קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים
צילום:
Danard Vincente
קורס קידום אתרים

לקדם את עצמך

בחברה שמתבססת לרוב על החיים הוירטואליים ברשת, אתה חייב לקדם את עצמך בכדי שישימו לב שאתה קיים. כיום אנו חיים בעולם מקוון, אנו מוקפים בעשרות אתרים, והמידע שאנו רוכשים לרובג מגיע מאתרים שונים דרך מנועי החיפוש הרבים. אם כבר יש לך אתר ואתה לא מבין למה מספר הכניסות לאתר שלך זעום או שאחוז המכירות מהאתר נמוך, כנראה זה בדיוק הזמן שאתה זקוק לקידום האתר.

מסתמן כי הגולשים באינטרנט, כאשר הם מבצעים חיפוש כלשהו, מנועי החיפוש מציגים על פי אלגוריתם כלשהו את האתרים בסדר מסוים. הגולשים נוטים להיכנס לדף הראשון או השני ואם האתר שלך נמצא איי שם בתוך מעמקי הדפים, הסיכוי שיכנסו לאתרך קלוש. על מנת לשנות זאת ולהקפיץ את האתר קדימה, פונקציה אשר תגדיל את האפשרויות של האתר, אתה זקוק לקורס קידום אתרים. בקורס קידום אתרים תוכלו לקבל מגוון כלים ודרכי פעולה כדאיים, לקדם אתרים. SEO – שיטה שבאמצעותה ניתן לבצע אופטימיזציה לאתר מול מנוע החיפוש גוגל.

מטרות קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים מכשיר ומעניק ללומדים בו כלים וטכניקות שיווק וקידום אתרים:

 • מושגי יסוד בתחום שיווק וקידום אתרים
 • הכרת טכניקות ושיטות לקידום אתרים
 • שינוי ושיפור את מבנה ותכני האתרים על מנת לצור שליפות במנועי החיפוש ביעילות
 • בניית קישורים באתרים
 • שיווק ופרסום האתרים
 • אינטגרציה בעבודה עם מספר אתרים
 • הגדלת ריווחי האתר + מעקב אחר צמיחתו העסקית של האתר
 • Google Adwords ו- Google Adsense
 • Google Analytics
 • Google Webmaster Tools

תנאי רישום וקבלה לקורס קידום אתרים

כל אחד יכול ללמוד קורס קידום אתרים. מי שיש לו משיכה עזה לתחום האינטרנט ולקידום אתרים יוכל להתקבל בקלות לקורס זה. עם זאת רצוי שיהיה לו ידע מוקדם בתחום האינטרנט ובניית אתרים ותכנות בסיסי בשפת HTML אך לרוב דרישות אלו אינן חובה. כמו כן יש מוסדות אשר דורשות ידע בסיסי באנגלית אשר מהווה יתרון המקדם לרוב הן את הידע וההבנה של הסטודנט והן את הניסיון שיצבור במהלך הקורס.

מחיר קורס קידום אתרים

מחיר קורס קידום אתרים יכול לנוע בין 10,000 – 15,000 ₪ , למרות שהמחיר נראה גבוה אין ספק כי בעצם הקפצת האתר שלך או אתרים נוספים קדימה המחיר הכללי ישתלם בסופו של דבר. לדוגמא, אם יש לך אתר מכירתי תוכל דרך הקורס לקבל את הכלים המתאימים לקידום המכירות והתנועה באתר שלך.

משך זמן לימוד קורס קידום אתרים

קורס לקידום אתרים יכול להמשך מספר ימים ועד חצי שנה. תלוי בהיקף החומר הנלמד וברמת הקורס.

אופן לימוד קורס קידום אתרים

הקורסים נלמדים בכיתות כ- 20-40 משתתפים. מרבית השיעורים הנם הרצאות פרונטאליות וכוללות גם תרגול עצמי. חלק מהקורס הוא החלק המעשי אשר עומד על התנסות החומר הנלמד בכיתה. התרגול הוא למעשה זה שיקנה את הניסיון הרב והמיומנויות של המשתתף. תחום הקידום מבוסס כולו על מקרים וניסיון נצבר ומציאת פתרונות יצירתיים להתמודדות מול מתחרים רבים ושונים.

שכר מקדם אתרים

שכרו של מקדם אתרים מתחיל כ-6,500 ₪ ויכול להגיע ל- 15,000-12,000 עם מספר שנות ניסיון. שכר מקדם אתרים נחשב לשכר גבוהה בשוק, בשל הדרישה הרבה למקדמי אתרים טובים ומקצועיים אשר יודעים את רזי המקצוע בצורה טובה ומקצועית.

מידע נוסף על קידום אתרים

תחום קידום אתרים התפתח רבות במהלך השנים האחרונות. התפוצה המרובה של משתמשי האינטרנט ואתרים הרבים שעולים לאוויר כמו פטריות אחרי הגשם, יוצרות צורך לניתוב ומיון של האתרים. קיימת חשיבות רבה למיקום האתר במנועי החיפוש (לדפי נחיתה), לגוגל לדוגמא יש כ- 200 סוגי קריטריונים לקידום אתר. האתר צריך להראות טוב מבפנים וגם מבחוץ.

כיום משלמים כסף רב לחברות לקידום אתרים, אתה יכול בקלות להשתלב בתחום זה ולהפוך למקצוען. כאשר מקדם אתרים מקדם אתר כלשהו, המחיר שהוא גובה עליו מתבסס על התחרות שקיימת בשוק, כלומר במנועי החיפוש, המילות חיפוש עליו האתר מתמודד וכן מבנה האתר ותוכנו אשר תורמים לקידום האתר.כאשר אתר עובר שינוי של קידום אתרים או כאשר עורעים בו שינויים במילות מפתח, שינויים בתכנים ועדכונים תכופים. עם הזמן מנועי החיפוש ובניהם, גוגל יזהו את העדכונים ויניח שזהו אתר פעיל ורציני – אז הוא יקדם אותו. כמו כן שינויים נוספים אשר תורמים לקידומו של האתר מתבססים על יצירת קישורים לאתרים אחרים. לדוגמא, אם גוגל רואה לדוגמא כי האתר שלכם מופיע בקישוריות של הרבה אתרים הוא מניח כי זה אתר חשוב ומעלה את מיקומו.

כיום ישנה חשיבות כי הטיפול בקידום אתרים יערך על ידי איש מקצוע, לרוב חובבנות עלולה לגרום נזק רב לאתר ובמקום לקדם אותו. לא פעם אתרים נפלו אואיבדו את מקומם במנועי החיפוש בשל קידום לא נכון ולא מקצועי. לכן על מנת לשמר את האתר ובאמת לקדם אותו. רצוי כי הדבר ייעשה בצורה על ידי בעל מקצוע מיומן בעל ניסיון רב בתחום. קורס קידום אתרים הוא ההזדמנות שלך הן להפוך לאותו בעל מקצוע והן לקדם את אתרך ולחסוך כסף רב. הנך מוזמן למלא את הטופס לקבלת מידע לגבי הקורסים השונים בקידום אתרים במוסדות הלימוד. באפשרותכם גם לפנות לפורומים של קידום אתרים אשר יעזורו לכם בנושא קידום אתרים.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס קידום אתרים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס קידום אתרים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר