קורס פריוריטי (priority)

network by HikingArtist.com.

איור: HikingArtist.com

מערכת פריוריטי מחברת בין גורמים שונים בארגון

קצת על פריוריטי

תוכנת פריוריטי הינה תוכנה מאוד שימושית במגזר העסקי. זוהי תוכנה השייכת מערך ERP בו משתמשים עסקים לניהול מודלים של ייצור, ניהול משאבי אנוש וניהול פרויקטים. ידע בתוכנת מחשב פריוריטי מאפשר השתלבות במגוון תפקידים בשוק כיום. אפשר באמצעות התוכנה לנהל תהליכים כגון רכש, כספים ולוגיסטיקה. במהלך קורס פריוריטי תלמדו נושאים שקשורים לתהליכים ניהול זה, ותבצעו בפועל תרגילים שונים בתוכנה.

מה לומדים בקורס פריוריטי?

מודולי לוגיסטיקה- כיום מודולים אלו הם מאוד שימושיים בתעשייה. אם תקחו למשל את אחד המודולים החשובים ביותר, תצליחו לראות כי יושמו שם כל התהליכים שנלמדו בקורס אחד האנשים שעבר את קורס פריוריטי במכללת סלע הצליח לזכות בתחרות עולמית מאוד חשובה.

ניהול שיווק ומכירות בעזרת פריוריטי – כאמור, תוכנת פריוריטי היא כלי חשוב וחזק לניהול תהליכים של שיווק מכירות ונושאים כספיים אחרים בארגון. ישנם ארגונים בהם תהליכים השיווק הם מורכבים, וכוללים שימוש בטבלאות המעידות על ספקים שונים. בעזרת התוכנה אפשר להגיע לחישובים מורכבים ללא צורך בפנייה לגורם חיצוני לביצוע סקרים מיוחדים.

כלי מערכת – בעזרת כלים כגון עיצוב מסכים אפשר לקבל תוצאה שגם נראית טוב וגם עונה על דרישות הארגון

אפיון תהליכים שונים בסביבה העסקית – העולם המודרני בכלל ובפרט הארגון המודרני, משתנים תכופות. לכן יש צורך בתוכנה שתוכל להתאקלם לשינויים אלו. תוכנת פריוריטי אמונה על דינמיות וגמישות מירבית. במהלך קורס פריוריטי יצא לכם לבנות מודלים משתנים ודוחות תקופתיים שישארו תקפים גם לאחר הקורס. אפשר לראות זאת כעין תיק עבודות לקראת עבודה עם תוכנת פריוריטי בעתיד.

בניית ד”וחות – בואו לבנות דוחות מתקדמים בעזרת מאפיין הדוחות של תוכנת פריוריטי. התוכנה מאפשרת לא רק ליצור את הדוח אלא גם לעבוד איתו בעזרת פונקציות נוספות מתקדמות.

יבוא וייצוא של מסדי נתונים – כל מי שמתעסק עם נתוני הארגון יודע כי הפתרון שמציעה תוכנת פריוריטי מקל ביותר את עבודת המתכנת וכל מי שמשתמש במסדי הנתונים של הארגון.

תכנות חוקים עסקיים ותהליכי ניהול של מלאי וכספים – בשלב זה של הקורס אנו נתרגל באופן מעשי כיצד לתכנת חוקים עסקיים מורכבים אשר קיימים בכל ארגון כמעט, וכן ננהל תהליכי מלאי וכספים ונראה כיצד אפשר לקבל התראות על חסרים.

פריוריטי מסחרית – מערכת זו טובה למטרות שיווק, מכירות והתנהלות עסקית נוספת.

פריוריטי תעשייתית – מערכת זו נועדה לניהול מערכי ייצור במפעלים.

פריוריטי זום – priority zoom – זוהי תוכנה המתאימה לניהול עסקים קטנים.

חברות שמוכרות פתרונות פריוריטי – אשבל

נושאי לימוד נוספים קורס פריוריטי

מבוא ל – ERP, הפעלת ישויות, צורות תצוגה, הזנת נתונים, יצירת קשרי גומלין בין ממשקים שונים, שליפת רשומות ועדכון נתונים, מודול שיווק ומכירות, מודל כספים, מודול רכש וניהול מלאי, מודול ייצור וניהול פרויקטים, מודול ניהול משרד ומשאבי אנוש.

  • Facebook
  • Twitter
  • email