קורס קעקועים

Christie's tattoo 3 by ben pollard.

צילום: ben pollard

אמן קעקועים בפעולה

קצת  על קורס קעקועים

קורס קעקועים יאפשר לכם להשתלב בתחום לא שגרתי אשר משלב יצירתיות, אהבה לאומנות ומקוריות. אומנות הקעקועים למעשה הם דרך של ציור או רישום על הגוף, הקעקוע לרוב הוא קבוע, אמנם יש אפשרות לעשות קעקוע זמני. רבים רואים את אומנות הקעקועים כמקום לביטוי עצמי ולבידול מן החברה, הדרך להציג את הגוף האנושי כמרחב של הצגת היצירת האומנות מסוג זה.

אומנות הקעקועים באה מגישות שונות, הן מגישה של ביטוי עצמי והן מגישה תרבותית, דתית או טקסית, אומנות הקעקועים כמו כן דורשת מימונות רבה, סבלות, כישרון רב וכן הבנה רפואית. תחום זה של אומנות הקעקועים דורש השקעה רבה וכן סבלות בכדי להגיע לשלמות וריצוי הלקוח, אחרי הכל הקעקוע הוא לנצח.

מטרות קורס קעקועים

קורס קעקועים למעשה מחולק לשני חלקים, חלק תיאורטי וחלק מעשי, כל חלק למעשה עומד על העקרונות של אומנות הקעקועים ויישומם.

  • למידה תיאורטית של יסודות והבנת הגוף
  • הדגמות, סימולציות והמחשות של של אומנות הקעקועים
  • תרגול אישי במהלך הכיתה ובבית
  • למידה והפעלה של מכשור מקצועי
  • היכרות עם השוק
  • הכשרה מעשית לצד אומני קעקועים ותיקים

מוסדות ללימוד קורס קעקועים

אנו ממליצים על המוסד איב סנטר בשיתוף חברת GOLDENEYE העולמית, מוסד זה למעשה פיתח תוכנית לימודים להכשרה של אומנן קעקוע, תעודה זו היא על פי תקנות האיחוד האירופאי. קורס אומנות הקעקועים של איב סנטר יקנה לסטודנטים את כל הכלים בכדי להיות מקצועיים ומובילים בתחום. קורס אומנות הקעקועים באיב סנט יאפשר בפני הסטודנטים, עבודה בתחום.

מחיר קורס קעקועים

מכיוון שהקורס הוא קורס במהותו הוא גם תיאורטי וגם מעשי, מחירי הקורס הם בהתאם, כמו כן היקף הקורס וההכשרה הקודמת תלויים במחיר הקורס.

משך זמן לימודי קורס קעקועים

קורס קעקועים למעשה אורך בין 75-125 שעות לימוד, תכני הקורס ומשך הלימוד תלויים הן במוסד והן במסלול אשר יבחר הסטודנט.

אופן לימוד קורס קעקועים

קורס קעקעים יפתחו אפשרויות רבות, תוכנית הלימודים של הקורס מבוססת על חומר תיאורטי והתנסות מעשית. בקורס ילמדו הסטודנטים תחומים כגון: מבוא לקעקועים, מהו קעקוע?, מבנה העור, הכרה מקצועית של המכשור והאבזורים השונים, הייגנה, סטריליזציה, דרכים למניעת מחלות, פיגמטים.

כמו כן, בקורס קעקועים הסטודנטים יכירו את תחום הקעקועים דרך ההתנסות, שיטות העבודה השונות, אומנות ודרכי ציור. החלק המעשי לרוב נעשה מול השגחה מקצועית עם אמני קעקועי וותיקים.

קבלת תעודה והסמכה בסוף הקורס

קורס קעקועים מטעם המוסד איב סנטר, יקנה לסטודנטים תעודת הסמכה מטעם איב סנטר ו GOLDENEYE העולמית.

מידע נוסף על אומנות הקעקועים

קורס קעקועים מיועד לכל אלו אשר רוצים לרכוש מקצוע ייחודי, אומנות הקעקועים למעשה משלב את האומנות, הייחודיות, המקוריות והנועזות באחד. כל מי שיש לו את המשיכה לתחום את הכישרון וקצת הבנה בסיסית בתחום יוכל להתשלב יפה בקורס אומנות הקעקועים.

  • Facebook
  • Twitter
  • email