קורס אמי”ר

מזל טוב!!! אתה בתחילת דרכך בלימודים אקדמאים אך האנגלית בעוכריך? אתה חושב שחבל לבזבז את הזמן על קורסי אנגלית ולהגיע לרמת פטור באופן פשוט? יש פתרון טוב ומציאותי לכך. מבחן אמי”ר הוא הדרך שלך להבחן על הידע שלך ולסווג אותך לפי רמת הידע שלך. המבחן מיועד לאנשים לפני לימודיהם לתואר אקדמי או סטודנטים הנמצאים במהלך לימודיהם לתואר.

חשיבות ידיעתה של השפה האנגלית הינה ידועה. השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם. האנגלית היא שפה מרכזית ורשמית בהרבה ארצות בעולם. מבחן אמי”ר הינו מבחן מיון לרמות באנגלית המשמש מוסדות אקדמיים לבחון את רמת התלמיד ולשייך אותו לרמה המתאימה לו.

מבחן אמי”ר מחולק ל 3 חלקים: בחלקו הראשון נבחן התלמיד השלמת משפטים ובו התלמיד נדרש ליישם את המילה המתאימה ביותר למשפט חסר , בחלק השני על ניסוח משפטים מחדש ובו נבדקת הבנת משפטים עם ניסוח אחר לאותו משפט בשאלה ובחלק השלישי על הבנת הנקרא שבו יש קטעים קצרים עם שאלות על פי סדר העניינים בטקסט. כל שאלה שענית תשובה נכונה מזכה אותך בנקודה והציון הסופי נקבע על פי ציון תקן המחושב ע”י נוסחאות. קיים גם כן מבחן אמיר”ם וההבדל הוא שמבחן אמיר”ם הוא על מחשב והציון מתקבל במקום.

מטרות קורס אמי”ר

  • קבלת כלים להתמודדות עם סוגי השאלות הנמצאות במבחן
  • הכרת השאלות הניתנות בבחינה

נושאי לימוד עיקריים בקורס אמי”ר

  • הכרת מבנה המבחן
  • הכרת מילות קישור ומילים נפוצות במבחן
  • הרחבת ידע וטכניקות הבנת האנגלית
  • מרתון מבחנים ואסטרטגיות בחינה

מחיר קורס אמי”ר

עלות קורס אמי”ר היא בין 1000 ₪ ל 1,500₪.
עלות מבחן אמי”ר: ערכת הרשמה למבחן – 50 ₪. עלות המבחן : כ- 200 ₪ (משתנה מדי פעם; יש להתעדכן במחלקה לאנגלית במוסד האקדמי)

משך קורס אמי”ר

משך קורס אמי”ר הוא 4-10 מפגשים (כ20- 40 שעות לימוד,תלוי במקום הלימודים).

אופן לימוד קורס אמי”ר

אופן לימוד קורס אמי”ר כולל הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, מצגות, מבחנים לבדיקת רמת הידע ולימוד אינטראקטיבי באופן פרטי בבית.

מידע נוסף על קורס אמי”ר

קיימים הבדלים בצורת לימוד החומר לתלמיד, אופן הלימוד וחומרי הלימוד בין מקום למקום. הלימוד בדרך כלל הוא בקבוצות קטנות והתייחסות צוות ההוראה לתלמיד נעשה באופן אינדיבידואלי כך שתלמיד המתקשה יוכל לקבל עזרה רבה מצוות ההוראה. ההכנה למבחן זה מצריכה תרגול רב ובמקומות אלו קיים גם תרגול מחוץ לשעות הלימודים. אופציה נוספת מלבד קורס אמי”ר היא להרשם לקורס אנגלית.

לסיכום, מבחן אמי”ר נותן מידע למוסד האקדמי מהי רמת האנגלית שלך. בין אם אתה רוצה לשפר ולהפטר מקורסי אנגלית ובין אם לא עשית פסיכומטרי ודורשים ממך לעשות מבחן אמי”ר הקורס שתיגש אליו יכין אותך בצורה טובה למבחן. החיסכון מבחינת הזמן, המאמץ והכסף הם עצומים. בתי הספר ללימוד קורס אמי”ר נמצאים ברחבי הארץ וכן ישנן חברות המעבירות קורס זה במוסד האקדמי עצמו.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס אמיר
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס אמיר
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר