קורס בניית ציפורניים

French Nails by nightrose.
צילום: nightrose
בניית ציפורניים פרנץ’

קצת על בניית ציפורניים

רוצות ללמוד קורס בניית ציפורניים מקצועי? בשנים האחרונות תחום עיצוב הציפורניים נמצא בפיתוח אדיר, והוא הפך לצורת אומנות של ממש. כבר לא מדובר רק על עיצוב ציפורניים בצבע אחד, או אפילו עיצובי פרנץ’. נשים רוצות לבטא את עצמן דרך הציפורניים, והן עושות זאת דרך ציורי דמויות, פרחים ועוד מיני קישוטים שמופיעים בקצוות אצבעותיהן. בארץ ישנן מספר מסגרות ללימוד קורס בניית ציפורניים אותן נסקור במהלך מאמר זה. לפני שנמשיך, כדאי שתדעו שקורס זה הינו חלק מקורס חובה של קוסמטיקאיות, בין קורסים אחרים כגון עיצוב גבות. קורס בניית ציפורניים נלמד מפי צוות מורים מיומן ביותר, ומכשיר אתכן לכל שיטות בניית הציפורניים המתקדמות ביותר. בנוסף, תלמדו על מוצרי ציפורניים, וכן על מכשור חשמלי לעיצוב ציפורניים.

תכני קורס בניית ציפורניים

הכרת הציפורן

חלק זה הינו המבוא לקורס, וכולל אבחון של מצב הציפורן, הכרת הסוגים השונים של הציפורניים, וכן הרצאות ושיעורים מרופאי עור לגבי הטיפול הנכון והתחזוקה המועדפת לציפורניים. בנוסף, תלמדי על מחלות ציפורניים והדרך להמנע מהן.

חומרים ומוצרים הקשורים לציפורניים

בקורס בניית ציפורניים תלמדי באילו חומרים משתמשת הקוסמטיקאית במהלך הטיפול בציפורניים. חומרים אלו כוללים שימוש באקריל, ג’ל, ועוד מוצרים ותכשירים שונים. חלק מהעבודה על הציפוניים נעשית בעזרת מכשור חשמלי, משייפים, וכן עם ציוד כגון סילרים ומנורות U. במהלך הקורס תתנסו בפועל בעבודה עם הציוד ורכישת מיומנות תפעולית בו.

סוגי עיצובים לציפורניים ועבודה מעשית

מלבד התיאוריה הנלמדת בקורס, כל סטודנטית חייבת להתנסות במגוון טיפולי ציפורניים שונים. התרגול נעשה על בובות וכן על לקוחות בפועל, וכולל תרגול של מריחת לקים ופראנ’ץ, ביצוע הדבקות ציפורניים, עבודה עם תבניות וכן עיצוב ציפורניים בעזרת שיוף לפי צורות שונות.

שיווק עסק לבניית ציפורניים

למרות המודעות הגוברת לאסתטיות של הציפורן, לא קל לפתוח עסק משגשג של טיפולי ציפורניים וטיפולי יופי בכלל. במהלך הקורס תקבלו כלים אודות שיווק ופתיחה של עסק קוסמטיקה, וכן תלמדו אודות נושאים כגון צבירת קהל לקוחות קבוע וניהול כספי של הקליניקה או המכון.

מטרת הקורס

מטרת לימודי בניית ציפורניים הינה ללמד את הטכניקות הנכונות לעיצוב ובניית ציפורניים, ולהכיר את כל שיטות הבנייה, בנוסף להכרות מעמיקה של התכשירים והמכשור הנדרשים בעת בניית ציפורניים.

אורך הקורס ומחירו

קורס בניית ציפורניים נמשך בין 50 ועד 80 שעות לימוד, ומחירו נע בין 4000 ל-6000 ש”ח.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס בניית ציפורניים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס בניית ציפורניים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר