קורס הכרת שוק ההון הישראלי

כל אחד מאיתנו חייב להכיר את שוק ההון והסיבת לכך ברורות – אין היום אזרח בישראל שלא מושקע בשוק ההון בצורה זו או אחרת. קורס הכרת שוק ההון יפתח לכם צוהר לעולם המרתק והגדול שנקרא שוק ההון. בשוק ההון מבוצעות מיליוני עסקאות כל יום בין קונים למוכרים שלא מכירים זה את זה, והם המניעים של כלכלות רבות בארץ ובעולם.

שוק ההון לא שונה בהרבה משווקים אחרים שאתם מכירים: שוק הכרמל או שוק מחנה יהודה. בשווקים אלו המוצרים שונים מבשוק ההון בו המוצרים הם בדרך כלל לא ניתנים למישוש כמו מניות, אופציות ואגרות חוב. המוצר לא משפיע במידה רבה על מבנה השוק בו יש קונים ומוכרים.

מטרות קורס הכרת שוק ההון

  • היכרות עם מונחים פיננסיים
  • הבנה של מבנה הבורסה והפעילות בה
  • כיצד לשלוט על הכסף שלנו גם אם איננו סוחרים
  • הבנה של חדשות כלכליות והשפעתן עלינו

מחיר קורס הכרת שוק ההון

עלות קורס הכרת שוק ההון משתנה מאוד ממוסד למוסד ותלוי בהיקף הידע שלכם, והמחירים נעים בין 4000 ל10000 שקלים. אם אתם בעלי ידע פיננסי, ולו המועט ביותר, אתם תגלו שחלקים מהשיעור מאוד מוכרים לכם. קורס הכרת שוק ההון נמשך מספר חודשים והלימודים הם מאוד לא מכבידים. הלימודים מספקים רקע והבנה כלליים על שוק ההון.

אופן לימוד קורס הכרת שוק ההון

הקורס עצמו מאוד מעניין ויקנה לכם מידע רב על שוק ההון כדי שתוכלו להבין כיצד הוא פועל. במהלך הקורס מקבלים בדרך כלל ספרות כללית. בנוסף בקורס יש חומרים המועברים אליכם במצגות. חשוב לציין כי במהלך הקורס ואפילו לפניו מומלץ מאוד לקרוא ספרות כלכלית כדי להכיר את המונחים החשובים יותר ולהבין מהי מניה, אופציה ואיגרת חוב – עוד לפני תחילת הקורס. תוכלו למצוא מידע רב באתרי אינטרנט או בכל חנויות הספרים.

מידע נוסף על קורס הכרת שוק ההון

קורס הכרת שוק ההון הוא קורס מרתק ומדהים. לפתע תגלו שישנו עולם פיננסי שבקושי ידעתם על קיומו מכיוון שהוא אינו גלוי לנו, והוא מגלגל טריליונים של דולרים מדי יום.

לסיכום, אם מעניין אתכם מה עושה הכסף שלכם וכיצד הודעת הנגיד עלולה להשפיע על הכסף שלכם – אתם צריכים קורס הכרת שוק ההון. כל אחד מאיתנו מושקע בשוק ההון באופן ישיר או עקיף ואף אחד לא ידאג לכסף שלנו אם לא נרכוש ידע פיננסי. אם בסיום הקורס תגלו שעולם זה מאוד מרתק אתכם אולי תוכלו לעשות הסבה מקצועית וללמוד על הנושא ברצינות יותר ולגשת לבחינות ההסמכה ללימודי ייעוץ השקעות או ניהול תיקי השקעות, אבל את דרככם ברכישת ידע פיננסי אתם חייבים להתחיל מהיסוד דרך קורס הכרת שוק ההון.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס הכרת שוק ההון (למתחילים)
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס הכרת שוק ההון (למתחילים)
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר