קורס מחשבים

קורס אינטרנטרוצים להכיר את עולם האינטרנט ולמצוא מידע אונליין בחינם שיוכל לשפר לכם את החיים? קחו קורס אינטרנט. בקורס תלמדו להכיר את רשת האינטרנט על בוריה ולהפיק ממנה את המירב.

קורס MCITPבוא להיות מנהלי רשתות עם ההסכמה הרשמית מטעם חברת מייקרוסופט. הבחינות לא קלות ולכן כדאי מאוד לקחת קורס MCITP. בתום הקורס תמצאו את עצמכם עושים צעדים ראשונים אל ההייטק.

קורס טכנאי מחשביםתמיד גם המחשב שלכם מחליט שלא בא לו בא לו לעבוד? תקנו את כל התקלות לבד לאחר קורס טכנאי מחשבים. מעבר לידע המעשי הרבה שרוכשים בקורס ניתן להיות טכנאים עצמאיים בשוק.

קורס אבטחת מידעהמידע הופך להיות מצרך יקר וחשוב בכל ארגון בעולם וכדי לשמור על המידע ארגונים זקוקים למאבטחי מידע. קחו קורס אבטחת מידע שיקנה לכם את כל הידע הדרוש כדי להשתלב בתעשייה מרתקת זו.

קורס קידום אתריםגוגל הפך להיות מנוע החיפוש החשוב בעולם ואתם יכולים לצמוח יחד איתו על ידי קורס קידום אתרים. בקורס תלמדו כיצד לשפר את הדירוג של האתרים המנוע החיפוש של גוגל וכיצד להפיק מכך כסף.

קורס CNCעיבוד שבבי הוא תחום שמתשלבים בו מהנדסים, מעצבים וגרפיקאים. בעזרת עיבוד שבבי מייצרים כלים ורכיבים רבים. קורס CNC יכשיר אתכם בעבודה מעשית עם כל הידע התיאורטי בנושא CNC.

קורס בניית אתריםכדי לבנות אתרים צריך חוש טכני, חושב עיצובי ויחסי אנוש טובים. קורס בניית אתרים ילמד אתכם את כל אלו בזמן קצר. בקורס תלמדו תכנות ועיצוב ותוכלו כבר במהלך הקורס לבנות את האתר הראשון שלכם.

קורס מערכות מידעכדי להבין כיצד מידע זורם בארגונים יש צורך לקחת קורס ניתוח מערכות מידע. בקורס לומדים על היררכיות הניהול השונות בארגון ואיזו מערכת צריכה להתאים לכל חלק כדי שעיבוד המידע יהיה מהיר ויעיל.

קורס הכרת המחשבהמחשב שלכם מפחיד אתכם? אתם מרגישים שהעולם טס קדימה ולא ברור איפה אתם? אתם יכולים לקחת קורס הכרת המחשב. בקורס תלמדו את כל הפונקציות החשובות שיש למחשב להציע לכם.

קורס ניהול רשתותגם אתם רוצים להיות מנהלי רשתות ולא יודעים מה ההבדל בין MCSE לבין MCITP ודמיהם? קחו קורס ניהול רשתות. בקורס תלמדו הכל על ניהול רשתות ותוכלו לגשת לבחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט.

קורס DBAאם תיכננתת מספר שנים ואתם רוצה להתפתח הלאה בעולם ההייטק אתם מוזמן לקחת קורס DBA. בסיום הקורס תנהלי מסדי נתונים מורכבים וגדולים יותר ותגלה עניין בתחום שרבים נרתעים ממנו.

קורס תכנותעולם ההייטק בישראל נחשב בין המפותחים ביותר בעולם ויש לכך סיבה. אם גם אתם רוצים להיכנס לתחום אז אתם צריכים לקחת קורס תכנות כדי להתחיל לעבוד ולהבין על מה כולם מדברים.

קורס QAאבטחת איכות נוגעת בתחומים רבים בחיינו בלי שאנו שמים לב ומאבטחי האיכות אחראיים לכל זה. קורס אבטחת איכות ילמד אתכם כיצד יש לוודא שהאיכות המופקת בסוף הליכים תקינה ואיכותית.

קורס פוטושופאם רציתם להיכנס לעולם העיצוב בקלות ולהבין כיצד כל הדוגמניות נראות כל כך טוב בעיתונים זה הזמן לקחת קורס פוטושופ. בקורס תלמדו לעבוד עם תוכנת העיצוב הנפוצה בעולם ולעסוק בתחום במהירות.

קורס אופיסתוכנת אופיס של מייקרוסופט היא תוכנה המאפשרת לנהל את כל יישומי המשרד במקום אחד כל ידי קבצי וורד וטבלאות אקסל. גם אם אתם חושבים שאתם מכירים את המערכת כדאי לכם לקחת קורס אופיס כדי לגלות יותר.

קורס פלאשתוכנת פלאש מותקנת על רוב המחשבים כיום. היא מאפשרת להציג באנרים ולהפעיל יישומים מתוחכמים. קורס פלאש יסייע לכם להכיר את התוכנה ולנצל את כל היכולות שלה כדי שתוכלו לעסוק בתחום בסיום הקורס.

קורס .NETמעוניינים לבנות אתרים כמו המקצוענים? אם יש לכם ידע בשפת HTML ואתם מאוד אוהבים אינטרנט אתם יכולים ללמוד תכנות בשפת דוט נט. השפה היא שפה רשמית המפותחת ונתמכת על ידי מייקרוסופט.

קורס SAPתוכנת SAP מסייעת לכל ארגון גדול לנהל את כל המידע בארגון. קורס SAP יקנה לכם ידע ומיומנות בתוכנה זו. התוכנה רחבה מאוד וכוללת מודולים שונים שיוכלו לסייע לכם לנהל טוב יותר את הארגון בו תעבדו.

קורס JAVAתוכנת JAVA של חברת סאן מותקנת על מחשבים רבים. תוכנה זומאפשרת להריץ יישומים מקוונים ללא צורך בהתקנה. אם גם לכם להבין כיצד התוכנה עובדת וכיצד אתם יכולים לתכנת בה, הירשמו לקורס JAVA.

קורס אוטוקאדבעזרת תוכנת אוטוקאד תוכלו לעצב גופים תלת מימדיים מדהימים. בין אם אתם מרצים לעיצוב, מעצבים או אדריכלים אתם חייבים לקחת קורס אוטוקאד כדי לעשות בתחום בעצמכם, או כדי להדריך אחרים.

קורס מחשבים

החברה המודרנית שלנו וההתפתחות הטכנולוגית שלעולם לא נגמרת הפכו את תחום המחשבים לתחום מתפתח ובעל דרישה רבה. המחשבים הם חלק מן החברה שלנו וכמו כן חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו פותחים את הבוקר בקריאת דואר אלקטרוני, בצהרים בודקים מה קורה בעולם וערב אנחנו מעבירים קבצים. דרך הצורך וחשיבות הטכנולוגיה התפתחו גם ערוצי לימוד שונים העומדים על תחומים שונים בלימודי המחשבים.

מהו תחום המחשבים?

תחום המחשבים עוסק באותה “מכונה” שהיא בלתי נפרדת מחיינו כיום. המחשב למעשה הוא כלי הבודק את נושא העברת המידע ממקום למקום, את הנתונים, ופקודות שונות. המחשב הוא האמצעי המרכזי לשמירת מידע וכן העברת מידע, דרכו אנו יכולים לנהל ולארגן את חיינו.

תחום המחשבים מכיל בתוכו נושאים שונים החל מתכולת המחשב, אופן פעולתו ועד כתיבת תוכנה מורכבת. תחום המחשבים למעשה הוא האמצעי החשוב בחברה המודרנית, תחום זה הפך להיות תחום דינאמי אשר משתנה כהרף עין, והוא אמצעי אשר מכתיב את סדר היום הציבורי וכן האישי.

מהו קורס מחשבים?

קורס מחשבים הוא למעשה ענף בתחום המדעים, תחום העוסק הן בפן המעשי והן בפן התיאורטי. לימודי המחשבים יקנו לסטודנטים השונים ידע נרחב בתחומים שונים כגון מתמטיקה, תשתיות, פיתוח תוכנה, תכנון, שפות תכנות, בניית מערכות ועוד.

את לימודי המחשבים אפשר למעשה לחלק לשתי קבוצות, מצד אחד תחום אשר מתמקד בתוכנה ועוסק לרוב בכתיבה של שפות תכנות ומצד שני תחום אשר מתמקד בחומרה של המחשב. לימודי המחשבים יקנו לסטודנטים את המידע המעמיק בתחום אשר יבחרו, וכן את הידע המעשי והבנה של מקרים ותהליכים דרך התנסות ובחינה של מקרים בעצמם.

מטרות קורס מחשבים

קורסים במחשבים מורכבים מקורסי ליבה, קורסים תיאורטיים וכן קורסים מעשיים. כל קורס בא במטרה להקנות כלי ואמצעי להמשך הדרך. את לימודי המחשבים לרוב יתחיל הסטודנט מקורסי הבסיס, קורסים בתחום המתמטיקה כגון אלגברה, אלגוריתמים, חדו”א (חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי) קורסי לוגיקה, מולדים ועוד. קורסים אלו יקנו את הידע הבסיסי לסטודנטים. קורסים אלו הם הבסיס ולכן הם דורשים יותר מחשבה לוגית והשקעה מצד הסטודנט.

לאחר לימודי הבסיס, הסטודנטים יוכלו לפנות לתחום שיבחרו. בתחום הספציפי ילמדו קורסים שונים, קורסי ליבה וקורסים מעשיים אשר ממקודים בתחום שבחר הסטודנט. הקורסים ותחומי ההתפתחות שונים ומגוונים, קורסים כגון רשתות מחשבים, שפות מחשב, מערכות מידע,תכנות, גרפיקה ממוחשבת, אלקטרוניקה ועוד.

בנוסף לקורסים השונים, לימודי המחשבים יכינו את הסטודנטים לשוק העבודה ולתעשייה. דרך הקורסים השונים והלימודים המעשיים, ילמדו הסטודנטים “על בשרם” את שיטות העבודה, פתרון בעיות והתמודדות מעשית עם מקרים שונים. כל אלו יתרמו לסטודנטים התמודדות קלה יותר בשוק העבודה.

נושאי לימוד בקורס מחשבים

לימודי המחשבים הם לימודים מגוונים אשר מכילים בתוכם נושאים שונים, כפי שנאמר לימודי המחשבים מתחלקים לשני תחומים עיקריים:

  • תחום התוכנה: תחום זה עוסק בעיקר בשפת התכנות ובאוסף הפקודות של השפות השונות, תחום זה הוא תחום נדרש בחברות שונות העוסקות בפיתוח תוכנות שונות, תוכנות כגון הפעלת המחשב, תוכנות להפעלת מוצרים, לומדות, פיתוח אתרים ועוד.
  • תחום החומרה: תחום זה עוסק בהנדסת החומרה, כלומר תחום זה פונה לצד הטכני של המחשב. תחום החומרה מציע קורסים שונים בהבנת המחשב ומאפשר בנוסף קורסים חיצוניים קצרים לידע כללי.

תפקידים עתידיים לאחר לימוד מחשבים

סטודנטים אשר סיימו בהצלחה את לימודי המחשבים יכולים להתפתח במספר כיוונים אפשריים
1. סטודנטים אשר סיימו בהצלחה את לימודי המחשבים והתוכנה יוכלו להשתלב בקלות בשוק העבודה. משרות כגון מתכנתים, כותבי שפות, בוני אתרים ועוד. משרות אלו לרוב הם משרות של חברות גדולות העוסקות בפיתוח תוכנה.
2. סטודנטים אשר סיימו בהצלחה את לימודי המחשבים והחומרה ישתלבו בשוק העבודה בחברות השונות כטכנאים, מנהלי רשת ותמיכה טכנית ועוד.
3. כמו כן הסטודנטים השונים יוכלו להשתלב באופן עצמאי בשוק העבודה לפי תחום ההתמחות האישי של כל אחד.

קבלה ללימודי במחשבים

קבלה ללימודי המחשבים דורשים לרוב מהסטודנטים ממוצע בגרות גבוה וכמו כן ממוצע פסיכומטרי. דרישות הקבלה הגבוהים הם לרוב נחלת האוניברסיטאות אשר מחפשים את הטובים ביותר למקצוע. למרות זאת ניתן למצוא מכללות שונות אשר דרישות הקבלה שלהן מקלות על הקבלה, דבר אשר יבוא לידי ביטוי בתשלום המכללה, שלרוב גבוה פי כמה. כמו כן ניתן לקחת קורסים ספציפיים דרך מוסדות שונים אשר יקנו את הידע התמציתי בנושא ממוקד הרבה יותר

משך לימודי המחשבים

משך לימודי המחשבים תלויים במסלול בו בחר הסטודנט. קורס בתחום מחשבים כלשהו יכול להמשך בין 3 חודשים לשנה, תלוי בתמצית הקרוס. כמו כן לימודי המחשבים מציעים תואר ראשון אשר נמשך 3 שנים, תואר זה הוא תואר ראשון במדעי המחשב. לעומת קיים תואר נוסף, תואר ראשון למהנדס תוכנה אשר נמשך 4 שנים.

קורס מחשבים, הצעד הבא שלך

לסיכום קורס מחשבים הוא תחום אשר יפתח את הסטודנטים לכיוונים שונים. כל סטודנט יכול לבחור לו את התחום המתאים לו ולהתמקד בתחום הספציפי. לימודי המחשבים מאפשרים כיווני התפתחות שונים בכדי להצליח בשוק העבודה דרך לימודי מעשיים ותיאורטיים. כיום קורס מחשבים הוא תחום נדרש ונחשק, הטובים ביותר מצליחים להשתלב בשוק ואף מתקדמים ומתפתחים לכיוונים שונים, מרתקים ומעניינים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email