קורס אופציות

להרוויח מכל מצב

אופציה היא סוג של חוזה בין שני גורמים, הנוצר מתוך כוונה לרכוש או למכור נכס כלשהו תמורת סכום כסף שימומש במועד נקוב מראש. שימוש נוסף לאופציות הינו סוג של ביטוח למקרים של ירידה או עליה במחיר הנכס הנקוב בו. (רכישת נכס בסיס הינה CALL ומכירה של נכס כזה הינה PUT).

אופציה היא רק אחד מהמכשירים הפיננסיים הנסחרים בבורסה, כמו מט”ח ומניות, ועצם קיומה הופך אותה לבעלת ערך נפרד מערך הנכס הנקוב בה. הערכת השווי הכספי שלה הוא פונקצייה של חמישה גורמים: משך הזמן שנותר עד לפקיעת האופציה, שער מניית החברה המוכרת את האופציה (נכס הבסיס עליו נוצרה האופציה), שיעור התנודה של המניה, תוספת מימוש והרבית במשק. אופציה תמיד תהיה בעלת פוטנציאל כספי כלשהו כל עוד לא מומשה.

קורס אופציות מאפשר לכם להרוויח משוק ההון גם במצב של ירידות שערים. בקורס אופציות אתם משתמשים במינוף על מנת לרכוש נכסים ממונפים שונים. במהלך קורס אופציות תקבלו כלים להתנסות בשוק המעו”ף בבורסה. אם כל האמור לעיל מעניין אותך, ותמיד רצית לסחור בבורסה, למכור ולקנות מניות ואופציות, קורס אופציות הוא התחום שלך.

למה טוב לדעת אודות אופציות?

  • הקורס מאפשר למשקיע להרוויח גם כאשר השוק נמצא במצב ירידה
  • הקורס משלב אסטרטגיות מסחר שונות
  • לפי הקורס תוכלו להעריך את השווי של האופציות
  • בקורס תלמדו גם ניהול סיכונים מתקדם

למי מתאים הקורס?

קורס אופציות נועד למי שרוצה להשקיע או להבין יותר טוב אודות ההשקעות שהוא כבר מבצע. כמו כן הקורס מתאים למי שעובד כסוחר בבורסה ומעוניין להעשיר את הידע שלו אודות מסחר באופציות, משקיעים פרטיים וכל מי שחפץ לרכוש כלים ואולי גם לעסוק במסחר בורסאי במניות ואופציות.

אופן הלימוד בקורס אופציות

הלימודים כוללים את תפקידיו של שוק ההון, הגדרות הסיכון, מניות ומסחר בהן, נכסי בסיס וסוגי האופציות הנלוות להם, הבדלים הקיימים בין אופציה לכתב אופציה, ההבדל בין אופציית CALL לאופציית PUT והקשר ביניהן, ערכי “מחוץ לכסף” ו”בתוך הכסף” וההבדל ביניהם, מימוש אופציות, מודלים ושיטות תמחור אופציות, טבלאות פקיעה, מודל “בלוק אנד שולס”, ערך פנימי, ערך זמן, גורמי השפעה על מחירי אופציה, לימוד האסטרטגיות הבסיסיות בהשקעה בשוק האופציות, מקדמי אופציות, הערכת שווי אופציה, ניהול אופציות, לימוד אסטרטגיות מסחר בשוק ההון, נסיון מסחר בעסקאות Spread, תיקון של עסקאות המפסידות כסף, ניהול סיכונים של תיקי השקעות ועוד.

פרטים נוספים על קורס אופציות

בוגרים הרוצים להרחיב ידיעותיהם יכולים להמשיך בלימודיהם לתחום המעו”ף, המקנה ידע והתמקצעות במסחר במכשירים פיננסיים נוספים ונותן כלים חדשים למקסום הרווחים הן האישיים והן החיצוניים.

העבודה בשוק ההון מלאה באדרנלין ואטרקטיבית במיוחד בשל הדינמיות שבה. אין יום מסחר אחד דומה למשנהו וכל מניה יכולה להרוויח ולהפסיד באותה המידה. בשל כך, רצוי לרכוש ידע בנושא על מנת לדעת להשקיע נכון תוך נטילת הסיכונים המחושבים. קיימות אפשרויות תעסוקה מגוונות בתחום, הן בחברות פרטיות, הן בבורסה והן באופן עצמאי. כך שבין אם הינך משקיע כספך בלבד ובין אם משקיע כספי משקיעים אחרים, מומלץ לרכוש כלים, שיסייעו להרוויח בשוק ההון.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס אופציות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס אופציות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר