קורס עיסוי הוליסטי

אחת השאלות הראשונות ששואלים אנשים על עיסוי הוליסטי היא – מה המשמעות של הוליסטי? הוליסטי זה בעברית שלם, ולכן בקורס עיסוי הוליסטי לומדים לטפל בלקוח כשלם. בדומה לתרפיות אחרות, המעסה עושה הרבה יותר מאשר לבחון את הסימפטומים ולטפל בהם נקודתית. במקום זאת הוא קובע את המקור לבעיה, בין אם היא חיצונית או פנימית. המטרה של קורס עיסוי הוליסטי היא להכשיר אתכם כך שתבינו כיצד להחזיר את הגוף למצב של איזון ובאלאנס.

לימודי עיסוי הוליסטי הם אינטנסיביים, משום שלא נוגעים רק בסוג עיסוי אחד, אלא במגוון רחב של עיסויים – החל משיאצו ועד רפלקסולוגיה, וכן לומדים אודות נושאים קשורים כגון אנטומיה ופיזיולוגיה של הגוף, תזונה ונושאי בריאות כללית.

מה לומדים בקורס עיסוי הוליסטי?

במהלך הקורס לומדים אודות רזי הטיפול ההוליסטי. בתחילת הטיפול המעסה מבקש מהמטופל להשלים שאלון בריאות. שאלון זה אורך כ-45 דקות, ועובר על כל האספטים של הבריאות של המטופל, ההיסטוריה המשפחתית שלו ואורח חייו. בנוסף השאלות נכנס לנושאי תזונה ויציאות. השאלון עוזר למעסה ההוליסטי לאבחן ולבנות פרופיל על המטופל על מנת שיוכל לתפור עיסוי שיתאים ויעזור לו.

היתרונות הבריאותיים של עיסוי הוליסטי

היתרונות של עיסוי הוליסטי מצויים בגוף ובנפש של המטופל. העיסוי ההוליסטי מעניק בריאות ושקט נפשיים, ומרגיע אותנו, בהרחיקו את הלחצים והטרדות שמפריעים לנו במהלך היום. ניתן להגיד באופן ודאי כי אם כל האנשים היו עוברים טיפול שעתי של עיסוי הוליסטי מדי יום העולם שלנו היה רגוע וטוב יותר.

מבחינה גופנית, המסאז’ עוזר להרגיע את השרירים ולהרפותם. העיסוי והניקוז הלימפטי עוזרים לשחרר רעלים מהגוף, וכך אנו מרגישים יותר צעירים ויותר בריאים. מחקרים רבים מצאו כי העיסוי ההוליסטי עוזר לעובדים בארגונים להיות יותר עירניים ולשפר את תפוקתם. עיסוי הוליסטי עוזר לספורטאים ואנשים הפוקדים את מכוני הכושר, אשר השרירים שלהם נתפסים. בנוסף הוא עוזר לאנשים שיושבים מול המחשב או הטלוויזיה והם סובלים מכאבי גב.

  • Facebook
  • Twitter
  • email