קורס הכנה לבגרות באנגלית

במדריך זה נסביר לכם אודות קורס הכנה לבגרות באנגלית, כיצד לבחור את הקורס המתאים ומה בדיוק תלמדו במהלך הקורס. קורס הכנה לבגרות עוזר לכם לפתור את הבחינה ומלמד את כל החומר שלומדים בתיכון בנושאי אנגלית.

דקדוק אנגלית

אם שכחתם לגבי נושאים חשובים באנגלית – זמנים, הגופים, present simple and progressive, קורס הכנה לבגרות באנגלית ילמד אתכם מחדש את החוקים הללו. על ידי תרגול מתודי אפשר ללמוד מתי מוסיפים ING, ואיך יודעים כיצד להשלים את המשפט. בחלק הדקדוקי של הקורס אנו נבחנים גם על זמן הפתרון, ולכן זה קריטי לתרגל כמה שיותר תרגילים שאכן מאתגרים אותנו. אם אתם מתקשים בחלק הדקדוקי של הקורס, כדאי לכם אולי לפנות למורה פרטי שפשוט ידבר איתכם. נמצא במחקרים רבים כי דיבור באנגלית יכול לשפר את היכולת הדקדוקית פלאים. המילים והגופים מקבלים מובן אוטומטי, ולא צריך לחשוב כיצד לדבר. גם צפייה בטלוויזיה יכולה לעזור לכם להבין באופן אינסטינקטיבי את התרגול של קורס האנגלית.

אוצר מלים

ידוע כי לבגרות יש לשפר את אוצר המלים בעברית, אולם בחלק של לימודי אנגלית יש גם צורך ממשי ללמוד ולהכיר מלים חדשות באנגלית. אם החלק הבעייתי עבורכם הוא אוצר המלים, מומלץ לקרוא כמה שיותר ספרים. החזיקו ליד הספר מילון, כך שאם תתקלו במילה שאתם לא מבינים תוכלו לחפש את המשמעות שלה ולזכור אותה ביעילות. קריאת ספרים באנגלית יכולה להיות גם כיפית, כך שאתם לומדים אבל לא סובלים כי אתם קוראים משהו מעניין. חשוב להתאים את הספר לרמה שלכם, ולשם כך יש ספרים היעודיים ומותאמים לרמות נמוכות יותר של אנגלית. השיפור ההדרגתי באוצר המלים האנגלי יכול לעזור לכם בחלק של האנסין גם כן.

הבנת הנקרא באנגלית

בחלק זה של הקורס תאלצו לקרוא אנסין, קטע קצר שלא קראתם בעבר. הקטע הוא בדרך כלל ידיעה עיתונאית כלשהי, לגבי מחקר שבדרך כלל התפרסם בשנות התשעים. לאחר קריאת הקטע תצטרכו לפתור שאלות שונות יחסית פשוטות על הקטע. השאלות מתחלקות לדרגות קושי שונות, ולכן רצוי לסרוק את השאלות ולפתור את הקצרות הפשוטות ראשונות. בקורס הכנה לבגרות באנגלית תקבלו גם טכניקות לקריאה מהירה יותר של טקסטים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס הכנה לבגרויות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר