קורס אופיס

קצת על מיקרוסופט אופיס

האם לא פעם חשבתם להתחיל ללמוד עיבוד תמלילים על מחשב או לשדרג את הידע שלכם בתוכנות אלו? אם פעם היו לנו תוכנות מסורבלות וקשות לתפעול והבנה, היום עיבוד התמלילים על המחשב מבוצע בקלות בעזרת יישומי Office למיניהם של חברת Microsoft העולמית.

חברת מיקרוסופט נוסדה בשנת 1975 על ידי ביל גייטס ופול אלן. המוצר הראשון המוכר של מיקרוסופט היה מערכת ההפעלה Dos אשר יועדה למחשבים אישיים שחברת IBM פיתחה. בעקבות ההאצה בתחום המחשבים הוציאה מיקרוסופט מערכות הפעלה שונות אשר התחרו עם מערכות ההפעלה של IBM ודומותיה עד אשר למיקרוסופט הייתה הצלחה מסחררת עם “חלונות 3.0” . מאז יצאו גרסאות מתקדמות יותר של “חלונות” כגון: חלונות 95 , 2000NT , , XP ועוד. במהלך השנים Microsoft פתחה את תוכנות הOffice השונות. כיום מיקרוסופט שווה 230 מיליארד דולר ומעסיקה 79 אלף איש. רק יישומי office מניבים למיקרוסופט 10.8 מיליארד דולר.

בקורס מיקרוסופט אופיס תלמדו להשתמש בחבילת התוכנות המשרדיות של מיקרוסופט ברמה גבוהה ביותר. חבילה זו כולל תוכנות שימושיות כמו מעבד התמלילים וורד, גליון העבודה אקסל, ועוד שלל תוכנות שחייבות להיות בכל מחשב כדי לתפעל מסמכים ומדיה. מטרות הקורס מתבססות על הצגת ממשק המשתמש החדש, והאופן בו הוא מסייע למשתמשים להשיג תוצאות טובות יותר בפחות מאמץ וביותר מהירות.

לימוד אופיס 2007

לימודי אופיס כוללים לימוד של אופיס 2007 – הגרסה העדכנית ביותר מבית מיקרוסופט. אם יש לכם על המחשב תוכנה ישנה יותר מגרסה קודמת של מיקרוסופט אופיס, אל דאגה. רוב המאפיינים של התוכנה נשארו זהים. שימו לב! קיימים קורסים ללימוד אופיס למתקדמים של לומדים פונקציות מורכבות יותר של התוכנה כמו VB. אם אתם מתחילים בעולם האופיס מומלץ לכם להתחיל בקורס בסיסי יותר.

יישומי Office למיניהם כוללים תוכנות רבות ומגוונות הכוללות עיבודי נתונים מכל הסוגים:

 • Microsoft Word – תוכנה המשמשת בעיקר לכתיבה של מסמכים ומאמרים.
 • Microsoft Excel – תוכנה המשמשת לארגון נתונים מספריים ועריכתם כגליון אלקטרוני, עריכת גרפים וחישובים.
 • Microsoft Power Point – תוכנה שבעזרתה ניתן לערוך מצגות ושקפים.
 • Microsoft Out look – תוכנה המשמשת לקבלה ושליחה של דואר אלקטרוני הכוללת יומן ולוח-שנה.

מטרות קורס Office

 • ידע ביישומי Office.
 • מתן כלים ופתרונות לבעיות בשימוש במסמכים, מצגות וגליונות אלקטרוניים.
 • הבנת התוכנות השונות ואת קשרי הגומלין ביניהם.

נושאי לימוד עיקריים בקורס Office

 • Microsoft Word – וורד, תוכנת מעבד תמלילים. בקורס נלמד איך כותבים מסמך, שומרים אותו, משנים פונטים, ומבצעים מגוון של פעולות ליצירת המסמך הסופי שמעוניינים בו. עבודה עם טקסט, עיצוב טקסטים, טבלאות, תבניות ואובייקטים.
 • Microsoft Excel – אקסל, תוכנת גיליון אלקטרוני. בעזרת תוכנה זו אפשר לבצע חישובים ולשמור מידע בצורה מאוד יעילה של טבלאות. בקורס נלמד איך לבנות גליון הכולל נתונים רבים בנושא מסוים. הכרת הגליון האלקטרוני ועיבוד נתונים, נוסחאות וגרפים.
 • Microsoft Power Point – פאורפוינט, תוכנת מצגות. תוכנה זו נלמדת בקורס הכרת המחשב אופיס, בו מכינים מצגת לדוגמה במהלך הקורס. יצירה ועיצוב מצגות, שימוש באובייקטים ובהנפשות.
 • Microsoft Outlook – אאוטלוק, תוכנת דואר אלקטרוני וניהול יומן פגישות. בחלק זה של הקורס תלמדו כיצד לשלוח אימייל ולהשתמש ביומן הפגישות של אאוטלוק. שימוש וניהול של דואר אלקטרוני, לוח-שנה, אנשי קשר ויומן.
 • לימוד העברת מידע בין יישומי אופיס השונים.
 • לאורך הקורס נלמד גם על תפעול של תקלות בתוכנות השונות, ושימוש מתקדם יותר בפונקציות מורכבות וברכיבים חיצוניים.
 • Access – אקסס, תוכנת בסיס נתונים ומחולל ישומים. זוהי תוכנה שאיננה בשימוש על ידי כל המשתמשים ולכן יש לברר מראש אם הקורס שלכם כולל לימוד של התוכנה.
 • הכרת המחשב: בחלקו הראשון של הקורס נבצע סקירה קצרה אך חשובה של מבנה המחשב ועבודה בסיסית בוינדואוז. חלק זה הוא בסיסי ביותר ועוזר להכין את הקרקע לקראת למידה על תוכנות אופיס. חידושים באופיס 2007: לחצן OFFICE, כרטיסיות תלויות הקשר, סרגל עיצוב מהיר, תצוגה מקדימה, גלריות. אינטרנט אקספלורר: גלישה וחיפוש באינטרנט

מחיר קורס אופיס

עלות קורס יישומי אופיס עולה 2000 – 4000 ₪. מחיר הקורס מותנה לפי מוסד הלימוד וכן תוכנית הלימודים ורמתו של הקורס.

משך קורס אופיס

משך הקורס הוא בין 64 – 72 שעות, זמן הקורס משתנה בין מקום לימודים למשנהו.

אופן לימוד קורס אופיס

לימוד הקורס כולל: חומר עיוני, הרצאות פרונטאליות, דיון והדגמות בכיתה.

מידע נוסף על קורס אופיס

ישנם קורסים בתשלום דרך הרשת עבור כל תוכנה של מיקרוסופט בנפרד למי שאינו רוצה ללמוד את כל התוכנות בחבילה הבסיסית של Office. טרם תחילת הקורס מומלץ לרכוש את התוכנה כדי שבמהלך הקורס תוכלו לחזור על הנלמד באופן פרטי בבית. חשוב לציין כי קיימות 3 גרסאות של Office.

לסיכום, יישומי Office הם התוכנות הכי נפוצות וחדשניות לכל ענייני כתיבת מסמכים, שימוש בגליונות אלקטרוניים, עריכת מצגות וניהול יומנים אלקטרוניים הקיימות בשוק. קורס זה יכיר לכם את כל נפלאות התוכנות ואת הדברים שניתן לעשות עמן. בקורס תלמדו כיצד לנהל את המידע הקיים אצלכם במחשב, דרך הידע שתרכשו על ידי לימוד התוכנה.  בכדי לקבל פרטים נוספים מלאו את הטופס המצורף ותוכלו לעשות צעד נוסף לקורס אופיס.

כמו כן אתר קורסר מאפשר לכם טעימה קטנה, רגע לפני שמתחיל הקורס. תוכלו להיכנס לאתר ללימוד אופיס וללמוד בצורה עצמאית על התוכנה בקישור שנמצא כאן.

 • Facebook
 • Twitter
 • email
קבל מידע על קורס אופיס
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס אופיס
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר