קורס שעווה

שעווה On, שעווה Off

כיום, ישנן שיטות רבות ומגוונות להורדת שיער, החל מלייזר ועד לאפילציה או פינצטה. למרות כל שיטות אלו, הסרת שיער בשעווה עדיין נשארה טכניקה פופולרית בקרב נשים בכל הגילאים. בעזרת שעווה אפשר להוריד שיער עודף מהרגליים, המפשעה, החזה, בית השחי, הזרועות, הגבות, וגם מחלקים רגישים אחרים. מכיוון שאפשר לשלוט על מקום מריחת השעווה, שיטה זו מבטיחה דיוק בהורדת השיער.

שעווה – יתרונות וחסרונות

החסרון המרכזי של השעווה הוא שהטיפול כואב מאוד, וכן יש נשים שאומרות שטיפול זה מוציא להן ורידים. היתרון הגדול הוא שאפשר להוריד כמות אדירה של שיער מכל הגוף באופן מהיר. בעוד שטיפולים אחרים כגון לייזר יקחו שעות עבודה, הורדה כללית של השיער מהגוף נעשית מהירה יותר בעזרת השעווה. הסרת שיער בשעווה היא יעילה גם כי היא מוציאה את כל השיער, החל מהשורש שלה. אפשר לעשות שעווה בעזרת סוכר, שעווה קרה או שעווה חמה. שעווה חמה היא השיטה הרווחת ביותר וגם העתיקה ביותר, והיא זולה יותר מהסרת שיער במכוני יופי.

כיצד להוריד שיער בשעווה?

בקורס שעווה לומדים אודות טכניקות מתקדמות להורדת שיער בשעווה, אולם במדריך זה נעשה סקירה קצרה של התהליך.

1. השלב הראשון הוא לבחור סוג שעווה חמה. יש סוגים העולים פחות מ50 שקלים. ודאי כי יש לך את כל המוצרים ההכרחיים לשעווה, כגון נייר ספיגה ושמן להסרת שעווה עודפת. הרי לא תרצי שבסוף השעווה יישאר עודף, משום שאז פשוט תדבקי לקיר.

2. חימום השעווה לטמפרטורה הנכונה. שימי לב לדרגת החום של השעווה. יש מקרים רבים של כוויות מהשעווה, פשוט כי נשים לא מודעות לדרגת החום. מכוני יופי שונים ממליצים על טמפרטורה של  41°C.  טמפרטורה זו מונעת גם הווצרות של בקטריה בשעווה. השעווה מתקררת מהר מאוד ברגע שהיא נוגעת בעור, אולם יש להזהר בכל זאת בעודכן מורחות את השעווה.

תכני קורס שעווה

  • עיצוב גבה בעזרת שעווה, והתאמת הגבות למבנה הפנים
  • הסרת שיער ממקומות שונים בגוף ומהפנים
  • תרגול תהליך חימום השעווה והסרת השיער

איפה ללמוד קורס שעווה?

אפשר ללמוד את הקורס בBeauty School, המכללה לבריאות ויופי בהולידיי אין. זהו מוסד לימודים נחשב בתחום הקוסמטיקה והיופי וכולל קורסי הכשרה שונים בעיצוב שיער, קוסמטיקה ויופי.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס שעווה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס שעווה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר