קורס ברמנים

קורס ברמנים

צילום: kidsire

קורס ברמנים

ברמן זה לא רק פוזה

בשנים האחרונות ניתן לראות עליה רבה בדרישה למקצוע הברמן. הברמן הוא לא רק האיש שמוזג לחוגגים את המשקאות, אלא עם השנים תפקידו של הברמן הוא עמוק יותר ובעל משמעות רבה בכל בר או מסעדה. כיום ניתן לראות ברמנים רבים בעלי ידע רב, הן ביצירה של משקאות, הן בערבובים ובטכניקות מזיגה ואף פעלולים שונים.

קורס ברמנים בא במטרה להפוך את המוזג הפשוט לברמן בעל הופעה כוללת וידע מקסימלי במשקאות ובערבוב הליקרים. אם בוערת בכם אש בכל מה שנוגע למשקאות חריפים כדאי שתבדקו על קורס ברמנים.

משקאות חריפים ואלכוהוליים

המשקאות האלכוהוליים עוד היו נפוצים מימי התנ”ך. בימים ההם, היין היה המשקה הנפוץ ביותר והוגש בדרך כלל בטקסים דתיים אצל היהודים, הרומאים, היוונים ועוד. האלכוהול התפתח עם השנים וכיום ניתן למצוא אותו כמרכיב מרכזי גם בליקרים ובקוקטיילים. תרבות השתייה התפתחה בעיקר באנגליה ובארצות הברית בתור פונדקים ואלו הפכו להיות פאבים ומועדונים. תרבות השתייה הפכה להיות תרבות מובילה ברוב הארצות בעולם.

המשקאות החריפים הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד מחיי הלילה והבילויים הן של הצעירים והן של המבוגרים. משקאות המכילים אלכוהול לעיתים יוצרים אצל השותה, אווירה טובה, שמחה ורוגע. מאז ומעולם שתיית אלכוהול בקבוצה היא סמל לחגיגה או בילוי או סתם שמחה. המשקאות החריפים קיבלו בכל תרבות, משמעות ומסורת משלהם וכן בכל מקום התפתחה גם תרבות השתייה.

מטרות קורס ברמנים

קורס ברמנים בא במטרה להקנות למשתתפים ידע מקיף אודות ענפי הבר והאכוהול. קורס זה מאפשר למשתתפים התנסות מעשית והיכרות מלאה עם סוגי האלכוהול השונים, טכניקות מזיגה, פליירינג ועוד.

קורס ברמנים יקנה לכם את הידע המתאים בכדי להשתלב בעבודה כברמן מקצוען, ההכשרה שתקבלו בקורס תאפשר לכם להתברג בקלות בשוק העבודה, כמעט בכל מקום שתרצו. ענף הברמנים, הוא ענף נרחב, המאפשר השתלבות בברים, מסעדות, בתי קפה, מועדונים ועוד. כמו כן ברמנים רבים פונים לתחום הבישול ואף לוקחים קורס בישול להעמקת הידע.

נושאי לימוד בקורס ברמנים

 • לימוד על משקאות שונים
 • דרכי ייצור המשקאות
 • מוצאם של המשקאות השונים
 • השפעת האלכוהול מבחינה פיזית
 • דרכי הגשת המשקה
 • ערבוב והכנת קוקטיילים
 • מזיגת משקאות
 • בחירת כוסות
 • יין, ליקרים וסוגי בירה
 • מערכת הקופה הממוחשבת

מוסדות ללימוד קורס ברמנים

בחלק ממוסדות הלימוד מציעים קורס בזמנים שונים במהלך השבוע לפי הקצב של התלמיד. רוב מוסדות הלימוד מציעם התחייבות לעבודה במקצוע מיד לאחר קבלת התעודה למסיימים את הקורס בהצלחה. ישנם גם קורסים ללימוד ברמנים דרך הרשת. רוב מוסדות הלימוד מקושרים לארגונים בינלאומיים ולבתי ספר לברמנים הפזורים ברחבי העולם, כך שלכל מקום שהברמן יגיע, הוא יוכל לעבוד.

מחיר קורס ברמנים

השאלה כמה עולה קורס ברמנים היא שאלה שניתן לענות עליה  בהתבסס תוכנו של הקורס, אורכו, הידע אותו רוכשים המשתתפים וכן רמתו של הקורס. בממוצע עלות קורס ברמנים הינו בין 2700 ₪ ל- 5000 ₪.

אופן לימוד קורס ברמנים

קורס ברמנים לרוב הוא קורס אשר אורך בין 5 ל-9 שבועות, זמן הקורס תלוי בהחלטת המוסד ותוכנית הלימודים אשר מציע המוסד. בקורס המתתפים יפגשו עם עולם האלכוהול דרך הרצאות, שיתקיימו לרוב בכיתות קטנות. השיעורים יתבססו על הכרה של חומר הלימוד והתנסות מעשית. חלק מהמוסדות מאפשרות לימוד מעשי בזמן אמת וכל תרגולים איטראקטיביים של החומר הנלמד. עבור המסיימים בהצלחה את הקורס, תינתן תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים.

שכר ברמנים

השכר לברמן בשוק נע בין 5,000 ₪ ל10,000 ₪. שכרו של הברמן מתבסס על הניסיון והידע שלו. כיום מקצוע הברמן הוא מקצוע נפוץ במיוחד ובהרבה תחומים דרושים ברמנים טובים ומקצועיים.

סיבות ללמוד קורס ברמנים

לעבוד כברמן

בישראל בכלל ובתל אביב בפרט יש מאות ברים ומסעדות שם אפשר למצוא עבודה בתור ברמן. עם קורס ברמנים תוכלו גם לעבוד בכל מקום שתרצו בעולם ולהכין משקאות לאנשים מגוונים ומעניינים.

לפגוש אנשים

בקורס ברמנים פוגשים את האנשים הכי כיפיים, שאוהבים לשתות כמוכם. אחרי הקורס תוכלו לצאת ולשתות עם כל חברי הקורס. אנשים רבים המסיימים את הקורס שומרים על הקשרים שיצרו במהלך הקורס ואפילו יוצאים זוגות נשואים מהקורס. בואו ללמוד בקורס ברמנים כדי לחוות חוויה כיפית שתאפשר לכם לעבוד בעתיד במקצוע כיפי.

להכיר ולדעת אודות הכנת משקאות

הידע של הכנת קוקטיילים יכול לעזור לכם במגוון של סיטואציות. דמיינו שהבוס שלכם מזמין אתכם לארוחה ואתם מכינים לו קוקטייל שערב לחיכו. בקורס ברמנים תלמדו איך להיות ברמן חברותי שכולם אוהבים. זהו הקורס הכי חברתי שפותח אתכם לעולם חדש של מסיבות וכיף.

קורס ברמנים הינו קורס העוסק בלימוד הכנת משקאות חריפים, ערבובם מזיגתם והגשתם. כידוע, תרבות השתייה בארץ התפתחה רבות בשנים האחרונות בגלל הגלובליזציה ומתוך הדרישה בארץ לפתוח פאבים כמו בארצות אחרות. המשקה האלכוהולי הוא מצרך קבוע במסעדות, פאבים, בתי מלון ומועדוני- לילה.

לסיכום

קורס ברמנים הוא קורס העוסק בהכנת משקאות בפרט ותרבות השתייה בכלל. תרבות השתייה בארץ התפתחה והדרישה למקצוע זה בשוק גוברת. הברמן יוכל לעבוד בפאבים, מועדונים, אולמות, מסעדות ובתי מלון וכן לפתוח עסק עצמאי ולהצליח. הברמן בעבודתו ייהנה מעבודה המשלבת תרבות, חיי חברה ובילוי וכן ייהנה ממשכורת מכובדת במקביל.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר