קורס רישום

The Sketch Artist by eschipul.

צילום: eschipul

רישום מודל נשי

מחפשים דרך לבטא את האמן שבכם? קורס רישום ילמד אתכם מגוון רחב של טכניקות רישום. דרך למידה מעמיקה של טכניקות, גם אתה תוכל לדעת לצייר עם עפרונות, תלמד את רזי המקצוע דרך התנסות מעמיקה ומגוונת. קורס זה ישפר באופן משמעותי את היכולת המוטורית שלך וכן את היכולת הידנית של כל אחד.

קצת על רישום

הרישום הוא בסיסי ולכן הוא שונה באופן מהותי מהציור, הרישום מתבסס על טכניקות של קו. שיטה זו של האמן היוצר דימוי דרך השרטוט על המשטח מאפשרת מגוון רחב של אפשריות. האמן יוצר דרך הדגש על הקו ונפחיות הדימויים דרך האור וצל וכתמיות שנוצרת דרך החומרים והטכניקות השונות.

גם בעבר וגם בימינו כיום, הרישום הוא טכניקה מוקדמת לציור, הוא הבסיס והמתווה לדימוי המצוייר. תחום הרישום כיום קיבל נפח משלו והפך להיות ז’אנר משל עצמו, כיום רבים מציגים תערוכה של רישומים וגם אתם תוכלו  להציג את עבודתכם ברישום לאחר קורס רישום. בעבר הרשמים הטובים והבולטים היו אגון צ’ילה, דגה, גויה ועוד.

מה לומדים בקורס רישום

בלימודי הרישום תכירו לעומק את הטכניקות השונות בכדי להגיע לרמה מקצועית של רישום. בהמלך הלימודים תלמדו את השימוש הנכון בעיפרונות, טכניקות רישום ושימוש בכלים שונים, תלמדו על השימוש הנכון בפרספקטיבה, כיצד ליצור מרקמים שונים, תכנון נכון של אור וצל, בנייה של אובייקטים ותיאור מורכב דרך שימוש בצורות גיאומטריות.

קורס רישום יקנה לכם את נקודת המבט השונה בכדי להצליח בתוך וכן בכדי לנצל את הידע בהשגת מטרות שונות. קורס רישום יעזור לכם להביע את עצמכם כאמנים וכמעצבים. קורס זה יעזור לכם בתחומי העיצוב, עיצוב תעשייתי, עיצוב חוץ וארדיכלות, תקשורת חזותית ועוד.

קורס רישום למעשה הוא הבסיס לכל מקצוע העוסק בתחום האמנות או העיצוב, דרך למידה מעמיקה תלמדו ליצור סקיצות אשר יעזור לכם להביע את בצורה ויזואלית הטובה ביותר. מקצוע הרישום אמנם הוא מקצוע בסיסי, בעיקר עם התמסדות המחשוב והטכנולוגיה שיוצרים הכל בפשטות ובמהירות. אך למרות זאת, בכדי להצליח ולהפוך למוביל בתחום, עליכם לחזור למקורות ולהיות מקצוענים בטכניקות הבסיסיות.

קורס רישום, הוא קורס בסיס אשר מתאים גם לאמנים צעירים ולמעצבים אשר רוצים לעדן או לשפר את יכולת הרישום שלהם וטכניקות. קורס רישום יפגיש אתכם מול חומרים חדשים, חומרים אלו יאפשרו לכם מגוון רחב של טכניקות ויצירה. דרך החומרים השונים תלמדו כיצד ליצור אובייקטים ומודלים שונים, בקורס תלמדו לרוב על מודל עירום. הרישום של מודל עירום לרוב הוא לא פשוט וניתן ללמוד רבות ולהתפתח בהבנה של גוף האדם.

טכניקות נלמדות בקורס רישום

בקורס רישום תלמדו מלבד לרשום דרך עיפרונות, תוכלו להכיר חומרים שונים וטכניקות מגוונות. תכירו לעומק את הפחם וסוגיו, תלמדו לעבוד עם צבעי מים, גירי פסטל, עטים ודיו, מכולים וחרט. את הרישום תלמדו לעשות על חומרים ומשטחים שונים, מלבד הדף הלבן החלק, תמודד מול רישומים על נייר שחור ומטחים מגוונים אחרים.

מידע נוסף על קורס רישום

הרי כל אמן דגול יודע, שבלי ידע ולמידה על ההיסטוריה של הציור והרישום, משהו חסר. הידע וההכרה של אמנים דגולים ומובילים בדרכם ילמדו אתכם אודות הטכניקות השונות וסגנונות רישום וציור במהלך ההיסטוריה. בקורס רישום לרוב תפגשו אל מול אמנים מוכרים ומוכרים פחות, כל אמן יקנה לכם זווית ראיה שונה על עולם האמנות. אמנים כגון מיכלאנג’לו, רמברנט, גויה, דגה וכן אמנים ישראלים, אנה טיכו, רות שלוס, משה גרשוני ואביבה אורי.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס רישום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס רישום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר