קורס אימון אישי

אימון אישי – דרך מעולה לשיפור החיים

יותר ויותר ישראלים נעזרים כיום במאמנים אישיים כדי לשפר את איכות חייהם ולהגשים חלומות שנדחקו תחת עומס היומיום – בין אם מדובר בהסבת קריירה; כינון חיי משפחה בריאים ושלווים; שיפור תקשורת ויחסים בין בני זוג; שיפור הביטחון העצמי ופריצת גבולות.

מאמנים אישיים משלבים תכונות וידע ממקורות מרתקים כפסיכולוגיה, ביהביוריזם, כלכלה מעשית, תוכניות להצלחה וטכניקות שונות למיצוי פוטנציאל והשגת יעדים אישיים. בארה”ב בשנות השישים האימון האישי החל להתקרב לתצורתו כיום, וטיפח את היכולות האינדיבידואליות של המתאמנים כדי למצות את הפוטנציאל הגלום בהם על ידי הצבת תוכנית מטרות ברורה ומוסכמת מראש, והשגתן על ידי פריטתה למהלכים מעשיים שונים ומשימות המתרכזות בהווה.

מטרות קורס אימון אישי

מטרתם של כל הקורסים השונים המתקיימים במוסדות השונים היא הכשרת מאמנים אישיים שישתלבו בשוק העבודה כעצמאיים או כחלק מארגון של מאמנים. הסטודנטים לאימון עוברים סדנאות עיוניות ומעשיות שמטרתן בניית ארגז כלים נגיש שבאמצעותו יוכלו ליצור עם כל סוג של מטופל מערכת יחסים חיובית ומעודדת השגת מטרות. אימון אישי אפקטיבי הוא אימון אישי לחיים, אשר בו משתמש הלקוח כדי לשפר את חייו בפועל.

התכנים הנלמדים בקורס לאימון אישי משתנים מעט ממוסד למוסד לפי ההשקפה הכוללת המסויימת של אותו המוסד, אך ברמה עקרונית תכנים מהותיים רבים הם זהים, ואלו כוללים נושאים כגון: בניית תוכנית אישית למתאמן הכוללת פירוט מטרות מעשיות והשגת יעדים עד לחזון מעשי ומטרה רחבה יותר; כינון מערכת אמון בין מאמן למתאמן; פיתוח יכולות העצמה והשראה; הענקת כלי עבודה מעשיים שילוו את המתאמן גם לאחר שתהליך האימון מסתיים; יצירת אמונות, דרכי חשיבה ושפה חיוביות שמעודדות הצלחות.

לימודי אימון אישי כוללים לימוד עיוני ומעשי, וחלק מן הלימודים הם אימון פרקטי וניתוח תרגילי האימון.

תכני קורס אימון אישי

  • מהו אימון אישי – בתחילת הקורס נבסס את הידע שלכם אודות אימון אישי ונפריך טענות מוטעות של אנשים על אימון אישי.
  • אימון אישי ועסקי – כאן נבין את ההבדלים בין אימון אישי ועסקי, וכן נתאר את הדרכים בהן אימון עוזר לעסקים. ישנו גם אימון אישי הייעודי לדרג מנהלים.
  • אימון אישי לקבוצות – כאן נלמד על אימון אישי לקבוצות מסוימות, כמו נשים, ילדים או נוער.
  • אימון אישי להרזיה – מאמנים אישיים עוזרים למיליוני אנשים ברחבי העולם בתהליך הדיאטה שלהם.

בקורס אימון אישי נבחן את דרכי ההתנהגות של אנשים שהצליחו, כמו מפורסמים או מיליונרים, ונלמד איך להטמיע את עקרונות ההצלחה שלהם. בנוסף, בקורס תלמדו כיצד לעזור לאחרים לפתח אחריות אישית ומנהיגות במגוון מצבי לחץ והתמודדות. קורס אימון אישי מלמד אתכם תקשורת יעילה יותר, הן ברמה המילולית והן בשפת הגוף.

מידע מומלץ בנושא אימון אישי

להלן מספר אתרים שמעולים ללמידה עצמית של אימון אישי:

סטיב פבלינה – כולל מידע רב על אימון אישי וטכניקות להתפתחות אישית. סטיב פבלינה נחשב אחד המאמנים הידועים בעולם, ומומלץ מאוד לקרוא טכניקות שלו, כמו למשל שיטת 30 יום להצלחה.

טוני רובינס – הקואצ’ר הידוע ביותר בעולם. אימן מפורסמים שונים, כולל אל גור.

הארגון הבינלאומי לאימון אישי

פורטל האימון האישי הישראלי

מידע נוסף על לימודי אימון אישי

תנאי קבלה -רוב מכוני האימון בארץ ידרשו נסיון מעשי מוכח או תואר ראשון כתנאי קבלה.

מחר קורס אימון אישי – עלות קורס אימון נעה בין 9,000 ש”ח ועד ל18,000 ש”ח.

אורכם של הלימודים – לימודי אימון אישי בסיסיים נעים בין 130-180 שעות, לסטודנטים שיבחרו להמשיך וללמוד ישנן אפשרויות ללמוד עד כשנתיים בקורסים מתקדמים.

קבלת תעודה והסמכה – למסיימים בהצלחה את קורסי האימון ניתנת תעודת מאמן מוסמך, וחלק מן המוסדות מעניקים גם תעודה מטעם איק”א (האיגוד הישראלי למאמנים).

שכר מאמן אישי – מאמן אישי מרוויח בין 200-350 ש”ח לשעה.

לסיכום, מאמנים אישיים הופכים להיות חלק אינטגרלי מחייו של הישראלי הממוצע, ומהפכת האימון האישי נמצאת בשיאה. אם גם אתם מעוניינים להצטרף ולתפוס את הגל התעסוקתי, לרכוש לעצמכם מקצוע מלא סיפוק ואתגר ולחולל שינוי חיובי בחיי הזולת, כדאי לכם לשקול את האפשרות של לימודי אימון אישי

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר