קורס הדרכת טיולים

למה כדאי לכם להרשם עכשיו לקורס הדרכת טיולים

מדובר בקורס הכי חברתי

קורס מדריכי טיולים מלמד אתכם להעביר תכנים שונים לקבוצות. זהו תפקיד דינאמי בו אתם תלמדו, תשעשעו ותעשירו את הידיעות של אנשים רבים. מדריכי טיולים פוגשים המון אנשים מהארץ והעולם וזוכים להתנסות בחוויות מדהימות עם אותם אנשים. אם תמיד חלמתם לעבוד בעבודה כיפית הכוללת מספר רב של אנשים אז לימודי מדריכי טיולים יתאימו לכם. דמיינו את עצמכם באוטובוס תיירים או מעבירים הדרכה על הכותל לקבוצה כיפית של 50 איש. המדריך הוא תמיד הבן אדם עם הכי הרבה ידע שכולם מקשיבים לו. אין מדריך שחש בדידות, כי כל יום עבודה הוא הכרות עם אנשים חדשים ועם אתגרים חדשים.

זהו הקורס הכי מעניין בעולם

טוב אולי הגזמנו עם ההנחיה הזו, אולם ברור כי קורס מדריכי טיולים מאפשר לכם לחקור לעומק את מה שמעניין אתכם. ישנו מדריך שנפגשתי עימו מספר פעמים, אחד המדריכים החשובים ביותר בברלין. זהו מדריך שכל העיסוק שלו הוא באוהאוס גרמני. הוא מעביר הדרכות לקבוצות שונות בנושא זה, וכך זוכה לספר על התחום שמעניין אותו. לאחר שסיים לימודי הסטוריה מאוד קסם לו להתעסק עם באוהאוס אך לא ידע כיצד ימצא עבודה בתחום. לאחר שקיבל מחבר רעיון להעביר הדרכות אלו החל בתהליך של שיווק עצמי וכיום המון תיירים זוכים ללמוד על באוהאוס בברלין מידיו.

קורס זה יאפשר לכם לטייל

מי לא אוהב לטייל? יש אנשים שמקדישים את כל החיים שלהם לטיול. מדריכי טיולים מטיילים בכל העולם ועושים את מה שכולנו רוצים לעשות, לזכות בחוויות הכי כיפיות ובהרפתקאות אמיצות. אז נכון שמדריך טיולים עובד בתפקיד מסוכן מאוד. אך מי לא רוצה להתנסות בתפקיד כזה? תנסו ללמוד על הדרכות טיולים באירופה ותגלו כי מדובר באחד התפקידים המעניינים ביותר. מדריך טיולים לא רק קורא לקבוצה שלו את החומר. התפקיד שלו הוא לגרום לחומר ההיסטורי התפל להיות מעניין. פעם נכחתי בהרצאה במהלך הדרכת טיולים על רחוב רוטשילד בתל אביב, ונדהמתי בריתוק שכל הקבוצה חוותה למדריך.

לסיכום, בואו להרשם עכשיו לקורס הדינאמי של הדרכת טיולים!

  • Facebook
  • Twitter
  • email
קבל מידע על קורס מדריכי טיולים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
קבל מידע על קורס מדריכי טיולים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר