קורסים לטיפול

קורס_הידרותרפיה 

קורס הידרותרפיהמטפלי הידרותרפיה עובדים בבריכות כדי לעזור לאנשים בבעיות פיזיולוגיות שונות. העבודה במים עוזרת לשרירים להתרפא, ויש לטיפול הידרותרפיה יתרונות רבים אודת תלמדו במהלך הלימודים.

 

קורס סו ג’וקרוצים ללמוד קורס סו ג’וק? לפי השיטה על ידי דיקור ועיסוי של כפות הידיים והרגליים אפשר להשיג ריפוי של אזורים שונים בגוף. בקורס סו ג’וק תלמדו אודות הטכניקה שפיתח פרופסור פארק.

 

קורס ארומתרפיהבמהלך הקורס תלמדו איך לנצל ניחוחות וריחות כדי לשפר את הבריאות. בקורס ארומתרפיה לומדים על צמחי מרפא, שמנים אתריים, פרחי באך, ועוד דרכים לעזור באמצעות חוש הריח.

קורס_הנחיית_קבוצות 

קורס הנחיית קבוצותבדינמיקה קבוצתית המנחה של הקבוצה צריך להנחות אותה בתהליך שהקבוצה עוברת, ולהבין את כל השלבים והתפקידים המתנהלים בקבוצה. בקורס הנחיית קבוצות תקבלו הסמכה מלאה של מנחים מקצועיים.

 

קורס סייעת לרופא שינייםרופאי השיניים כיום נאלצים לעבוד בתנאי עומס קשים. באמצעות סייעת רופא השיניים יכול הרופא לסמוך על עזרה בתפקידו. בקורס תלמדו לצלם צילומי נשך ברנטגן, ועוד מגוון מתפקידי הסייעת.

 

קורס שינניותבשנים האחרונות עלתה החשיבות והפעילות של שינניות בישראל. יותר ויותר אנשים מבינים שחשוב לשמור על השיניים בריאות ונקיות. בקורס שינניות תלמדו להלבין שיניים וכיצד להסביר לאנשים לנקות את השיניים בצורה יומיומית.

 

קורס פסיכותרפיהמסלולי הפסיכותרפיה השונים מאפשרים למטפל להיות מטפל מוסמך ולטפל בנפש האדם. בין אם מדובר בפסיכותרפיה הוליסטית או במסלול פסיכותרפיה קלאסי, באמצעות שיחות עם אנשים תוכלו לשפר את חייהם.

 

קורס טכנאי שינייםאם אתם רוצים לטפל בבעיות שיניים וחניכיים של אנשים, אך אינכם רוצים לעבור את כל המסלול של רפואת שיניים, קורס טכנאי שיניים יהיה מתאים בדיוק עבורכם. בקורס תעברו הכשרה בסיומה תוכלו לעסוק בטכנאות שיניים.

 

קורס אופטיקהכדי ללמוד איך להיות אופטיקאי חשוב לעבור קורס אופטיקה מקצועי, המלמד אתכם להעביר בדיקות ראייה, להתאים עדשות מגע ומשקפיים, ולשפר לאנשים את הראייה בדרך זו או אחרת.

 

קורס תזונהקורס תזונה מלמד אתכם את אמיתות המשפט: “אתה מה שאתה אוכל”. כיום ברור כי למזון שאנו צורכים יש השפעה על מצב רוחנו, בריאותנו ואיכות חיינו. בוא להגשים חלום ולהפוך לתזונאי.

 

קורס פסיכודרמההפסיכודרמה מנצלת את התיאטרון כדי לגרום למשתתף לחוות שוב את החוויות שקרו בעברו ומעכבים אותו בהווה. בקורס פסיכודרמה תקבלו כלים להנחות קבוצת פסיכודרמה משלכם.

 

קורס אימון אישיתחום הקואוצ’ינג כבר עזר למיליוני בני אדם ברחבי העולם. באמצעות טכניקות כמו חשיבה חיובית וקביעת מטרות תלמדו איך לעבוד כמאמנים אישיים העוזרים לאנשים לשפר את חייהם.

קצת על קורס טיפול

רוצים לדעת כיצד לטפל ולגעת בגוף? רוצים לדעת כיצד לשפר ויעל את הבריאות הן של האדם והן של הנפש? קורסי טיפולי יעזור לכם ללמוד לטפל במקום הנכון בזמן הנכון. קורסי הטיפולים בשנים האחרונות תפסו תאוצה ורביפ האנשים אשר החלו להבין את המשמעות של קורסים אלו ומקומם החשוב בחיינו.

קורס טיפול למעשה מטפל ברבדים שונים של הגוף והנפש, בכדי לקחת חלק ולהבין את מהות הטיפול עליכם לקחת קורס טיפול המתמחה בתחום מסויים. באתר זה תמצאו קורסים שונים לטיפול. כיום קיימים קורסי טיפול שונים, אשר כל אחד מהם מתמחה בתחום ובנישה אחרת המטפל בנקודה אחרת בגוף ובנפש.

מה לומדים בקורס טיפול

בקורס טיפול תוכלו ללמוד כיצד לטפל נכון בגוף, כיצד לשפר את הבריאות של גוף האדם דרך טכניקות ומיומנויות שונים. קורס זה יקנה לכם את הכלים המתאימים להפוך למומחים בתחום ואף להתברג באופן קל ומיידי בשוק העבודה.

קורסי הטיפול מאפשרים גם לימודי תזונה, המלמדים על אכילה נכונה והתיחסות אחרת ושונה לגוף. קורס תזונה לרוב יעזור לכם לרדת במשקל, לשפר את היכולות והביצועים הגופניים וכן יגרום לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם.

בין קורסי הטיפול תוכלו למצוא גם קורסים המתמחים בצמחי מרפא וטיפול בארומתרפיה, דרך לימוד של טיפול באמצעות ריחות ושמנים. קורס זה מתמחה בעיקר בטיפול הרוחני והנפשי של האדם אשר משפיע ישירות על התחושות הפיזיות של גוף האדם. טיפול זה כולל לרוב טיפול בצמחי מרפא, סקירה של תלינים ועצים אשר מטרתם טיפול ישיר של בעיות גופניות ונפשיות.

מול הטיפול האלטרנטיבי, תוכלו למצוא קורסי טיפול המתבססים על המדע הרפואי המודרני, אשר מתמחה בטיפול בדוך דרך תנאים קליניים נאותים. הטיפול המסורתי הוא נרכש ודורש זמן והשקעה רבה ומרובה.

  • Facebook
  • Twitter
  • email