שיעור 6: השוואת קורסי פסיכומטרי – קידום

כמה דברים שצריך לדעת על קידום

קידום היא רשת המתמחה בהכנה לבחינות, אשר שייכות לחברת קפלן, ענקית חינוך עולמית. קידום הוקמה ב1981, והיא ממשיכה לעדכן את קורס ההכנה שלה בהתאם לשינויים שקורים למבחן.

איכות המדריכים

כל המדרכים ב”קידום אישי” הינם בעלי נסיון של 4 שנים לפחות, אשר כוללים מעל אלף שעות הדרכה. הקורס בקידום מבטיח כי תעברו את מבחן הפסיכומטרי עם ציון פסיכומטרי גבוה. בקידום יש שני סוגים של קורס פסיכומטרי – קורס רגיל וקורס למצטיינים שרוצים לשפר את הציון שלהם או להשיג ציון גבוה במיוחד.

בקידום פסיכומטרי מקדישים זמן רב לשיפור התוצאות בפסיכומטרי ולהגעה למקסימום הפוטנציאל של התלמיד. זה נעשה על ידי שקידה ולמידה מוגברים לקראת מועד הבחינה, תרגול אינטנסיבי של בעיות שונות, חישוב הצדדים הפחות חזקים בפסיכומטרי, תרגול מבחני פסיכומטרי מלאים עם לחץ זמן, לימוד טכניקות שונות לפתרון בעיות בפסיכומטרי ועוד.

בין המבחנים שנעבור עליהם יהיו מבחנים של אוגדן פסיכומטרי, אשר חלקם מופיעים במרכז לבחינות והערכה.

מילים פסיכומטרי

בקורס של קידום תקבלו רשימות של מלים להרחבת אוצר המלים שלכם לקראת הבחינה. המדריכים שלכם יסבירו לכם בדיוק כמה מלים יש ללמוד בכל יום.

בדיקת פסיכומטרי

עוד יתרון של קידום הוא בכך שהמדריכים עובדים עם התלמידים בצורה צמודה, בודקים את המבחנים והתרגילים שהם פותרים, ומייעצים להם בנוגע לחומר הלימוד שיש להשקיע בו.

פסיכומטרי ברוסית
לקידום יש קורס פסיכומטרי בשפה הרוסית.

עלות ומחיר קורס פסיכומטרי בקידום

קידום לא נחשב מהקורסי פסיכומטרי היקרים ביותר.

פסיכומטרי גבוה
אם המטרה שלכם היא להשיג פסיכומטרי גבוה, מומלץ להרשם למועדון 700 בקידום. זהו קורס למצטיינים הכולל גם תנאי קבלה די נוקשים. קורס זה יבטיח כי תלמדו עם תלמידים מצטיינים אחרים ותלמדו ברמה הגבוהה ביותר. קורס זה מתאים למי שרוצה להרשם למסגרת לימודים עם תנאי קבלה נוקשים כמו רפואה, הנדסה או משפטים. בקורס לומדים ברמה גבוהה ביותר, כך שאתם צריכים להיות חדי מחשבה כדי ללמוד בקורס. בקורס מלמדים טכניקות מתקדמות אופטימליות לפתרון בעיות בפסיכומטרי. לפי מה שאומרים בקידום, תלמידי “מועדון 700” משפרים ב- 50 נקודות בממוצע את הציון הקודם שלהם.

תנאי קבלה לקורס “מועדון 700” – ציון 650 ומעלה בבחינה פסיכומטרית קודמת, או תלמידים שימצאו מתאימים במבחן התאמה שיתבצע לפני הקורס. אפשר להרשם לקורס זה גם אם לא עשיתם מעולם בחינה פסיכומטרית.

שורה תחתונה – למי כדאי ללמוד בקידום?

מכיוון שיש שני סוגי קורסים, הלימודים בקידום מתאימים לשתי קבוצות אוכלוסייה בעיקר – למי שמחפש קורס זול יחסית, ולמי שרוצה לשפר את הציון הקודם. גם הקורס פסיכומטרי ברוסית מאוד מומלץ.

  • Facebook
  • Twitter
  • email