קורס פיסול

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/12/M.L._Snowden_Sculpting.jpg

צילום: Dev123

פסלת מקצועית

קצת על קורס פיסול

פיסול היה מאז ומעולם דרך ביטוי, דרך להביע ולהעביר מסרים דרך דמויות, דרך סמלים ודרך התחרשויות. הפיסול מוכר לנו עוד מתקופת הפרעונים אשר הציבו פסלי ענק בכניסה לפירמידות וכן עמודי הטוטם השיבטיים ועד לפיסול המודרני המקשט את ארצנו. בכל תקופה בהיסטוריה הפסלים השונים מושפעים ומעביר רעיונות ומסרים שונים דרך הפסלים, בקורס פיסול תוכלו להיכנס אל תחום הפיסול ולהכירו מקרוב, קורס זה יפגיש אתכם עם ההיסטוריה מצד אחד, ההשפעות השונות, סגנונות שונים כגון סגנון קלאסי רומי, סגנון מודרני, סיגנון ריאליסטי סיגנון אבסטקטי ועוד.

ההבנה של הסגנונות השונים באומנות יכינו אתכם ליצירת משמעות תלת מימדית דרך מפגש ייחודי עם חומרים קלאסיים וחומרים חדשים. בין אם מדובר על פיסול בחימר, שיש, עץ ועד ברזל קרמיקה, אבן ועוד. קורס פיסול יאפשר לכם ליצור דרך נקודת מבט חדשה דרך הבנה של החומרים, הכרת המגבלות והיתרונות של אותם חומרים וכן למידה מעמיקה של טכניקות ומיומנויות פיסול עם שילוב מסרים וסגנונות אמנותיים.

תכני קורס פיסול

קורס פיסול מקנה את הידע התיאורטי, כלומר ההכונה לסגנונות השונים דרך יצירה המושפעת מן ההיסטוריה ומן האירועים השונים, למידה תיאורטית של רזי הפיסול יקנה לכם את הידע והמושג באומנות, מה עשו בעבר ומתי, הבנה של מסרים ומשמעויות של היצירה, תפיסה אומנותית של דמויות ואירועים דרך הפיסול ועוד.

בנוסף קורס פיסול משליך את הידע התיאורטי הנרכש על גבי הקנייה של ידע מעשי, כלומר התנסות ולמידה דרך מודלים, בנייה ויצירה דרך סקיצות, טכניקות פיסול שונות, הכרת חומרים ודרכי עבודה. כמו כן קורס פיסול עומד על טכניקות גימור של הפסל, הקנייה של משמעות וחדשנות דרך יצירה של דמויות, התרחשויות, אובייקטים ועוד.

משך זמן קורס פיסול

קורס פיסול לרוב נמשל בין מספר חודשים ל-4 שנים, משך הקורס תלוי בתוכניצ הלימודים המוצעת וכן מוסד הלימודים. קיימים כיום מוסדות רבים המלמדים קורס פיסול אשר מקנים את הידע התיאורטי והמעשי על תחום הפיסול. בתוכניות הלימודים השונות מועברים מספר שיעורים אשר נוגעים בנושאים רבים של הפיסול במטרה להקנות ידע מקיף בתחום הפיסול.

למי מיועד קורס פיסול

קורס פיסול מיועד לאלו אשר טמונה בהם האהבה לתחום, האהבה ליצור ולחדש, אלו אשר מוצאים עצמם מפתחים, מציירים ויוצרים בלי סוף, אלו הרואים באומנות שלהם כלי ואמצעי להבעה עצמית. לרוב קורסי פיסול לא דורשים ידע מוקדם או ניסיון אם כי קיימים מוסדות אשר דורשים ראיון אישי או מבחן התאמה לפני הקבלה ללימודי פיסול.

פרטים נוספים על קורס פיסול

פיסול זאת אהבה, ורק מי שמחובר לתחום מבין זאת, הביטוי העצמי של הרצונות, המחשבות והדמיונות הרבים אשר באים לידי ביטוי דרך החומר הקם לחיים מקנה סיפוק רב לאלו אשר נמצאים בתחוםף תחום הפיסול מאפשר לכם לפתוח את הראש ולהסתכל על העולם מזווית קצת שונה.

  • Facebook
  • Twitter
  • email