קורס חשמלאי מוסמך

אז החלטתם ללמוד קורס חשמלאי מוסמך? התפקיד של חשמלאים יהיה מבוקש ביותר כל עוד מכשירי חשמל ימשיכו להתקלקל. בקורס חשמלאי מוסמך מקבלים כלים שיעזרו לכם באספקטים השונים של עבודה כחשמלאי, בין אם תעבדו במעבדה או תבקרו בבתים של אנשים.

מה לומדים בקורס חשמלאי מוסמך?

חומר כללי – כדי לדעת להתעסק בחשמל ומכשירי חשמל יש צורך לקבל כלים כללים ורקע על מקצוע החשמלאות. נושאים אלו יהוו הבסיס ללימודים המתקדמים יותר של חשמלאות. בין היתר לומדים על רכיבים חשמליים כגון גופי תאורה, וכן פיקוד ובקרה.

תורת החשמל – בקורס לומדים הכל אודות תורת החשמל וכן על אלקטרוניקה תעשייתית. חשמלאים רבים נדרשים לעבוד עם מכונות מורכבות, ויש להכיר את הרכיבים והפעילות של מגוון רחב של מכשירי חשמל.

עבודה עם מכונות – בקורס יש שני אספקטים לעבודה עם מכונות – היבט עיוני הכולל מידע תיאורטי על מכונות, וכן הבט מעשי שם מטפלים בעבודה מעשית עם מכונות. עבודה עם מכונות כולל גם לימוד של הוראות אזהרה לעבודה עם מכונות. כיצד לפתוח מכונה ולטפל בתקלות גם במכונות שאתם לא מכירים.

מקצועות שונים נוספים בלימוד חשמלאות

  • פיקוד ובקרה – הבנה כיצד עובדות מערכות הבקרה של מכונות.
  • התנעת מנועים – בקורס ישנו פרק המאושר מבחינת הסמכה ממשרד התמ”ת, לפי תקנות החשמל, בו תלמדו על נושאים שונים, ביניהם התנעת מנועים.
  • בקרים מתוכנתים – ישנו קורס שלם המטפל בבקרים מתוכנתים, אולם בקורס זה נלמד את הבסיס של תחום מרתק זה.

קורס חשמלאי מוסמך אורך 15 חודשים, ומהווה הסמכה מלאה לחשמלאים. בקורס תעבדו עם מכשור מתקדם ובסוף הלימודים תקבלו תעודת הסמכה ממשרד העבודה. כמו כן ישנם שיעורים שילמדו במעבדה, יחד עם כלים מעשיים של חשמלאי.

כמה סיבות ללימוד חשמלאות מוסמכת

  • תוכלו לתקן תקלות בביתכם ובבית של מכרים – לא עוד תלונות מאמא על מכונת הכביסה שהתקלקלה. כעת תוכל לבקר את ההורים ולתקן את המכונה בעצמך. במהלך קורס חשמלאי מוסמך תתרגלו תקלות שונות במכשירים חשמליים ותתפעלו אותן.
  • קורס חשמלאי מוסמך מסמיך אתכם למקצוע של ממש – בעוד מקצועות וקורסים שונים יכולים להעלם, עם שינוי בתוכנות מחשב או בפיתוח כלשהו, תפקיד החשמלאי נשאר יציב כבר עשרות שנים.
  • כיף להיות חשמלאי מוסמך– התפקיד של חשמלאי מוסמך הוא כיפי, מטיילים בערים שונות, פוגשים אנשים, ועוזרים לתקן בעיות ממשיות של אנשים. אם תמיד חלמתם להיות חשמלאים כיום התהליך הלימודי הוא במרחק נגיעה, ומאוד משתלם לנסות! הגישו טופס והתחילו לתקן מכשירים כעת!

איפה ללמוד קורס חשמלאי מוסמך?

אורט המרלין – במוסד זה אפשר למצוא מגוון של לימודי חשמלאות, גם הכשרה של הנדסאי חשמל, או של בקרים מתוכנתים.

מכללת נצרת עלית – בסוף הקורס תקבלו רישיון לעסוק בחשמלאות מוסמכת.

משכורת חשמלאי מוסמך

לאחר הקורס אפשר להצליח להרוויח משכורות נאות ביותר. אפשר למצוא משרות דרושים לחשמלאי מוסמך כאן.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס חשמלאי מוסמך
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס חשמלאי מוסמך
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר