קורס ריתוך

קורס ריתוך

צילום: mborowick

קורס ריתוך

לחבר בין השניים

אם ברצונכם להיות רתכים מקצועיים, עלייך לקחת קורס ריתוך, קורס זה יאפשר לכם לקבל את ההכשרה והכלים המתאימים אשר שיעזרו לכם להתקבל לשוק העבודה. תחום הריתוך עוסק בחיבור מתכות על ידי חימום מקומי לרוב בזרם חשמלי גבוהה.

את לימודי הריתוך תלמדו בסדנא בעלת כלים מיוחדים. פעולת הריתוך הינה מסוכנת לאנשים ללא ידע, ולכן היא דורשת השגחה של מקצוען בעל ניסיון. בקורס ריתוך תלמדו את כל השיטות והטכניקות לעבודה נכונה, בטוחה ויעילה.

על לימודי קורס ריתוך

תכני קורס ריתוך

קורס ריתוך הוא קורס שבבסיסו הוא קורס מעשי אשר מכשיר את המשתתפים למיומנויות גבוהות והכשרה מקצועית ומעשית בפעולות הריתוך השונות. קורס זה בנוסף מקנה ידע תיאורטי והכרה של ידע התורם לביסוס החלק המעשי.

בקורס ריתוך המתתפים יפגשו עם תכנין כגון: לימוד של תורת החומרים, הכרה של השרטוט הטכני, הכנה וקריאה נכונה של תוכניות. כמו כן בחלק המעשי המשתתפים ילמדו כיצד לרתך חומרים שונים, שיטות ריתוך, הלחמת חומרים, ריתוך מסגרות, הכרת ריתוך במבנים, פרופילים וצינורות.

למי מתאים קורס ריתוך

קורס ריתוך מתאים לאלו אשר רוצים להתמקצע בענף התעשייה ובכן בתחום השירותים והמסגור. קורס זה יאפשר לכם הכרה מעמיקה של תורת המקצוע וכן אפיקי התקדמות בתחום התעשייה והריתוך בפרט.

  • Facebook
  • Twitter
  • email