קורס SAP

קורס SAP

מערכת SAP/ERP בפעולה

קצת על SAP

חברת SAP היא בין החברות הגדולות בעולם למערכות ארגוניות המערכת אוגדת בתוכה שתי חבילות תוכנה עיקריות ERP ו- CRM. המודולים המרכזיים בחבילות התוכנה מכילים מודולים פיננסים מודולים לוגיסטיים ומודולים משותפים לבקרה וניהול מאשבי אנוש. מערכת SAP R/3 היא מהנפוצות בישראל והן עובדות לרוב תחת בסיס נתונים SQL / ORACLE. נמצא כיום מגוון סוגי קורסים של SAP כגון: קורס למטמיעי / מיישמי SAP/ERP קורס פיתוח ותכנות למערכות SAP ותחומים ייחודים.

מטרות קורס SAP

מטרת קורס SAP /ERP להכשיר מטמיעים / מיישמי SAP לתמיכה והטמעה בארגון של המערכת. במסגרת קורס SAP יילמדו הנושאים הבאים:

  • מודל ERP
  • מודל פיננסי
  • תהליכים לוגיסטיים מלאי / רכש
  • הכרת המודול FI – פיננסי
  • מבוא לתחום משאבי אנוש HR

תנאי רישום וקבלה לקורס SAP

תנאי הקבלה לקורס SAP מתבססים על ידע וניסיון קודם בתחום המחשבים, כמו כן, לרוב ישנה דרישה של ניסיון של שנתיים בתחום זה. תנאי נוסף לקבלה הינו דרישה לרמה טובה בשפה האנגלית, ידע זה חשוב בעיקר לקריאה בשפה האנגלית.

משך זמן לימודי קורס SAP

הלימודים הינם בהיקפים משתנים. כל מוסד מגדיר לעצמו את רמת הקורס, תוכנית הלימודים וכן את משך זמן לימודי ה-SAP. קורס ממוצע של SAP יכול להגיע עד כ-200-300 שעות + פרויקט גמר.

אופן לימוד קורס SAP

לימודי SAP לרוב מתבססים עללימוד פרונטלי, עם זאת על המשתתפים בקורס יהיה לתרגל את הידע הנרכש בקורס. התרגול של הידע יועבר דרך משימות ותרגילים למשתתפים וכן הגשת עבודות ופרויקט גמר.

קבלת תעודה בסיום קורס SAP

עד שנת 2008 חברת נס טכנולוגיות הייתה נציגת SAP בארץ, מיולי 2008 נרכשו זכויות SAP ע”י SAP ISRAEL חברה זו מייצרת את SAP העולמית ומעניקה תעודות הסמכה מטעמם.

שכר עובדי SAP

השכר למטמיע / מיישם תוכנת ERP / SAP הוא 6,500-9,500 ₪ ויותר. השכר למפתח ERP / SAP הוא 8,000-14,000 ₪ השכר גדל כפונקציה ישירה של ותק / הסמכות / וסוג התפקיד.

מידע נוסף על קורסי SAP

את מערכות הSAP נמצא בארגונים גדולים כמו צבא, משרדי ממשלה, תעשיה תחומי הביטוח ועוד, כיום הגישה המתפתחת היא להכניס מערכות ERP גם לעסקים בינוניים. קלות העבודה הסטנדרטיזציה של התהליכים מלאי / רכש / פיננסי / משאבי אנוש מאפשרת הטמעה ויישום מהיר יעיל ובטוח. מגוון התפקידים הנדרשים במערכות SAP כגון מטמיעים / יישום / תכנות / בדיקות ועוד פותחים אפיקי התפתחות ומקומות עבודה רבים.

קורס SAP מתאים לא רק לתוכניתנים הוא אפשרי לכל מי שמעוניין לבצע הסבה מקצועית, אנשי ניהול משאבי אנוש, כלכלנים רואה חשבון ועוד.תחום מערכות ארגוניות הפך להיות היום שורש מערכות הממוחשבות. סטנדרטיזציה באפליקציות הופכת את מקום העבודה לנגיש ליותר ויותר עובדים. פתח לך אפשרויות חדשות למד באחד מקורסי SAP / ERP תחום שרק מתחזק וגדל למקומות חדשים מלא את הטופס המצורף וכבר עשית צעד גדול פנימה לתוך עולם ה- SAP.

  • Facebook
  • Twitter
  • email