קורס PHP

High Performance MySQL and PHP Pocket Reference by magerleagues.צילום: magerleagues
ספרי לימוד PHP

לתכנת בקוד פתוח

אם ברצונכם להשתלב בתעשיית ההייטק ולהתעסק בפיתוח אתרים מבוססי קוד פתוח – אתם צריכים להירשם אל קורס PHP. הקורס יתן לכם כלים להתמודדות עם שפת PHP המבוססת בעיקרה על קוד פתוח שחלק גדול ממנו נוסד על ידי מתכנתים ישראלים. במהלך הקורס תלמדו את כללי התחביר של השפה כדי שתוכלו לפתח פונקציות ואתרים מתקדמים יותר. אם יש לכם רקע בתכנות זה בהחלט יכול לסייע לכם ואין ספק ששליטה טובה בשפת HTML ובגליונות סגנונות מדורגים (CSS) יוכלו לתת לכם דחיפה אמיתית קדימה במהלך הלימודים.

שפת PHP היא שפה המתוכנתת לבצע יישומי אינטרנט בצד השרת והיא אינה מתעסקת במשימות המתבצעות בדפדפן של הגולש. למעשה, PHP מחוללת תוכן כלשהו ומעבירה אותו אל הדפדפן שתפקידו לפענח את התוכן שהועבר אליו. השפה המקבילה לשפת PHP פותחה על ידי חברת מייקרוסופט. בעבר היתה זו שפת ASP שכיום נקראת ASP.net או בקצרה ובעברית: דוט נט. לשפת PHP יש פונקציות רבות המשמשות למטרות ייעודיות שונות, ועד היום מתקיימים ויכוחים רבים האם השפה היא מאוד מסורבלת או שמא היא מאוד אינטואיטיבית וקלה ללמידה. דבר אחד בטוח – תקבלו תשובה טובה באופן מהיר מיד בתחילת קורס PHP.

מטרות קורס PHP

 • חלק גדול מהקורס מוקדש ללמידה תיאורטית ולכן ישנן הרצאות פרונטליות
 • הדגמות, סימולציות והמחשות של החומר הנלמד בכיתה
 • תרגול אישי במהלך הכיתה ובבית
 • למידה שוטפת בבית של ספרות מקצועית
 • היכרות עם בסיסי נתונים ואופן פעולתם
 • מטרתו העיקרית של קורס PHP הוא להכשיר מפתחי WEB בסביבת האינטרנט הדינאמית

מוסדות לימוד מומלצים ללימוד PHP

מכללת היי-טק

מכללת היי- טק הוקמה בשנת 1992 והינה מרכז ההדרכה המוביל בישראל ללימודי מקצועות טכנולוגית המידע והאלקטרוניקה. מכללת היי-טק מכשירה למעלה מ- 12,000 אנשי היי-טק בשנה ומציעה מגוון של כ- 400 קורסים ציבוריים שונים בתחומי המחשוב, ההנדסה, האלקטרוניקה, ניהול ושוק ההון, במספר רב של מועדים במשך השנה ובנוסף קורסים ייחודיים מוזמנים ע”י הארגון ומותאמים לצרכיו.

אינטרביט אקדמי

חברת InterBit, מקבוצת א.מ.ת מיחשוב, הינה בית תוכנה ומרכז הדרכה המתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים ואפליקטיביים מתקדמים עבור לקוחות ממגזרי ההייטק, הטלקום, הפיננסי, התעשייתי ועוד.
ההרצאות מועברות על ידי מדריכים מקצועיים בעלי ניסיון מעשי מוכח ומתבססות על חומר הדרכתי ברמה גבוהה אשר זוכים לביקורות מעולות מכלל חברות הפיתוח וה – IT בשוק הישראלי והבינלאומי.

תנאי רישום וקבלה לקורס PHP

 • שליטה בתוכנת חלונות של מייקרוסופט
 • שליטה בדפדפנים כגון: מייקרוסופט אקספלורר, גוגל כרום ומוזילה פיירפוקס
 • יכולת קריאה, הבנה וכתיבה של טקסטים באנגלית
 • ידע בשפות תכנות או דומיהן. חסרי ניסיון בתחום זה ייאלצו לעבור מכינה כדי להתחיל את הקורס ברמה אחידה

מחיר קורס PHP

מכיוון שהקורס הוא קורס הכשרתי ביסודו שצריך להכשיר אתכם להיות מתכנתי PHP בשטח ולקבל משכורת הולמת, קורס זה אינו בין הזולים והוא עולה אלפי שקלים, ויכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. כדי לקבל מחיר מדוייק עליכם לפנות אל מוסדות הלימוד המעבירים קורסי PHP ולראות כמה שעות לימוד הם כוללים, מהי ההכשרה והתעודה שתקבלו והאם אתם זקוקים למכינה בתכנות בסיסי או לא.

משך זמן לימודי PHP

לימודי PHP נמשכים בערך כ-120 שעות לימוד אקדמיות. לחסרי רקע בתכנות הנדרשים למכינה – המכינה אורכת גם כן כ-120 שעות לימוד אקדמיות.

אופן לימוד קורס PHP

כפי שציינו לעיל, כל השיעורים הם פרונטליים ומתקיימים בכיתות הלימוד של המוסד בו בחרתם. הקורס אינו קורס טכני בעיקרו כמו “קורס טכנאי מחשבים” אבל הוא ידרוש מכם להבין דברים טכניים בקוד. חלק מהשיעורים הוא לימוד בסיסי של PHP כדי שתוכלו להכיר את הרקע התיאורטי של הפונקיות מאחורי השפה, ובשיעורים מתקדמים יותר תוכלו לתכנת לבד. בנוסף, תידרשו להכין שיעורי בית או להכין חומר קריאה לשיעור הבא באמצעות ספרי הלימוד שתרכשו או תקבלו. אמרו זאת לפנינו ויגידו זאת גם הרבה אחרינו: “תכנות לומדים דרך הידיים”.

קבלת תעודה והסמכה בסוף הקורס

לימודים אלו מוגדרים כ”לימודי תעודה”. בדרך כלל מוסדות הלימוד השונים מענייקם תעודה לבוגרי הקורס. לרוב, יש דרישות נוכחות של מינימום 80% משיעורי הקורס, שהיא דרשיה סבירה בהחלט. לאלו מכם שירצו להתמקצע יותר ולקבל תעודה רשמית, ניתן לגשת למבחן ההסכמה של Zend Certified Engineer.

שכר מתכנת PHP

מתכנת PHP בינוני יכול להרוויח בקלות משכורת של 8,000 ש”ח. מתכנת בכיר יותר המפתח אפליקציות מתקדמות מבוססות WEB יכול להרוויח בקלות 15,000 ש”ח לאחר שנים של ניסיון וותק, וכמובן תיק עבודות איכותי. הדרישה למתכנתי WEB מבוססי קוד פתוח כדוגמת PHP הולכת וגוברת עם התפתחות מערכות PHP חופשיות כדוגמת ג’ומלה (Joomla), דרופל (Drupal) או וורדפרס (word press) – והמשכורות בהתאם.

מידע נוסף על PHP

אתרים רבים הפכו להיות מבוססי קוד פתוח, ושפת PHP היא המובילה התחום ה-WEB בנושא. הרבה מן האתרים שאתם גולשים בהם באופן יום יומי הם מבוססי PHP: פייסבוק עם שלל האפליקציות, מגזינים שונים של ה”וול סטריט ג’ורנל” ואתרי מכללות ואוניברסיטאות בחו”ל. גם אתם יכולים לצמוח עם האינטרנט ובעזרת קורס PHP להשתלב בתעשייה המרתקת הזו, בקלות ובמהירות.

לסיכום, אם אתם נמשכים אל עולם האינטרנט והפיתוח שבו, אתם חייבים ללמוד PHP כדי להתקדם קדימה. שפת PHP היא שפה מבוססת קוד פתוח שנגסה בנתח השוק של מייקרוסופט אשר פיתחה את טכנולוגיית דוט נט. תוכלו להירשם ללימודים בכל אחד ממוסדות הלימוד שאנו מציעים לכם. הלימודים מצריכים בעיקר שליטה בשפה האנגלית, ומי שיש לו רקע בתכנות אז יש לו בהחלט יתרון. כדי לצמצם פערים, אלו מכם שאין להם רקע מתאים, ידרשו להשלים את הידע החסר בעזרת מכינה מקדימה. הלימודים בחלקם הגדול נערכים בכיתה, וחלק מהם נעשה בבית באמצעות תרגול וכתיבת קוד. בסיום לימודי קורס PHP תוכלו לקבל תעודת הסמכה ממוסד הלימודים בו סיימתם, או לקבל תעודת הסמכה לאחר שתעשו מבחן רשמי של Zend. כבר עם יציאתכם לשוק העבודה תוכלו להרוויח משכורת לא רעה בכלל, אך אלו מכם שיתמידו ויהיו טובים בתחום ויצברו וותק וניסיון יוכלו להשיג משכורת גבוהה ויפה, כראוי בתחום ההיי-טק.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס PHP
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס PHP
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר