קורס שוק ההון

קורס אנליסטיםרוצה להשתלב בשוק ההון בתחום יוקרתי ורווחי? אתה מוזמן לקחת קורס אנליסטים ולהנות מכל היתרונות של תעסוקה בתחום שוק ההון: משרות בכירות שיכולות להתאים לכם עם לשכה מיוחדת ועניין מתמיד.

קורס השקעות נדל”ןכל אחד יכול להפוך ולהיות משקיע נדל”ן עם הידע המתאים. קורס השקעות נדל”ן יתן לכם את כל הכלים הנחוצים כדי לזהות השקעות נדל”ן אטרקטיביות ולהפוך חורבה לנכס שילווה אתכם לכל החיים.

קורס בורסההבורסה עולה ויורדת כל הזמן ומשפיעה על הכסף שלנו, אך האם באמת הבנו מדוע? לשם כך קיים קורס בורסה. קורס בורסה ילמד אתכם הכל על שוק ההון ויסביר לכם צעד אחר צעד כיצד הבורסה פועלת ומשפיעה עלינו.

קורס ניתוח טכנילא חייבים להיות דוקטורים כדי לנתח כאן. בעזרת קורס ניתוח טכני תלמדו לזהות כיצד מגמות פועלות בשוק ההון ואיך ניתן להרוויח מכך כסף. תתכוננו ללמוד על פיבונאצ’י ואחרים שהמציאו טכניקות שמשמשות סוחרים.

קורס מט”חמסחר במט”ח יכול להיות מאוד מסוכן אם לא לומדים את השוק כמו שצריך טרם פקודת המסחר. קורס מט”ח ילמד אתכם כיצד להיזהר מכל השגיאות הנפוצות של סוחרים, ואם תשרדו תוכלו להרוויח גם 70% בשעה.

קורס הכרת שוק ההון הישראלישוק ההון הישראלי הוא מאוד קטן ומאופיין בהשפעה רבה מהשוק העולמי. קורס הכרת שוק ההון יעזור לכם להבין מהן המגמות והכוחות הפועלים היום בשוק וכיצד עליכם להיזהר כשצריך.

קורס יועצי השקעותקורס יועצי השקעות יהפוך אתכם להיות יועצי השקעות ויכשיר אתכם לקראת הבחינה של הרשות לניירות ערך. אז אם רציתם להכיר את שוק ההון ולרכוש מקצוע בתחום נחשק ומאתגר – זה הזמן לקחת קורס.

קורס יעוץ וניהול תיקי השקעותבקורס זה תלמדו כיצד להיות מנהלי תיקי השקעות. בעבר קורס זה היה מאוחד עם קורס יועצי השקעות אך מאחר ובוצעה רפורמה בשוק ההון שני התפקידים הופרדו ועליכם לבחור מסלול נפרד.

שוק כזה עוד לא הכרת

שוק ההון הוא שוק שאינו נגלה לעיניים אך הוא גדול יותר מכל שוק שאתם יכולים לחשוב עליו. שוק ההון מאפשר לממשלות וחברות לגייס כספים מהציבור על ידי השקעתם במניות ואגרות חוב באמצעות הבורסה לניירות ערך והוא כולל בתוכו שחקנים רבים כגון: בנקים, חברות ביטוח, קופות גמל, קרנות פנסיה ועוד שחקנים רבים ומגוונים שיש להם השפעה על השוק ומושפעים ממנו בחזרה. השוק מהווה מעין מתווך בין גופים המעוניינים לגייס כסף לפרוייקטים לבין משקיעים אשר מעוניינים להשיג תשואה חיובית להשקעתם. על ידי ההשקעה בפרוייקטים אלו מושג המימון הנדרש להפעלת הפרוייקט והרווחים שנוצרים בו מתחלקים בין החברות שהקימו את הפרוייקט לבין המשקיעים וכעת יש לכם הזדמנות אמיתית להיות משקיעים עם סיום קורס שוק ההון.

