קורס פוטושופ

לשנות את העולם בפוטושופ

עם השנים והטכנולוגיה המתפתחת אנו ערים לתוכנות שחודרות לנו אל תוך החיים. כיום, תוכנת הפוטושופ תפסה חלק נכבד מן השוק והצורך שלה עולה כל הזמן. כל מעצב אשר מכבד את עצמו, מכיר לעומק את התוכנה ומשתמש בה על בסיס יומי. תוכנת הפוטושופ היא התוכנה הפופולרית ביותר בתחום העיצוב ומליונים משתמשים בה החל ממעצבים, ציירים, צלמים ועד בעלי מקצוע כגון אדריכלים ומעצבי פנים וכן החובבנים מבינינו.

מה זה פוטושופ

תוכנת הפוטושופ פותחה לראשונה בשנת 1990 על ידי חברת “Adobe“. תוכנה זו היא תוכנה לעיצוב תמונות ועריכה גרפית. תוכנה זו הותאמה בהתחלה למחשבי “מקינטוש” של חברת “אפל” ולאחר מכן יצאה גם גירסה למחשבי PC. לתוכנת פוטושופ גרסאות רבות, הפופלרית ביותר היא פוטושופ CS2 אם כי קיימות גרסאות מתקדמות יותר כגון פוטושופ CS3 ופוטושופ CS4. תוכנה זו היא החשובה ביותר בתחום תוכנות העיצוב. וכיום היא משמשת רבים, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.

תוכת הפוטושופ היא תוכנה אשר מטרתה לבצע פקודות על ידי כלים המאפשרים מניפולציות רבות על תמונות מיובאות ויצירת אלמנטים וגופים. תוכת הפוטושופ מאפשרת ממשק נוח וקל, אם כי תוכנה זו היא רחבה באפשרויותה ומכילה פונקציות רבות אשר רק המקצוענים ביותר מכירים לעומק את כל אפשרויות התוכנה.

מטרות קורס פוטושופ

קורס הפוטושופ הוא קורס שילמד אתכם להשתמש בתוכנת הגרפיקה השימושית ביותר כיום. תוכנת הפוטושופ היא תוכנה המשמשת מעצבים גרפיים, מעצבי מוצר, אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי אתרים, ציירים צלמים ועוד. עם כל אפשרויות התוכנה הרבות, תוכנת הפוטושופ מאפשרת יצירה של גופים ואלמנטים וכן עבודה בתלת מימד ועריכת ווידאו פשוטה.

דרך היכרות מעמיקה בקורס פוטושופ, תוכלו להגיע לשליטה הן הבסיסית והן המקצועית. הכל תלוי בסוג הקורס שתבחרו. קורס פוטושופ מיועד לכל אלו אשר מצד אחד רוצים להכיר את התוכנה, ומצד שני, אלו אשר רוצים לשדרג את הידע שלהם דרך הכרה מעמיקה ומקצועית של התוכנה. קורס זה מיועד בתכליתו למעצבים, מתכנתים, צלמים ולכל מי שמגיע מן התחום העיצוב.

מטרת הקורס היא להקנות את הכלים, המימונות והידע לשליטה בתוכנה, כל קורס פוטושופ, למעשה, הוא בעל יעדים ותכנים המיועדים לקהל יעד מסויים. לפני שאתם נרשמים לקורס פוטושופ, בררו לאיזו מטרה הלימודים שלכם, האם אתם רוצים להפוך את העיצוב למקצוע? האם אתם רוצים קדם את הידע שלכם צעד נוסף קדימה? או האם אתם רוצים ללמוד אך ורק לכיף?

נושאי לימוד עיקריים בקורס פוטושופ

 • מבוא לעבודה בפוטושופ
 • הכרת ממשק העבודה של התוכנה
 • עריכת תמונות ומניפולציות שונות
 • שימוש בצבעים ובפילטרים
 • יצירת אפקטים על גופים וטקסט
 • עבודה נכונה עם מסכות
 • שכבות מילוי והתאמה
 • יצירה של אובייקטים וצורות
 • שיפוץ תמונות דיגיטליות וסרוקות
 • ייבוא וייצוא קבצים
 • שימוש נכון בתוכנה בהכנה לדפוס
 • שיטות עבודה מתקדמות

מחיר קורס פוטושופ

מחיר קורס פוטושופ מותנה בתוכנית הלימודים והן בתכני הקורס ואורכו. כל קורס למעשה הוא בעל מחיר שונה בהתאם לתכני הקורס ורמתו, כמו כן יש לייחס חשיבות לתעודה שמקבלים בסוף הקורס. בכדי לקבל מידע מעודכן ומדוייק פנו אל מוסדות הלימוד המקיים קורס פוטושופ ובחרו לכם את המסלול המתאים לכם. בממוצע עלות הקורס נעה בין 6,000 ₪ ל10,000 ₪.

משך קורס פוטושופ

משך הקורס משתנה בין מתחילים למתקדמים. כל מוסד העורך קורס פוטושופ למעשה מגדיר לעצמו את משך הקורס המותאם לתוכנית הלימודים והרמה המוצעת. משך הקורס למעשה יגדיר לכם את ההתמחות שלכם, את הכמות הידע שתרכשו ולרוב אף את סוג התעודה אשר תקבלו בסוף הקורס. לרוב קורס מתחילים, הוא בהיקף של 70 שעות. מול קורס מתקדם, עבור אנשי מקצוע ובעלי ידע קודם, שהיקפו בין 10 ל-40 שעות.

אופן לימוד פוטושופ

קורס פוטושופ מתבסס לרוב על למידה תיאורטית, למידה מעמיקה של התוכנה, הבנה של התוכנה וכן הדגמה על ידי הרצאות של הרצה בעל ניסיון רב במצוע העיצוב והפוטושופ בפרט. לימוד הפוטושופ יעשה על ידי לימודי יבש דרך הכרה של הכלים או הפונקציות של התוכנה, בנוסף בכיתת המחשבים יתקיימו הדגמות ואפשרויות שונות של הכלים הקיימים בתוכנה ולמידה של הטכניקות ושימושים שונים ליעילות העבודה. לאחר מכן ייתן זמן לתרגול של הסטודנטים, כמו כן הסטודנטים בקורס יתבקשו לתרגל את החומר הנלמד בכיתה בבית בשביל לחדד את הידע והניסיון.

בחלק מן מוסדות הלימוד, הגשת שיעורי הבית הם חובה. בחלק מן מוסדות הלימוד ישנו מבחן חובה מסכם אשר גם מתנה את קבלת התעודה בסוף הקורס. אופן הלמידה מכשיר את הסטודנטים ועושה להם היכרות מעמיקה עם השימושים השונים של התוכנה ולכן ניתנת חשיבות רבה לתרגילי הבית ולמשימות המסכמות, הם למעשה אלו אשר מודדים את הידע הנרכש בקורס.

תנאי קבלה

קורסי פושטופ מתחלקים לשניים, קורס למתחילים וקורס למתקדמים. הקורס למתחילים אינו דורש הכנה וידע מוקדם, אם כי עדיף שיהיה ידע בסיסי במחשב וכן ידע באנגלית, דרך אשר יתרום להבנה וקליטה מהירה יותר של החומר.

קורס פוטושופ למתקדמים דורש שליטה בהכרת המחשב, ידע בסיסי בתפעול ובשמירת קבצים ותמונות, יכולת והכבנת בסיסית של טקסטים באנגלית והכי חשוב קורס זה דורש היכרות בסיסית עם הפוטושופ. קורס מתקדם זה מתאים למעצבים ולגרפיקאית אשר מעוניינים להפוך את התחום הזה למקצוע.

קבלת תעודה בסיום לימודי פוטושופ

לימודי פוטושופ למעשה הם לימודי תעודה, כל מוסד מגדיר לעצמו את הקריטריונים לקבלת התעודה וכן את סוג התעודה. ברוב המוסדות ישנה דרישה לכמות של תרגילים או מבחנים וכן ישנה דרישה לאחוז מסויים של נוכחות. בסוף הקורס תקבלו תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים, בהתאם לתוכנית הלימודים שלקחתם ולתכני הקורס.

שכר מעצב פוטושופ

תוכנת הפוטושופ בתכליתה קשורה תחום הגרפיקה הממוחשבת, השכר המוצע היום למעצב בפוטושופ הינו בין 4,000 ל7,000 ₪. עם זאת, ניתן למצוא משרות רבות אשר דורשות מעצב או ביצועיסט פוטושופ הקשורות בעקיפין לעיצוב או לא קשורות כלל ותוכנת הפוטושופ תורמת למילוי התפקיד. שכר המעצב הוא מתבסס על שכר התחלתי והוא יגדל עם הזמן והניסיון שהמעצב ירכוש הן בתוכנת הפוטושופ והן בתחומו.

מידע נוסף על קורס פוטושופ

מומלץ לקנות ספר הדרכה לקורס בכדי להתעניין בתחום לפני תחילת הקורס וכן הספר יוכל לשמש אתכם כמדריך בשעת התרגול. בחלק מן מוסדות הלימוד מקבלים את ספר ההדרכה. החלק מן מוסדות הלימוד, מלמדים קורס זה בנוסף לעוד קורסים בעיצוב גרפי כגון: קורס ב-Indesign ובחלק מן מוסדות הלימוד מלמדים קורס זה כחלק ממקצוע של גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי המלווה ביסודות העיצוב ויסודות האומנות ועוד מספר תוכנות גרפיקה.

קורס פוטושופ אונליין

רוצה ללמוד קורס פוטושופ אונליין, רגע לפני שאתה מתחיל ללמוד קורס פוטושופ בצורה מקצועית. אתר קורסר ריכז עבורכם 13 שיעורים אונליין, אשר דרכם תוכלו להכיר, ללמוד ואף לבצע בקלות הכל מביתך הקט. להתחיל את השיעור הראשון אונליין לחץ כאן.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס פוטושופ - לימודי Photoshop
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס פוטושופ - לימודי Photoshop
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר