קורס העשרה

קורס שיאצומרגיש שאתה יכול לטפל באנשים ולפתוח להם מרידיאנים? קח קורס שיאצו ותוכל להגשים את ייעודך. הישטת הטיפול היא שלווה ומרגיעה והיא יכולה לסייע לאנשים החולים במחלות שונות כטיפול משלים.

קורס רפלקסולוגיהנקודות רגישות בכף הרגל יכולות להשפיע על הבריאות שלנו. כדי להכיר את כל הנקודות הללו ולסייע לאנשים אחרים להחלים במהירות רבה יותר ניתן להירשם לקורס רפלקסולוגיה וללמוד את רזי השיטה.

קורס רפואה סיניתגם הרפואה המערבית התחילה להמליץ למטופליה על שיטות מוכרות וישנות שכבר קיימות שנים רבות ברפואה סינית. קורס רפואה סינית יכשיר אותך להיות רופא סיני בתחום המרתק הזה.

קורס מדיטציהמדיטציה היאע שיטה להרגעת הגוף והנפש. כידוע – המחשבות והתחושות שלנו משפיעות על הגוף שלנו והמדיטציה עוזרת לנו בשליטה זו. קורס מדיטציה יסביר בדיוק כיצד לשלוט ברגשות אלו ולחוש טוב יותר.

קורס יוגהיוגה הפכה להיות שיטת טיפול ואורח חיים נפוצה, במיוחד בשנים האחרונות. היוגה עוזרת לנו להרגע ולהפיג מתחים ואת כל שיטות ההרגעה הללו ניתן ללמוד במהלך קורס יוגה ולחיות חיים שלווים יותר.

קורס תקשורת בין אישיתיחסי אנוש הם מרכיב חשוב בחיינו במיוחד לאור העובדה כי בני האדם הם יצורים חברתיים. קורס תקשורת בין אישית יסביר לנו כיצד אנשים חושבים ומתנהגים ובמיוחד מה הם מרגישים על מנת שנוכל לתקשר נכון.

קורס יחסי ציבוריחסי ציבור (יח”צ) צריכים להגשים מטרות רבות, חלקן סמויות מן העין. אם רציתם להשתלב בתחום היחצנות קחו קורס יחסי ציבור ובסיומו תוכלו להשתלב במשרד יח”צ או לפתוח משרד קטן בעצמכם.

קורס בישולבישול יכולה להיות חוויה מדהימה שמפעילה לנו את כל החושים. קורס בישול יגלה לכם את רזי המקצוע ובסיום הקורס תוכלו לבחור אם להישאר עם הידע שלכם בבית ולהנות או להפתח בתחום באופן מקצועי יותר.

קורס עיסויעיסוי טוב הוא חוויה מפנקת שכל אחד אוהב, לגוף ולנפש. קורס עיסוי יקנה לכם כלים מעשיים לעיסוי נכון ובו תלמדו על שיטת העיסוי המעניינת אתכם: עיסוי שוודי או עיסוי רפואי – הכל לפי בחירתכם ואהבתכם.

קורס הומאופתיהאם אתה נמשך לרפואה אלטרנטיבית ולצמחי מרפא מיוחדים, אתה יכול להיות הומאופת. קורס המאופתיה ילמד אותך כל מה שצריך לדעת על בריאות, גוף ונפש ועל צמחי המרפא ההומאופתים למיניהם.

קצת על קורסי העשרה

קורס העשרה למעשה הוא קורס אשר מטרתו להעשיר את הידע לפתוח את האופקים. קורסי העשרה השונים נפרשים על גבי מגוון רחב של תחומים ומאפשרים לסטודנטים הרבים להעמיק את הידע שלהם וללמוד דברים חדשים מתחומים שונים ומגוונים.

כיום רובנו מבלים את רוב שעות היום במשרד, בעבודה, עם הילדים עוד. המחויבות העוטפות אותו מכניסות אותנו לשגרה אשר גוזלת מאיתנו את תחושת האושר והחופש. קורסי העשרה מאפשרים לנו ועוזרים להחזיר את תחושת האושר אל חיינו. דרך עיסוק מחודש בנושאים אשר מעניינים אותנו, אנו מתפתחים באופן אישי ומתקדמים דרך הלמידה.

קורסי העשרה הפכו פופלריים מאוד בקרב כל הגילאים, החל מהקטנים ועד למבוגרים מבינינו. כל אחד מוצא את התחום ונישת הלימוד שלו אשר מתפתחת את הידע האישי ואת המחשבה העצמית והיצירתית. רבים מאלו אשר לקחו קורס העשרה טענו כי קורס זה אכן מגוון את חייהם ומאפשר להם להגשים חלק קטן בעצמם. רבים גם טוענים כי קורסים אלו מאפשרים תחושת אושר מהחיים וכי קורסים אלו עוזרים ליצירת חיים טובים ובריאים הרבה יותר

למה כדאי לקחת קורס העשרה

רבים שואלים את עצמם לפני שהם לוקחים קורסים “האם אני מספיק טוב בכדי לקחת את הקורס” שאלה זו מערערת את הביטחון האישי ולא מאפשרת פתיחות וניסיון התפתחות. בשביל זה קורסי העשרה מיועדים, גם אלו חסרי הניסיון יכולים לבוא וללמוד, למעשה כל מי שיש לו משיכה לחום יכול לקחת קורס העשרה ולפתח את עצמו.

קורסים רבים לרוב דורשים ידע מוקדם, אך היתרון הגדול בקורסי העשרה, שלרוב אין צורך בידע מוקדם כלל. כל הידע והניסיון הם נרכשים בקורס שתקחו וכל שעליכם לדעת הוא שאתם אוהבים את התחום ומעוניינים ללמוד אותו.

אופן לימוד קורס העשרה

קורס העשרה לרוב מתקיים בכיתות בהתאם לתחום שברחתם. מנחה הקבוצה הוא לרוב בעל ניסיון בתחום ובעל ידע רב. כל קורס העשרה הוא בעל מחיר שונה, אך בשל מתכונת הקורס, לרוב קורסים אלו זולים בהרבה מקורסים מקצועיים. קורס העשרה לרוב הוא קורס קצר, אשר מעביר את הידע הבסיסי והכלים המתאימים לעסוק בתחום.

במהלך קורס העשרה תוכלו גם אתם לפתח את התחביבים שלכם וכן את היכולות והחשיבה היצירתית. קורסים אלו הם פיתרון מעולה לשעות הפנאי שלכם וכן כדרך מצויינת למימוש עצמי ולהרחבת הידע בתחום והנושא מסויים. כאשר אתכם בוחרים קורס העשרה, חשוב לשים לב שתבחרו קורס שאתם במאת אוהבים, שזה תחום שאתם נמשכים אליו במטרה שתהנו מהלימודים ובכלל מכל תהליך הלמידה

  • Facebook
  • Twitter
  • email