קורס הכנה לבגרות בצרפתית

היתרון הגדול של לימודי צרפתית לבגרות היא שבסוף הקורס אתם תרכשו שפה נוספת בה תוכלו לשלוט. קורס ההכנה לבחינת הצרפתית מעניק לכם את העקרונות לשפה הצרפתית – דקדוק צרפתי, תחביר בצרפתית, קריאה וכתיבה, וכמובן דיבור בצרפתית. הקורס יפתח עבורכם גם אוצר מלים שלם של מילים שימושיות בצרפתית. קורס צרפתית בתיכון הינו חובה, ויש לו יתרון ממשי מלימודים אחרים. שנים רבות לאחר סיום התיכון, כאשר תאלצו ללמוד שפה שנייה באוניברסיטה, תוכלו לנצל את הידע שרכשתם בקורס זה.

שפה מאפשרת גם למצוא עבודות רבות בתרגום ועבודה בשפה הצרפתית. אפשר לבחור ללימוד בחינת בגרות בצרפתית ברמה של 1/3/4/5 יחידות לימוד, למרות שאם מתחילים להשקיע בלימודים אלו אנו ממליצים חד משמעית על 5 יחידות לימוד, שהכי מתקרבים ללימוד שלם של השפה הצרפתית ברמה שמאפשרת שימוש ובקיאות בה.

מה לומדים בקורס ההכנה לבחינת הבגרות בצרפתית?

בקורס לומדים אוצר מילים נרחב, ידע דקדוקי ותחבירי, מיומנויות קריאה ומיומנויות כתיבה למטרות שונות. הקורס נלמד באמצעות הרצאות ותרגולים מעשיים רבים.

– יחידה 1: 2 קטעי הבנת הנקרא, תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת .

– 3 יחידות: 2 קטעי הבנת הנקרא , תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת, תרגילי שכתוב משפטים.

– 4 יחידות: 2 קטעי הבנת הנקרא , תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת, תרגילי שכתוב משפטים, שאלה מורחבת.

– 5 יחידות: קטעי הבנת הנקרא , תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת, תרגילי שכתוב משפטים, שאלה מורחבת, טקסטים ספרותיים בסגנונות שונים מתוך רשימה הניתנת על ידי משרד החינוך.

מידע נוסף על הקורס

קורס הכנה לבחינה בצרפתית אורך כ4 חודשים ובמהלכו אתם תדברו עם המורה רוב הזמן בשפה הצרפתית. מובן שאם יש כסף מומלץ ללמוד את השפה במסגרת בחו”ל, אולם גם המסגרת הנלמדת במוסדות כמו אנקורי עושות את העבודה. הקורס הבסיסי יעלה בסביבות 4000 ש”ח.

איך בוחרים קורס הכנה לבחינה בצרפתית?

אפשר לבחור את הקורס לפי כמות התלמידים. כיתה של 15 אנשים היא אידיאלית ללימוד כמו שצריך של השפה הצרפתית. קריטריון נוסף הוא רמת האנשים בכיתה. אם אתם מתחילים יתכן שעדיף לכם לקחת קורס ארוך ומקיף יותר שמקנה את הידע בצרפתית מהבסיס. אם אתם רוצים לחזק תחום ספציפי כמו קריאה בצרפתית תוכלו לבדוק אופציה של מורים פרטיים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר