קורס סו ג’וק

קורס סו ג'וק
צילום: batega

טיפול סו ג’וק

קצת על קורס סו ג’וק

שמעתם על סו ג’וק? מדובר על שיטת טיפול קוריאנית מאוד יעילה. השיטה מנצלת ידע רב מתחום דיקור, מגנטותרפיה, טרמותרפיה, טיפול באמצעות צבעים, זרעים, ועוד, וכך מצליחה לטפל בצורה הוליסטית במגוון של בעיות. בדרך כלל כשאנו חולים, אנו פונים לרופא ומנסים למצוא תרופה אחת למחלה. סו ג’וק מאפשר לתקוף בעיות מכמה שיותר מקומות, וכך להגיע לטיפול היעיל ביותר. זה נשמע מאוד הגיוני, אולם זוהי השיטה היחידה המוצאת את הניצול המירבי של שיטות הטיפול. סו ג’וק מאפשר ללומדים בקורס למצוא את ההרמוניה בין הגוף לנפש, בצורה המבוססת על שיטות מוכחות.

סו ג’וק היא שיטה חדשה יחסית, אולם עצם הפופולריות העצומה לה זכתה מעידה כי מדובר על שיטה שתמשיך להתפתח ולמצוא יישומים במגוון תחומים. ידוע כיום כי הרפואה הסינית והקוריאנית הינה בעלת ידע רב ומסוגלת להצליח בטיפול שהמדע המערבי מרים ידיים ממנו. מטפלי סו ג’וק משתמשים בכפות הידיים, הרגליים והאוזן, כדי להגיע לאיזון הנכון של הגוף. מטופלים רבים וכן אנשים שנכחו בקורס נדהמים במהירות של הטיפול במחלות נפש וגוף כאחד. לימודי סו ג’וק דומים ללימודי רפלקסולוגיה, אולם לא מתמקדים רק בכף הרגל, אלא גם בכפות הידיים.

במהלך הקורס תלמדו כיצד לטפל בבעיות שונות: כגון כאבי גב ופרקים, מיגרנות, צרבת, עייפות ומצבי מתח, מיחושים וכאבים, שיפור הראייה והשמיעה, סוכרת, טיפול בדורבן, אבנים בכליות, הורדת חום, ועוד.

מה לומדים בקורס סו ג’וק?

בקורס סו ג’וק לומדים אודות הנושאים הבאים:

מערכות השתקפות סטנדרטיות של כף היד וכף הרגל. אלו הן מערכות שנחקרו בתחומים כמו רפלקסולוגיה. לאחר שתתנסו בביטויים של השתקפויות אלו תראו את הדברים בצורה קצת שונה. זהו שינוי הקורה לכל סטודנט כמעט של לימודי סו ג’וק.

המבנה האנרגטי של האדם – ין ויאנג. בחלק זה של הקורס לומדים על המבנה האנרגטי הבסיסי של האדם, ולומדים כיצד אפשר לנצל את הכוח האנרגטי לביצוע מניפולציות חיוביות על נפש האדם. האנרגיות הזורמות בגוף אינן נראות, אולם יש דרך ליצור חיבור בין המציאות העכשווית לאנרגיות אלו ולבחון מניפסטציות שלהן. על ידי טיפול באנרגיות זורמות אנו יכולים להגיע לתוצאות אדירות.

בפרק נפרד נבחן את תפקיד המרידיאנים בתחזוקת הגוף. ישנן שיטות טיפול עצמיות המאפשרות לאמן ולהפעיל את נקודות המרידיאנים של הגוף. לשם כך יש צורך במנחה האמון על השיטה ויכול להדריך בכיוון טיפולי חיובי.

הנקודות האנרגטיות של כף היד ושל כף הרגל. המיקוד של שיטת סו ג’וק בכף היד והרגל נבחנת בחלק זה של הקורס. אם בעבר חקרתם זאת, תדעו כי בשיטה זו הפרשנות לטיפול בידיים וברגליים מתבצעת בשיטה די שונה מהשיטות המקובלות. פעמים רבות אנשים החשים מיחושים בגפיים מקבלים הקלה מיידית בלימוד המעשי של הקורס.

טכניקות משלימות של סו ג’וק

אין זה סוד כי בעזרת השתקפויות יוגה, טכניקות דיקור ושימוש בשיטות שונות כמו 5 האלמנטים אפשר להגיע למחוזות חדשים שלא נראו בעבר. טיפול על ידי רופא סיני מוסמך הוא כמובן שונה מטיפול של סטודנט, לכן מדהימה העובדה כי האימון העובר בקורס סו ג’וק מצליח להביא את הסטודנט לרמה טיפולית מהירה ואיכותית.

אנשים פונים ללימודי סו ג’וק כדי להגיע לרמות טיפול שונות, בין אם מדובר על מטפל בשיטה אחרת או מי שמתמקד בשיטה זו. אנו ממליצים למתחילים בעולם זה לחקור תחילה את הנושא בעצמכם ורק לאחר מכן לשפוט על האפקטיביות של כל שיטת רפואה אלטרנטיבית. שיטת הסו ג’וק מקבלת המלצות רבות מרופאים שונים בארה”ב. יעילות השיטה עוד לא נבחנה במעבדה אולם מחקרים ראשונים כן מעידים על אפקט מתמשך של טיפול. אתם מוזמנים לקרוא עוד במאגר שאלות ותשובות על סוג’וק.

  • Facebook
  • Twitter
  • email