במסגרת קטגוריית קורסים בשוק ההון תוכלו למצוא קורסים מעולם הכלכלה והפיננסים ותוכלו ללמוד על אופציות מעו”ף, תוך כדי הכרת שוק ההון הישראלי או האמריקאי ואף להתנסות בקורס השקעות מעשי אשר יאפשר לכם לסחור בשוק ההון אונליין באמצעות תוכנה מיוחדת. מכיוון ששוק ההון גדול מאוד ומגוון מאוד ניתן למצוא אפיקי השקעה המתאימים גם לאוהבי סיכון (קורס מט”ח או קורס אופציות) וגם לשונאי סיכון (אגרות חוב או מניות דפנסיביות).

שוק ראשוני / שוק משני

באופן גס מחלקים את שוק ההון בכללותו לשני שווקי משנה: שוק ראשוני ושוק משני. שוק ראשוני – בשוק הראשוני חברות מנפיקות מניות לציבור דרך בתי ההשקעות ומקבלות תמורה. שוק משני – זהו השוק המוכר לכולם בו כל אחד יכול למכור מניה לרעהו ולבחור איזו מניה לרכוש וכמה זמן להחזיק בה. קורס שוק ההון נוגע בעיקר בשוק המשני שהוא חשוב יותר מכיוון שהוא מאפשר לשוק להיות נזיל ולהעביר סיכונים ממשקיע למשקיע. מכיוון שלשוק ההון ישנם הקשרים מול שווקים אחרים, יכולים משקיעים לבחור האם להשקיע במניות, אגרות חוב, מט”ח או סחורות וכך לפזר את הסיכון בתיק על פני מקורות רבים ומגוונים יותר.

כולם חייבים ללמוד על שוק ההון

לימודי שוק ההון לא נועדו רק לאנשים המתכוונים להשקיע בבורסה. הלימודים נועדו לכל אזרח שכספו חשוב לו מכיוון שכולנו מושקעים בבורסה באופן ישיר או עקיף ולא ניתן להתעלם מכך. הרי גם אם אין לכם כסף פנוי אבל יש לכם קרן פנסיה – אז הקרן שלכם מושקעת בשוק ואם לא תהיו ערים לתנודות ייתכן שתפסידו הרבה מאוד כסף. אם יש לכם כסף פנוי שחסכתם בצד והוא נמצא בבנק ויש לכם תשואה של 2.5% אז אינכם מבינים את הפוטנציאל האמיתי של הכסף שלכם. כל איגרת חוב הנסחרת בשוק ההון עם הביטחון הגבוה ביותר תוכל לתת לכם תשואה של 4% באותה רמת סיכון. הסיבה שאנשים לא עושים זאת היא פחד וחשש להפסד כספים, אבל החשש נובע בעיקר מ”בורות פיננסית” – הרי אף פעם לא לימדו אתכם על כסף ולכן טבעי שתחששו מכך, כפי שחששתם בתחילת דרככם כשנכסתם לראשונה לרכב במסגרת קורס נהיגה, כך יש לכם חשש לעשות את הצעד הראשון אל קורס שוק ההון.

לסיכום, אם חשבתם להתפתח בתחום הפיננסים או להעשיר את הידע הכלכלי שלכם זו הזדמנות מצויינת לבחור בקטגוריה זו קורס בשוק ההון שיתאים לצרכים שלכם ובאמצעותו תוכל להגן על הכסף שלכם או לתפוס את רכבת ההשקעות הזמן הנכון ולהרוויח כסף מעבר לעבודה הרגילה שלכם. לאחר שתחושו ביטחון רב יותר בשוק תוכלו כבר לבצע פעולות בעצמכם ולא תזדקקו ליועצים פיננסים המקדמים את האינטרסים שלהם לפני האינטרסים שלכם, ואין צורך ללכת עד משרד האוצר כדי להבין זאת.

  • Facebook
  • Twitter
  • email