קורס ++C

שפת התכנות C++

שפת ב- C++ היא למעשה שפה שכל מתכנת מקצועי חייב לדעת ולהכיר אותה. שפה זו היא יישום של עקרנות התכנות מונחה עצמים והפרוצודורלי. שפה זו קיימת זמן רב וביססה את מקומה בשוק כשפה הנפוצה ביותר. רבים אשר רוצים לפרוץ לתחום התכנות, לומדים שפה זו וכמובן כל מי שרוצה להתברג בשוק העבודה בתחום המחשבים והתכנות צריך לדעת לעומק את שפת ה- C++.

תכני קורס C++

קורס C++ יקנה לסטודנטים את הידע התיאורטי והמעשי בתחום ויאפשר להם להבין ולתכנת בשפה זו בצורה היעילה והטובה ביותר. תכני הקורס מתבססים על ידע בנושאים שונים כגון:

נושאי מבוא לשפת C++

בתחילת קורס C++ לומדים מבואות לתכנות כגון casting, const ושימוש באופרטורים. הקורס מלמד כיצד להצהיר על משתנים וכן לבצע פקודות קלט פלט (cin, cout). בהמשך חלק המבוא נלמד אודות שלבי בניית התוכנית, ונבצע תרגילים כגון הגרלת מספרים אקראיים והוספת צלילים.

נושאים מתקדמים בC++

בשלב זה נעבור על מבנה הזכרון, ונלמד מבנים ומחרוזות בהם משתמשים בשפת C++. בהמשך נלמד לעבוד עם מערכים דו ורב ממדיים, ונלמד לנצל את המצביעים להקצאת זכרון דינמית. החלק הקשה ביותר יהיה תכנות פונקציות ושימוש בתנאים בסיסיים ומורכבים.

לולאות ושימושם

  • לולאות מקוננות
  • לולאת do-while
  • לולאת for
  • לולאת while

נושאים נוספים בקורס C++

אם יאפשר הזמן נלמד על נושאים כגון המצביע this, פונקציות נפרשות – inline, בנאי העתקה – copy constructor ועוד חלקים נוספים בשפה. קורס C++ מתרגל אתכם בבניית מחלקות מסודרת, ושימוש במחלקות אבסטרקטיות ומתודות מדומות טהורות. נלמד גם על פולימורפיזם ונושאי הורשה שונים ( הורשה מרובה והורשה משורשרת)

אופן לימוד C++

כיום פזורים ברחבי הארץ מוסדות רבים המאפשרים לימודי C++ לכל הדורשים להתפתח בתחום, המוסדות הגדולים, לרוב מקנים קורס זה כחלק מתוכנית לימודים רחבה יותר אל מול מוסדות לימוד פרטיים אשר מאפשרים למידה של השפה כקורס.

בסימו של הקורס יקבלו הסטודנטים, אשר עמדו בכל דרישות המוסד, תעודת סיום המעידה על הידע הנרכש בקורס. את תוכנית הלימודים ומשך הלימודים קובע המוסד בהתאם למסלול שמיעד המוסד, עם זאת לרוב קורס C++ אורך מספר חודשים עד חצי שנה.

מה ניתן לעשות לאחר סיום הקורס?

בשל הפופלריות של שפת ה- C++, רבים בעלי הידע בתכנות ובשפת ה-C לומדים שפה נוספת אשר משפרת את הידע והניסיון שלהם. חברות רבות דורשות אנשי מקצוע ומתכנתים בעלי ידע רב וניסיון בשפת ה-C. חברות אלו מחפשות אנשי פיתוח ובוגרים אשר יכולים להתברג בקלות כמתכנתים. כיום, רוב חברות היי-טק זקוקות למתכנתים טובים ומוכשרים, בעלי ידע בשפת ה-C++. אם גם אתם רוצים להתפתח וללמוד את שפת ה-C++ מלאו את הטופס והמוסדות יחזרו אליכם עם הפרטים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email