קורס הכנה לבגרות בביולוגיה

אז אתם מוכנים לבגרות בביולוגיה או לא? מדריך קצר זה יכול לשפר את הסיכויים שלכם לבחור בקורס המתאים להכנה לבגרות בביולוגיה מוגבר ברמה של 5 יחידות, וכן בבגרות רגילה בת 3 יחידות.

מה לומדים בקורס ל3 \ 5 יחידות בביולוגיה?

מבוא לביולוגיה של האדם – בחלק זה לומדים על מבנה הגוף ותפקודים שונים שקורים בו.

התא- אם אתם זוכרים את הציור של הכדור הענקי עם השערות, בחלק של התא תלמדו על החלקים שמרכיבים כל יצור חי.

אקולוגיה – חלק זה מאוד רלבנטי ללימודי ביולוגיה משום שנושאים סביבתיים מאוד מתפתחים בשנים האחרונות בארץ, כשם שהזיהום גובר.

מערכות הובלה, הפרשה והגנה – בחלק זה תלמדו איך הגוף מוביל חומרים, מערכת הורידים וחלוקת החמצן ועוד נושאים חשובים הנוגעים למערכות הגוף. נושאים אלו, כמו הפרשות בגוף והגנה מפני תוקפים חיצוניים ווירוסים, מהווים תווך חשוב בלימודי ביולוגיה.

רבייה – בקורס נכנסים לפרטים על מערכות הרבייה בבני האדם. איך בעלי חיים מסמנים שהם בייחום בטבע וכיצד עובד מנגנון הביוץ.

תקשורת, ויסות ותיאום – בגוף של כל בעל חיים מתרחשים כל הזמן תהליכים תקשורת ויסות ותיאום חשובים שמאפשרים לאורגניזם לשגשג. בקורס הכנה לבגרות בביולוגיה לא רק שתלמדו על תהליכים אלו אלא גם תתנסו בפעולות תקשורת בסיסיות עם מיקרוסקופ.

גלגולי אנרגיה ביצורים חיים – הידעתם שאנרגיה יכולה להתגלגל בצורה שונה? כיצד למשל הדג נושם מתחת למים? באמצעות שינויים אנרגטיים יכולים חיים על פני כדור הארץ לחיות בתנאי קור, חום, מים, גשם, ולהיות מסוגלים להתרבות ולחיות שנים רבות.

נושאים נוספים הנלמדים בקורס:

מיקרואורגניזמים

תורשה

אבולוציה

התנהגות בעלי חיים.

קורס בגרות בביולוגיה אורך כ4 חודשים, במהלכו נפגשים ועוברים על היחידות החשובות והקשות ביותר. בסוף הקורס יש מרתון של תרגול אינטנסיבי ופתרון בעיות שונות בתחום הביולוגיה.

אם תרשמו כעת לקורס הכנה בביולוגיה תוכלו להבטיח כי הסיכויים שלכם להצליח בבחינה יעלו בצורה דרסטית. קורס זה עוזר להבין את חומר הלימוד הנלמד במהלך התיכון בצורה נהירה יותר. הרשמו עכשיו לקבלת ידיעון בחינם שיעזור לכם לקבל מידע קריטי נוסף על לימודי ביולוגיה. החל מלימוד גוף האדם ועד למיקרואורגניזמים הקטנים ביותר, בסוף הקורס תכירו יותר את עולם הביולוגיה כפי שהוא נקרא בבגרות.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר