קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה

אתם זוכרים את הבגרות בגיאוגרפיה? זו לא נחשבת בגרות קשה במיוחד, והיא מאוד מעניינת לדעת תלמידים רבים. קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה יעזור לכם לשפר את הציון בבגרות זו. האופציה האחרת, של לצפות שעות בערוץ דיסקברי, לא ממש ריאלית. אפשר ללמוד בקורס כזה לבגרות בת 5 יחידות או 3 יחידות, למרות שאנו ממליצים ללמוד ל-5 יחידות, כי זה שווה יותר מבחינת המאמץ שמשקיעים בקורס.

מה לומדים בלימודי גיאוגרפיה

רבים מזלזלים בחשיבות של גיאוגרפיה, אבל כיום, עם הזדהמות העולם, אנו צריכים יותר ויותר אנשים שמבינים באיכות הסביבה ובגיאוגרפיה.

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

התחממות כדור הארץ – מסיבות רבות אקולוגיות, ביניהן השתחררות של CO מרכבים וממזהמים אחרים, נוצר אפקט החממה, וכל שנה כדור הארץ מתחמם יותר ויותר. זו חדשות רעות, ומומחים חוזים דברים נוראיים שיקרו אם המצב הזה ימשך. בקורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה תלמדו על הגורמים השונים להתחממות ועל מה אפשר לעשות כדי למנוע את ההתחממות.
טופוגרפיה – זהו אחד הפרקים המעניינים בלימודים. לומדים על מבנה כדור הארץ, הרים, גבעות, עמקים ועוד טופוגרפיות שונות. המבנה הטופוגרפי של אזורכם משפיע על תהליכים אקולוגיים שונים, עליהם נסקור בקורס.

אקלים – כפי ששמתם לב, נושאים רבים קשורים אחד לשני בגיאוגרפיה. שינויי האקלים שנדבר עליהם בקורס כוללים אסונות כמו טייפונים, וכן תופעות כמו משקעים.
בעיות מים – לא מפרסמים פרסומות לחסכון מים בלי סיבה. בארץ יש מחסור חמור במים ועליהם נדבר בקורס.
זיהום אוויר – נסעתם לאחרונה מאחורי אוטובוס? בקורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה תבינו למה אתם משתעלים מזיהום האוויר החמור בישראל.

נושאים נוספים:

נושאים נוספים בקורס כוללים מחזור, גיאולוגיה, אקלים, טופוגרפי, המזרח התיכון, גיאוגרפיה של ארץ ישראל, מערב אירופה לקראת המאה ה-21, גיאולוגיה, גיאומורפולוגיה, אקלים, ניתוח מפות, גיאוגרפיה עירונית, ארצות הברית, גיאוגרפיה כלכלית של התעשייה, גיאוגרפיה כלכלית של השירותים, גיאוגרפיה כלכלית של התיירות, גיאוגרפיה כלכלית של התחבורה וכו’.
עלות קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה עולה כ3500 שקלים, וכולל שעות רבות של תרגול מעשי. קנו לפני הקורס אטלס איכותי שיעזור לכם להתמודד עם מטלות הקורס בהצלחה.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר