קורס הכנה לבגרות במתמטיקה

The Never Ending Math Problem by d3 Dan.קורס הכנה לבגרות במתמטיקה
צילום: d3 Dan

קצת על קורס הכנה לבגרות במתמטיקה

במדריך זה נסביר לכם על לימודי קורס הכנה לבגרות במתמטיקה. כל מי שמנסה לשפר את הבגרות עובד על תחום המתמטיקה, כי זהו מקצוע ששווה הרבה מאוד נקודות. במדריך זה ניסינו ליצור עבורכם הסברים פשוטים כדי לעזור לכם לבחור איך להתכונן בצורה עצמית או דרך קורס לבגרות המיועדת. הבגרות במתמטיקה היא מאוד חשובה כי אם אתם מתכוונים ללמוד כמעט כל מקצוע פרקטי באוניברסיטה או במכללה, תדרשו לידע הזה. לכן הלימודים של בגרויות במתמטיקה לא עוזרים לכם רק עבור בחינת הבגרות אלא מכינים אתכם ללימודי מחשבים, הנדסה, ביולוגיה ועוד תחומים רבים. אין עוד מקצוע כל כך משתלם ללימוד כמו מתמטיקה. מתמטיקה היא תווך חשוב למקצועות מדעיים רבים ולכן החברה שלנו תולה חשיבות כה רבה בהצלחה בבחינה. הלימודים עוזרים גם לכל מי שנדרש לבחינת פסיכומטרי ונבחן על תחומי המתמטיקה השונים.

כדי לקבל בגרות במתמטיקה יש לעבור את הבחינה הבסיסית לפחות ברמה של 3 יחידות לימוד. בחינה זו היא הרבה יותר קלה מהחומר הנלמד ב5 יחידות, אבל עדיין הבחינה לא קלה. מורים רבים מלמדים בשיטה של תרגול מעשי, כדי לאפשר לתלמידים להתנסות בתרגילים שהם יפגשו בבחינה ויאלצו לפתור בלחץ זמן. ברוב מוסדות לימודי קורסי הכנה במתמטיקה תדרשו גם לעבור סימולציות של בחינות מתמטיקה הכולללות עמידה בלחץ זמן.

לא כדאי לכם לגלות כי תחום הלימודים שאתם מעוניינים בו דורש מתמטיקה של 4 או 5 יחידות לימוד כתנאי קבלה, ולכן כדאי לברר זאת לפני ההרשמה לקורס.

הבחינה במתמטיקה מתרחשת בקיץ בחודשי מאי- יולי ובחורף בינואר פברואר.

מה לומדים לבחינה במתמטיקה לשלוש יחידות?

שש שאלות בנושאים: אלגברה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה והסתברות, מתוכן יש להשיב על 4 שאלות. הזמן המוקצב לפתרון השאלון – שעה ורבע.

שש שאלות: אלגברה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה והסתברות, מתוכן יש להשיב על 4 שאלות. על שאלון זה יש לכם שעה וחצי.

– פרק א’ ובו 2 שאלות באלגברה בנושאים: בעיות מילוליות וגיאומטריה אנליטית.

– פרק ב’ ובו 3 שאלות בחשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי.

4 יחידות בבחינת בגרות במתמטיקה

שאלה אחת מתוך שתיים על טריגונומטריה וחשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי. בחלק השני 3 שאלות בנושאים: חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי, לוגריתמים, בעיות גידול ודעיכה, דיפ’ ואינט’.

חלק ראשון בן שתי שאלות באלגברה וסדרות מתוכן יש להשיב על שאלה אחת. חלק שני ובו שלוש שאלות בגיאומטריה והסתברות. מתוכן יש להשיב על 2 שאלות.

בחינה במתמטיקה של 5 יחידות

שאלות באלגברה, טריגונומטריה (במישור ובמרחב) וחשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי . לבחינה זו יש שעתיים. 3 שאלות בגיאומטריה אנליטית ווקטורים. מתוכן יש להשיב על שתי שאלות. בחלק השני 2 שאלות: מספרים מרוכבים, פונקציה מעריכית ולוגריתמית.

יואל גבע – בית ספר מאוד מומלץ ללימודי מתמטיקה

אנקורי – אנקורי מציעים קורסי הכנה ברמה מאוד גבוהה עם מורים מוסמכים.

היי קיו -בית ספר עם גישה אנליטית ללימודי מתמטיקה.

עלות של קורס מתמטיקה נע בין 4000 ל6000 שח, תלוי באיזו מסגרת בוחרים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר