קורס אינסטלציה

אני מכיר אינסטלטור מעולה

מעוניינים לקרוא אודות קורס אינסטלציה? עבודתו של השרברב יכולה להיות בשני תחומים: הראשון כעבודה של כל טכנאי שירות: איתור התקלה ותיקונה. התחום השני של עבודתו הוא בהתקנה של מערכות מים וביוב חדשות בפרויקטי בנייה חדשים. האינסטלטור יעבוד כפוף לקבלן המבצע ולאדריכל. כמו כן יכול האינסטלטור לעסוק גם כן בהרכבת מערכות לכיבוי אש וכיו”ב. הדרישה בשוק למקצוע מעין זה היא גדולה כי כידוע מים עושים נזק שבהתחלה נראה קטן אך מהר מאוד הוא מתגלה כנזק רציני. בסיס פרנסתו של השרברב הם תיקוני חרום מסוג זה.

מטרות קורס אינסטלציה

המטרה של קורס אינסטלציה היא להכשיר אתכם בתור אינסטלטורים, או שרברבים, ולהקנות לכם ידע נרחב בצנרת, תכנון והרכבה של מערכות צנרת, וכן אודות הכרה של חיבורי הצנרת והטיפול בהם.

נושאי לימוד עיקריים בקורס אינסטלציה

בקורס אינסטלציה לומדים אודות התקנת צנרת באמבטיה ושיפוץ חדר אמבטיה. דירות רבות מכילות חדרי אמבטיה ישנים עם ברזים דולפים וחרסינה מתפוררת, האינסטלטור מוכשר לבצע עבודות שיפוץ משמעותיות, ולבצע עבודה בתאום עם מומחי עיצוב פנים. בנוסף אינסטלטורים מסוגלים לבצע עבודות גבס שונות, בדומה לשיפוצניק. במהלך לימודי אינסטלציה לומדים להתקין דודי שמש, ולתקן בעיות של דודי שמש כגון תיקון סדקים או הרחקת יונים.

בנוסף לעבודות השיפוץ, אינסטלטורים מקבלים הכשרה בקורס של תיקון נזילות ואיתור נזילות של ברזים או צינורות, החלפת צנרת פנימית וחיצונית, וטיפול בסתימות בביוב. בקורס נתנסה בהתקנה מעשית של ברזים וסיפונים.

קריירה כאינסטלטור

עבור שכיר, השכר המוצע הינו 5000 ₪. עבור עצמאי, השכר הינו משתנה. בחלק ממוסדות הלימוד תוכלו ללמוד קורס אינסטלציה במקביל לעיסוקכם הקיים היות וקורסי אינסטלציה מתקיימים בד”כ בשעות הערב פעמיים בשבוע או בימי שישי כיום מרוכז. קיימים הבדלים בין מוסדות הלימוד השונים מבחינת נושאי הלימוד. ישנם מוסדות לימוד שבהם הפן המעשי ניכר יותר בתוכנית הלימוד.

לסיכום, קורס אינסטלציה הינו קורס פרקטי עם מקצוע מבטיח שיש לו דרישה בשוק. עבודתו של השרברב הינה עבודה פיזית אך כוללת בתוכה תכנון רב והקפדה על תקנים. השרברב חיוני בעבודתו הן לבתי מגורים והן למשרדים ולמפעלים. שרברבים בדרך כלל עובדים באופן עצמאי וכן ישנן חברות במשק הישראלי המתמחות במתן שירות אינסטלציה למבני מגורים, לחברות ולמוסדות. ככל שהשרברב יתנסה יותר בעבודתו וכן יצא לו שם טוב מעבודתו כך גם משכורתו והיקף עבודתו יגדלו.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס אינסטלציה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס אינסטלציה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר