קורס הקלדה עיוורת

להקליד מבלי להסתכל

קורס הקלדה עיוורת הוא קורס שילמד אתכם הקלדה במחשב מבלי להסתכל על המקלדת. נשמע מסובך? אחרי הקורס תיווכחו שלא כך הדבר. כיום, בעידן הטכנולוגי, מהירות ויעילות הם המרכיבים החשובים ביותר, כתיבה מהירה היא פועל יוצא של הקלדה עיוורת, לכן רבים האנשים שהולכים ללמוד הקלדה עיוורת באופן מקצועי.

כיום, ניתן למצוא אנשים רבים אשר יודעים הקלדה עיוורת ואף תפקידם דורש זאת, לדוגמא, מזכירות אשר מקלידות תוכן רב נדרשות לדעת הקלדה עיוורת בכדי ליעל את עבודתם.ההקלדה המהירה מעלה את רמת הריכוז בעבודה מול המחשב והיתרון בהקלדה עיוורת שהאדם הכותב יוכל לתקן בו זמנית את הכתוב ולהספיק לכתוב בפחות זמן.

מטרות קורס הקלדה עיוורת

  • הכשרת הלומד להקליד הקלדה עיוורת
  • עבודה נכונה עם הידיים למניעת כאבי פרקים לאחר זמן ממושך בהקלדה

נושאי לימוד עיקריים בקורס הקלדה עיוורת

אופן לימוד קורס הקלדה עיוורת

לימוד הקלדה בשיטה עיוורת, למעשה תורמת ליעילות ולמהירות של משימות המחשב ביום יום. את לימוד ההקלדה העיוורת, תלמדו לרוב בכיתת מחשבים מול מנחה אשר ידגים ויסביר לכם צעד אחר צעד את שיטות ההקלה העיוורת. בקורס תלמדו דרך הרצאות והדגמות של המנחה וכן דרך תרגילים ומשימות בית. קורס זה מאפשר למשתתפים שיפור ההקלדה עד לקצב של 25 מילים בדקה.

קהל יעד

אם אתה מרגיש מעט איטי, או מוגבל בעת השימוש והכתיבה על המחשב, כדאי שתקח קורס הקלדה עיוורת, קורס זה מתאים בעיקר למזכירות, קלדנים/ות, מנהלים ולכל אלו אשר רוצים לשפר את מהירות הכתיבה. לרוב קורס זה מתאים לסטודנטים אשר מתמודדים עם טקסטים רבים, עם זאת קורס זה מתאים גם למבוגרים מבינינו אשר רוצים להגביר את קצב כתיבתם. כל מי שרוצה לחקור את תחום הקלדנות יכול להנות מקורס זה.

שכר קלדנית

לאחר שתסיימו את קורס הקלדה עיוורת תוכלו להתקדם ולהתמקצע בתחום. עבור אלו, אשר ישולבו בתפקיד קלדנים, יקבלו שכר ממוצע של 30 ₪ לשעה, עבודה זו לפי שעות. כמו כן, שכר קלדן לעיתים מתבסס על כמות המילים הכתובות, ככל שתכתבו יותר שכרכם יעלה.

מידע נוסף על קורס הקלדה עיוורת

כיום בעידן האינטרנט, ישנן תוכנות למידה להקלדה עיוורת ברכישה מחברות מקצועיות העוסקות בתחום זה.  בתי הספר המתמחים בהכשרה זו מציעים הדרכה במקום העבודה או בבית בהתאם לשעות ולזמן הפנוי של הלומד/ים. הקורסים להקלדה עיוורת מוצעים הן בעברית והן באנגלית.

לסיכום, בקורס הקלדה עיוורת תוכל ללמוד בזמן קצר ובעלות לא גבוהה, קורס שישדרג אותך צעד אחד קדימה תחום ההקלדה. קורס זה אינו מלמד רק להקליד יותר מהר וביעילות יתרה אלא גם להקליד נכון ולהשתמש נכון בכפות הידיים. לאחר קורס זה, אין ספק שזמן הכתיבה יתקצר וטכניקת ההקלדה שלך תשתפר.גם אם תפסיק להשתמש במחשב למשך תקופה ארוכה, המיומנות והשליטה ישארו.

  • Facebook
  • Twitter
  • email