבלים את הכלים הרבים ביותר להתמודדות עם עולם הביגוד והאופנה של ימינו. אתם לא תצאו עם הקורס ותפתחו מותג מתחרה לארמאני, אולם קורס תפירה הינו הצעד הראשון שלכם בתחום מרתק זה של אופנה.

קורס תפירה לעתים ממומן על ידי משרד העבודה, וכך אתם יכולים לזכות בהכשרה בחינם מהממשלה. אם אתם מתקשים למצוא עבודה, יתכן שעולם התפירה יכול להתאים לכם. קורס תפירה מיועד לכל מי שמתעניין בתחום האופנה, ומעוניין לעבוד בטקסטיל ולתפור פריטי ביגוד שונים. אפשר לומד שמעצבי אופנה רבים החלו את דרכם בקורס תפירה בסיסית. רבים פונים לקורס תפירה בעיקר משום ששכר הלימוד הוא נמוך ואף ממומן, אולם יש סיבות רבות ללמוד קורס תפירה. מדובר על מקצוע יצירתי, שאמנם דורש הרבה, אבל מאפשר לכם ליצור פרטי לבוש ייחודיים שאנשים ילבשו באירועים שונים.

מה לומדים בקורס תפירה?

באופן בסיסי לומדים בקורס תפירה הרבה יותר מחיבור בדים באמצעות חוט. בקורס תפירה לומדים כיצד להפוך לתופרים מקצועיים, היודעים לתפור ביד ובמחט וכן במכונת תפירה.

הקורס מכשיר להשתמש במכונות תפירה חשמליות כגון מכונת האוברלוק, לבחור צבע חוט מתאים, ליצור רקמות ועוד.

לומדים על תפירת תך זמני, חיבור סיכות, טיפול בפרימת בדים, תכים מכליבים, עבודה עם עור ובדים מסוגים שונים, מיקום מכפלת, יצירת שמלות, עיצוב גזרות שונות, תכים נסתרים ועוד. לעתים לומדים גם על סריגה וטכניקות שונות לסריגת בדים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email